همه گیر خالی جاده های آمریکا. اما رانندگی چیدن پشت

بزرگنمایی این تصویر

یک نمایش هوایی نشان می دهد در مرکز شهر لس آنجلس در 30 آوریل. ایالات متحده مایل رانده کاهش سرعت قابل ملاحظه در ماه مارس و رانندگی به آرامی شروع به از سرگیری دوباره — در حالی که باقی مانده و زیر سطح معمولی. رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ

امریکا شروع موتورهای آن دوباره.

بزرگراه و خیابان های شهر شده اند قابل ملاحظه ای خالی برای هفته ها. Coronavirus همه گیر باعث افت بی سابقه ای در ترافیک کل مایل رانده کاهش بیش از 40% در دو هفته گذشته از ماه مارس با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط Arity.

در برخی از ایالت ها و مسافت پیموده شده در نهایت کاهش یافته است بیش از 60 درصد کمتر از آنچه که انتظار می رود بدون یک بیماری همه گیر.

اما برای چند هفته در حال حاضر همان داده ها نشان می دهد که مایل رانده شروع به صعود دوباره. رانندگی باقی مانده است و زیر سطح نرمال اما به طور مداوم در حال افزایش است.

در حال بارگذاری…

کاهش در رانندگی آغاز شد و قبل از متحده تحمیل stay-در-خانه سفارشات و افزایش مشابه قبل از شروع این دستور آغاز شده برداشته شود.

Arity یک spinoff از بیمه های غول پیکر Allstate می کشد تحرک داده ها از برنامه های گوشی های هوشمند و دستگاه های نصب شده در خودرو از مشتریان که تصمیم گرفتند در به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود را. این ارقام بوده است صاف و نرمال.

کاهش در اواخر ماه مارس به نظر می رسد بدون زمان صلح و سابقه. و 29 درصد افزایش بین 1 آوریل و مه 1 را در زمان عادی می شود قابل تغییر است.

“در قبل از COVID جهانی, یک حرکت از 1% یا 2% خواهد بود به عنوان جالب” راب Nendorf, Arity مدیر تجزیه و تحلیل می گوید.

بهار مشخص شده است که معمولا با افزایش ترافیک, ساخت قطره در ماه مارس و حتی بیشتر قابل توجه است.

و این درست نیست که کل مایل رانده شده اند کاهش یافته است. آمریکایی ها نیز تغییر چگونه آنها رانندگی کنید.

ماشین در حال رفتن سریع تر به طور کلی, اما Arity در واقع گزارش های کمتر تهاجمی شتاب بیش از حد معمول. که ممکن است منعکس کننده های مختلف الگوهای رانندگی در خالیتر خیابان و یا ممکن است به دلیل انواع مختلف سفر در حال وقوع. و آخر هفته سفرهای یک سانحه coronavirus. در آوریل آخر هفته درایوهای تمایل به کوتاه تر از حد معمول ساخت روز هفته و آخر هفته سفرهای نگاه بسیاری بیشتر شبیه است.

کاهش در رانندگی باز کرده است تا خیابان ها — و برخی از شهرستانها کشف و ضبط کرده اند این فرصت را برای تجدید نظر در نحوه استفاده از آنها خود را در جاده ها نصب بیشتر مسیرهای دوچرخه سواری و یا رزرو فضای بیشتر برای عبور و مرور. در ضمن کمتر رانندگی به معنی کمتر حوادث باعث برخی از شرکت های بیمه برای ارسال تخفیف به مشتریان.

و در حال حاضر به عنوان اتومبیل قطره به خیابان ها فقط به یاد داشته باشید: شروع یک وسیله نقلیه پس از یک وقفه طولانی است برخی از خطرات. باتری های مرده مشترک هستند و لاستیک می تواند به توسعه نقاط مسطح است. یکی از تاسف NPR خبرنگار در بر داشت یک موش لانه در داخل وسیله نقلیه خود را.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>