قدرتمند وجود دارد نمادگرایی در داشتن مکان یادبود برای Kobe Bryant در فوریه. 24 در مرکز استیپلز.

اول از نظر تاریخ. “24” بود برایانت لیکرز شماره “2” بود بسکتبال جوانان شماره دختر جیجی که در آخرین روز یکشنبه سقوط هلیکوپتر در کالاباساس همراه با NBA بزرگ و هفت نفر دیگر.

مرکز استیپلز است که در آن برایانت ایجاد یکی از بزرگترین فرصت های شغلی در حرفه ای بسکتبال و تاریخچه آن, پس از مرگ او هزاران نفر از طرفداران غصه دار برای روز و ساخته شده موقت یادبود.

Fans, several in Lakers jerseys, gather in front of balloons, flowers and other items in honor of Kobe Bryant.

موقت یادبود به کوبه برایانت تغذیه توسط یک جریان ثابت از طرفداران بزرگ شده روز به روز در خارج از مرکز استیپلز.

(لوئیس Sinco / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

چه ما در مورد یادبود?

تاریخ انتخاب شد و پس از بحث و گفتگو با برایانت بیوه, ونسا لیکرز سازمان و مرکز استیپلز. یک منبع گفت: بار وجود خواهد داشت هیچ صفوف قبل از یادبود و این رویداد را نتیجه گیری در زمان اجازه می دهد تا یک پیش برنامه ریزی شده کلیپرز بازی برابر ممفیس گریزلیز به جلو رفتن در شب. یادبود سقوط خواهد کرد بین دو لیکرز صفحه اصلی بازی یکی در برابر بوستون سلتیکز و دیگری در برابر New Orleans Pelicans.

اطلاعات در مورد زمان بندی و بلیط برای این مراسم منتشر نشده. با محدود صندلی این مطلب است که انتظار می رود به شدت محدود منابع می گویند.

در روز پنج شنبه, ونسا برایانت ارسال شده عکس ها در Instagram حساب از یک بنای یادبود در Gigi مدرسه که در آن او را “2” نیوجرسی بازنشسته شد.

تبلیغات

“من جی جی. من شما را دوست دارم! من از دست شما. شما به همه ما آموزش داده است که هیچ قانون محبت است که همیشه بیش از حد کوچک است. مامان است که هنوز و همیشه به تو افتخار می mamacita,” او نوشت.

A man and woman in Lakers jerseys can be seen through purple and gold balloons among a crowd at L.A. Live.

طرفداران جمع آوری در یک یادبود برای Kobe Bryant در L. A. Live on Feb. 2.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)

چرا یادبود برگزار خواهد شد در مرکز استیپلز?

این مجموعه تبدیل به یک رفتن به محل برای بزرگ عمومی یادبود.

در سال 2009 پس از مایکل جکسون درگذشت او مراسم یادبود برگزار شد وجود دارد. این یک تعهد بزرگ و وجود نگرانی در مورد کنترل جمعیت و ترافیک به عنوان کثیری از طرفداران انتظار می رود به همگرایی در مرکز شهر L. A. سایت.

“وجود دارد هیچ سابقه برای این” یکی از شهرستان های رسمی گفت: در آن زمان.

اما ادای احترام کشیده شد بدون مشکلات عمده.

تبلیغات

این سرویس تلویزیونی زنده در سراسر جهان است. طرفداران شروع به جمع آوری خارج از مرکز استیپلز به عنوان اوایل به عنوان 1 a. m. آنهایی که خوش شانس, تن طلا و نقره مچبند که تعیین شده آنها را به عنوان دارندگان حدود 17,500 بلیط به یادبود داده شده از طریق یک قرعه کشی آنلاین.

در سال گذشته کشته رپ Nipsey Hussle نیز یاد می شود در استیپلز. امید او بود و پس از 25.5 مایل در صفوف منظم از طریق خیابان های پوشیده شده با مردم در پای بر روی موتور سیکلت و انجام wheelies در ATVs.

جمعه گذشته قبل از یک بازی در برابر پورتلند تریل بلیزرز در مرکز لیکرز قرار داده و عاطفی و احترام به رهبری توسط LeBron James به برایانت.

آنچه باید انتظار داریم در برایانت یادبود?

چند جزئیات شده اند ساخته شده است. اما شهردار اریک Garcetti در هفته گذشته گفت: این امر می تواند یک ادای احترام به بیش از برایانت بسکتبال حرفه ای.

“من فکر می کنم یک پیام است که من می خواهم بگویم این است که نه فقط در مورد یک مرد که یک بازیکن بسکتبال این است که در مورد یک پدر این است که در مورد یک رهبر این است که در مورد یک فیلمساز این است که در مورد یک هنرمند این است که در مورد کسی که خیلی بیشتر از فقط چگونه او در دادگاه,” او گفت.

“این یک یادآوری چقدر وحدت ما ، ما یکی از شهرستان های است که معتقد است در هر یک از دیگر معتقد به چیزی بزرگتر از خودمان و ما را کاملا به انجام همه چیز را به مطمئن شوید که این کار انجام شود به طوری که هر کسی می تواند به آن را به عنوان” شهردار گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر