افزایش تک شات فیلم در Hyper-ویرایش دنیا

بزرگنمایی این تصویر مجموعه ای در طول جنگ جهانی اول در سال 1917 ساخته شده بود به مانند آن فیلم برداری

توسط MINERALNEWS در 21 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

مجموعه ای در طول جنگ جهانی اول در سال 1917 ساخته شده بود به مانند آن فیلم برداری شده بود در یک شات تنها. "این عمل بیشتر شبیه به تیک تاک ساعت, هیجان انگیز" می گوید: مدیر سام مندس. فرانسوا Duhamel /Universal Pictures پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
فرانسوا Duhamel /Universal Pictures

از ویژگی های تعجب می کنم از یک فیلم در سال 1917می برد تا 10 اسکار در روز یکشنبه. فیلم برداری به مانند یک شات تنها نظر آن است که چسب بر دو سربازان مسابقه در پشت خطوط دشمن در طول نابسامانی های جنگ جهانی اول این دومین بار است که در سال های اخیر است که یک شات فیلم جاروب اسکار معرفی. Birdman برنده اسکار بهترین فیلم بهترین کارگردانی و بهترین فیلمبرداری در سال 2015.

"هنگامی که من تا به حال این ایده از آن بود که دو ساعت از زمان واقعی آن به نظر می رسید مانند طبیعی چیزی که برای انجام به قفل کردن مخاطبان با شخصیت های مرکزی — در راه است که آنها به تدریج شروع به درک آگاهانه یا ناخودآگاه آنها نمی توانند از" به کارگردانی سام مندس گفت NPR آخر هفته نسخه در ماه دسامبر.

شدت و غوطه ور شدن در یک شات فیلم تغییر بینندگان روابط با شخصیت های آن می گوید: سارا کلر یک فیلم استاد در دانشگاه ماساچوست بوستون. "آن نیروهای شما را به مرتب کردن بر اساس توان با شخصیت" او می گوید.

که کل تمرکز احساس متضاد با منطق ما در jacked-تا جهان کهنه با رقابت صفحه نمایش. کلر یادداشت های یک شات فیلم ها, در یک معنا یک یادگاری از گذشته است. اولین فیلم تمام شد تنها طول می کشد و معمولا فقط یک یا دو دقیقه بلند: به عنوان مثال سال 1895 برادران لومیر' فیلم کوتاه کارگران از خروج از کارخانه لومیر در لیون و یا ورود یک قطار در ایستگاه لسیوته.

YouTube

هنگامی که در حال ویرایش اختراع شد, یک شات فیلم بدوی به نظر می رسید. در حالی که فیلم تجربی هنوز هم با یک شات تکنیک های آنها به طور کلی از مد افتاد با چند استثنا. آلفرد هیچکاک فیلم برداری خود را در سال 1948 سایکودراما طناب به تا حد زیادی شبیه فقط یک شات. و اورسن ولز' noire شاهکار Touch of Evil 1958 آغاز می شود با یک شگفت انگیز سه دقیقه طولانی را که هنوز هم به نظر می رسد شجاعانه امروز.

YouTube

اما یک شات فیلم رفت و آیش برای چند دهه. نه تا زمانی که ظهور اینترنت آنها شروع به ظاهر شدن بیشتر در جریان اصلی تئاتر. شاید زمانی که توجه ما آغاز شده fragmenting یک شات فیلم انجام شده بیشتر شود. 2000 دانلود فیلم Timecode شرح زیر است چهار نفر به طور همزمان از طریق یک بعد از ظهر در لس آنجلس. آنها در حال فیلم برداری در چهار عکس در یک تقسیم صفحه نمایش.

زمانی که این فیلم افتتاح شد, مدیر Mike Figgis گفت آخر هفته همه چیز در نظر گرفته شده که تعداد Timecode بازیگران متعهد است نقش خود را بیشتر شبیه به بازیگران تئاتر از ستاره های فیلم های. "نفس با این نسخهها کار در راه های مختلف," او گفت:. "عملکرد متفاوت پویا. بازیگران آگاه از این واقعیت است که آنها در حال انجام برای یک ویرایشگر; که آن را واقعا مهم نیست اگر آنها خراب کردن تا این بیت اما آنها می دانند که آنها در حال رفتن برای این 10 ثانیه لحظه یا این نگاه دوربین."

برای آنچه در آن ارزش, ویکی پدیا لیست تنها پنج فیلم بلند ساخته شده و یا به ظاهر در یک شات تنها قبل از سال 2000 است. در 20 سال گذشته که تعداد شات تا 500 درصد اعم از پر اب و تاب 2002 روسیه کشتیکه نوردد طریق هرمیتاژ در سن پترزبورگ به بی پروا 2017 زامبی فیلم یک برش مردهاز ژاپن است.

در لحظه ای که آن را بسیار آسان برای ساخت یک فیلم بر روی تلفن همراه کلر معتقد است که ویژگی های مهارت های مورد نیاز یک شات فیلم علائم مدیر آن به عنوان یک مولف. و این فیلم ها احساس می کنم به نحوی خالص — مقایسه حداقل به CGI حیله گری بیش فعال و ویرایش فیلمهای ابرقهرمان فیلم. "مرتب کردن بر اساس از تقریبا بیش از حد کاهش که در آن برش در کسری از ثانیه" کلر می گوید.

فیلم به معنای شستن بیش از ما مانند یک رویا است. زمانی که ما خسته متلاطم و, overstimulated,, کلر می گوید: خودتان دادن به یکی کاملا برنامه ریزی شده شات احساس لذت و تسکین.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب