فشار برای آزادی بیشتر زندانیان از L. A. County زندان با توجه به کروناویروس

مقامات در لس آنجلس باید گفت که اولویت در coronavirus همه گیر شد کاهش تعداد زندانیان مستقر در زندان شهرستان سیستم است که این کشور بزرگترین. آن را به عنوان یک مسابقه در برابر زمان برای حفاظت از کسانی که زندگی و کار در کهنه چهارم برابر گسترش ویروس. “جدول زمانی است که قبل از شیوع بیماری در بازدید از زندان. که تازی تعقیب این خرگوش گفت:” ریکاردو گارسیا مدافع عمومی از L. A. شهرستان است.

در اینجا نگاهی به چگونگی مقامات در حال تلاش برای کاهش تعداد افراد پشت میله های زندان.

چگونه بسیاری از زندانیان در حال حاضر در بازداشت ؟

همانطور که از شنبه شب 14,982 نفر در بازداشت یک گروه که شامل Robert Durst با قلمه از نیویورک امپراتوری املاک و مستغلات است که در دادگاه متهم به قتل; هنری Solis خوار سابق پلیس لس آنجلس مامور بود که به تازگی به جرم کشتن یک مرد در پومونا نوار; و مایکل Gargiulo به اصطلاح هالیوود قاتل به جرم قتل دو زن و تلاش برای کشتن یک سوم است. اکثر زندانیان نیست قتل مظنون است. بسیاری در انتظار محاکمه و نمی توانیم با قرار وثیقه و یا در حال تکمیل زندان در adjudicated موارد است.

چگونه بسیاری از مردم تا کنون آزاد شده اند?

L. A. County زندان به طور معمول حدود 17000 نفر در بازداشت هستند. مقامات می گویند که دستگیری ها کاهش یافته است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و مقامات بیشتر عاقلانه در مورد کسی است که رزرو شده به زندان است. کلانتر الکس بیانوبا گفت: حدود 1,700 زندانیان آزاد شده که از دوشنبه شب. اکثریت قریب به اتفاق آن منتشر آمد از دو گروه: کسانی که با 30 روز یا کمتر در خود حکم زندان و کسانی که برگزار شد به قید وثیقه از 50.000 دلار یا کمتر است. “همه پایین آویزان میوه, ما در حال حاضر آن را برداشت” بییانوئبا گفت.

تبلیغات

چه کس دیگری خواهد بود منتشر شده ؟

بعد تا بزرگی است که گروهی از زندانیان که متهم شده اند اما نه حل و فصل موارد خود را. لس آنجلس دفتر دادستان منطقه گفت که کلانتر در نهایت ارائه یک لیست از 2,800 افرادی که در انتظار محاکمه در درجه اول پیش از محاکمه زندانیان بیش از سن 60 و زندانیان با کم وثیقه. در یک مصاحبه Dist. Atty. جکی Lacey گفت که دادستان خواهد غربال کردن از طریق موارد خود را و کار با نمایندگان مدافع و جایگزین مدافع را شناسایی کسانی که مناسب برای انتشار به حال به یک قاضی.

چه تعادل بین سلامت عمومی در مقابل امنیت عمومی?

“ما آمد تا با یک لیست از افرادی که ما احساس می تواند منتشر شود و احتمال بیرون رفتن و نه صدمه زدن به کسی بود پایین” Lacey گفت. اتهامات مربوط به خشونت و یا یک سلاح خطرناک حذف شدند آزاد کند. لاکی گفت: بسیاری از انتخاب برای انتشار چهره اتهامات مربوط به مواد مخدر و سرقت و خرابکاری و یا رانندگی یک وسیله نقلیه بدون رضایت مالک. “ما در حال انتشار قاتلان کودک molesters تجاوزگران — هیچ چیز مانند بود که با توجه به در نظر گرفتن” Lacey گفت. “این غیر خشونت آمیز و غیر جدی اتهامات و افرادی که جدی یا خشونت رکورد است.”

لاکی گفت که با دریافت اولین دسته از 500 نام از کلانتر در روز جمعه و دادستان مرور فایل ها از طریق آخر هفته گذاشته سپس لیست خود را با وکلای دفاع. گارسیا بالا مدافع برای L. A. شهرستان گفت: دفتر نمایندگی در حدود 80 تا 85 درصد از پیش از محاکمه زندانیان در لیست: “ما را بگو” نه رها نمی مشتریان ما است.'” از آن 500 اولیه نام 191 بودند مقرر توسط دادستان و دفاع برای آزادی. روز چهارشنبه حدود 60 بیشتر مردم اضافه شد و پس از 500 بیشتر موارد مورد بررسی قرار گرفت که به گفته یک سخنگوی دادستان منطقه. این روند در حال انجام است با حدود 2,800 موارد بررسی شود.

چه در مورد کسانی که تلقی فاقد شرایط لازم برای انتشار ؟

گارسیا گفت: معاون عمومی مدافعان و وکلای مدافع می توانید برنامه جلسات قبل از یک قاضی به مخالفت دادستان را انتخاب کند. “وکلا تصمیم خواهد گرفت که آیا آنها می تواند استدلال می کنند برای آزادی” گارسیا گفت.

تبلیغات

چگونه زندانیان پیدا کردن آنها انتخاب شده ؟

به طور معمول زندانیان خواهد بود در حال حاضر در دادگاه برای دادرسی. اما روش های جدید اجازه می دهد تا یک قاضی به دستور انتشار بدون ظاهر کاهش بهداشت عمومی ، هنگامی که قاضی تصویب به طور مشترک مورد توافق طرفین در لیست سیاه گفت: این زندانیان را به یک مقاله با یک تاریخ برای بازگشت به دادگاه. “آنها منتشر می شود به عنوان به زودی به عنوان کلانتر می روند آنها را” دادستان منطقه توضیح داد.

چه کسی واجد شرایط برای انتشار ؟

اواخر هفته گذشته در کالیفرنیا رئیس دادگستری تنی G. Cantil-Sakauye “به شدت” پیشنهاد کرد که مقامات محلی اتخاذ این عمل از انتشار آن در زندان که کمتر از 60 روز باقی مانده در حکم خود. در چهارشنبه بیانوبا ارائه یک لیست از حدود 900 نفر در این رده است. گارسیا به ذکر است که “کسی که واجد شرایط نیست امروز ممکن است واجد شرایط فردا.” این معلوم نیست که این استخر از زندانیان منتشر خواهد شد با توجه به این که تحت قانون دولت برخی از قربانیان جرم و جنایت باید با توجه به مقررات مناسب.

وجود دارد هر گونه توجه به اینکه یک فرد بی خانمان ؟

هیچ. “ما نمی دانیم که آیا یا نه یک متهم بی خانمان است” گفت: Jean Guccione سخنگوی دفتر دادستان منطقه. بیانوبا گفته است که حدود 30 درصد از کسانی که در زندان شهرستان سیستم بی خانمان هستند.

چرا این اتفاق می افتد نه دیر?

گارسیا مدافع عمومی گفت: لحظه ای بود که “بی سابقه” و اضافه کرد: “ما لازم نیست که مدل های موجود از کار است.” هر دو طرف گفت: ضرورت اطلاع داده شد که با افزایش بهداشت عمومی خطرات در زندان.

“آن را حس می کند به سعی کنید به توجه به وضعیت اضطراری کاهش ترافیک پا در دادگاه و همچنین در داخل زندان و ایجاد فضای بیشتر” Lacey گفت. “اگر [کلانتر] تا به حال شیوع در زندان, من فکر می کنم آن خواهد بود بسیار دشوار است اگر ما هیچ چیز … برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im