غنی واقعا متفاوت هستند. آنها می توانند پناهگاه بهتر در مکان

بزرگنمایی این تصویر

Ellen DeGeneres انتقاد قرار گرفته بود برای گفتن یک شوخی مقایسه زندگی تحت قرنطینه بودن در زندان است. او در گفتن آن از داخل عمارت. اندرو بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو بیلبائو/AP

Coronavirus ما گاهی اوقات گفته است که یک اکولایزر preying در هر دو نخبگان و عادی به خوبی پاشنه بلند و منکوب شده است.

“آن را نمی مراقبت در مورد چگونه غنی شما چقدر معروف می شود.” مدونا به ما این اطمینان در آخرین ویدئو نشسته در bathwater رنگ و لعاب با گلبرگ گل سرخ.

اما غنی بودن مطمئن می کند به شما اجازه سوار شدن از همه گیر در بیشتر محیط دلپذیر.

هالیوود میلیاردر دیوید گفن به تازگی خود گفت Instagram followers که او حلق آویز کردن در کارائیب برای فرار از ویروس. او امیدوار است هر کس به نگه داشتن امن او نوشت.

برای اندازه گیری خوبی او شامل یک عکس از خود 454-پا-فوق العاده لوکس قایق بادبانی, خورشید, ظاهرا شات از هواپیماهای بدون سرنشین.

“من فکر می کنم تن-ناشنوا کتمان حقیقت است. به عنوان بسیاری از مردم اشاره کرد این است که یک فرد است که ارزش خالص گزارش شده است که 8 میلیارد دلار می گوید:” نیویورک پست مقاله نویس مورین کالاهان.

واکنش وحشی بود با هزاران نفس-خرد نظرات ریختن به رسانه های اجتماعی. “این فقط شرم آور و مشمئز کننده ایم” مگان مک کین شرکت میزبان از این دیدگاه. خواننده جان مایر نوشت: حتی یک آهنگ به نام “هواپیماهای بدون سرنشین شات از قایق بادبانی.”

مشاهده این پست در Instagram

اگر آن را در گیر من سر آن ممکن است به عنوان به خوبی می شود در گیر شماست. در اینجا “هواپیماهای بدون سرنشین شات از قایق بادبانی” به ویژه در شب گذشته @currentmood.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط John Mayer 💎 (@johnmayer) on

گفن به سرعت حذف پست و در زمان حساب خود را خصوصی.

رسانه های اجتماعی چنگال نیز بیرون آمد و پس از ستاره تلویزیونی Ellen DeGeneres گفت: شوخی مقایسه زندگی تحت قرنطینه بودن در زندان است. این مشکل ؟ او از گفتن آن را از داخل یک اسباب بازی مخمل خواب دار به خوبی منصوب عمارت — یکی از چند او صاحب.

قسمت هایی از این تاکید مرکزی واقع از زمان همه گیر می گوید: پل Piff استادیار روانشناسی و رفتار اجتماعی در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین.

مردم فقیر و غنی در حال تجربه آن را در بسیاری از راه های مختلف.

مردم را با پول می توانید فرار از این ویروس بیشتر به راحتی Piff می گوید. آن اقدام به خرید آنها را در فضای اجتماعی. آنها در آپارتمان های بزرگ و خانه های دوم و آنها بیشتر احتمال دارد که یک شغل آنها می توانید از صفحه اصلی.

طبقه کارگر و مردم در مقابل بستگی دارد بیشتر در حمل و نقل عمومی و جایی که آنها در معرض خطر بیشتری از ابتلا به این ویروس. آنها کمتر قادر به پرداخت هزینه به سهام تا در هفته از مواد غذایی و لوازم. و آنها بیشتر احتمال دارد به خدمات و کارهایی که باید انجام شود در فرد است.

“آنها تقریبا لزوما شامل تماس های اجتماعی. که در آن است که ارائه مواد غذایی خود را و یا رانندگی سوار-سهام ؟ این مردم هستند که اصلا به معنی به انجام در غیر این صورت” Piff می گوید.

در واقع برخی از شواهد وجود دارد که در حال حاضر طبقه کارگر محله در شهر نیویورک را مختل کرده است بسیار سخت تر با این بیماری همه گیر از مناطق ثروتمند.

Piff که مطالعات روانشناسی ثروت می گوید چیزی است که واقعا غیر معمول در مورد این. برخی از افراد همیشه به معنی و دیگران نیست.

اما در زمانی که توانایی به خودتان را جدا از جمعیت است به معنای واقعی کلمه زندگی و مرگ مسئله این احتمالا یک لحظه خوبی به نمایش قایق بادبانی خود را.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.detny.im