سایت بعدی برای دموکرات ها’ آگهی War: North Carolina

به عنوان رای دهندگان آماده برای رفتن به پای صندوق های رای در روز سه شنبه وجود دارد تبلیغ جنگ در شارلوت, N. C.

اسکات سایمون میزبان:

کارولینای شمالی توسط یک کلید دولت در هفته آینده سه شنبه مقدماتی. شارلوت است که دولت بزرگترین شهرستان. و آن مترو منطقه مرز کارولینای جنوبی – که در آن رای دهندگان به پای صندوقهای رای امروز. بنابراین ساکنان این منطقه شده اند deluged با تبلیغات سیاسی. NPR سارا McCammon است که صرف وقت در این سال در شارلوت. این بخشی از مجموعه ما را به نام که در آن رای دهندگان هستند. و او به نظر می رسد در چگونه تمام کسانی که تبلیغات ممکن است شکل دادن به رای دهندگان انداز دموکراتیک اولیه مسابقه.

سارا MCCAMMON, BYLINE: OK. من فقط در ماشین من. و من در یک شهر کوچک کالج فقط در خارج از شارلوت. من قصد دارم به نوبه خود در رادیو و ببینید چه اتفاقی می افتد.

(SOUNDBITE سیاسی تبلیغ مونتاژ)

فرد ناشناس #1: ما نیاز به فکر می کنم متفاوت است. تام Steyer پیشرونده است که تاجر…

فرد ناشناس #2: مایک می داند که سرمایه گذاری در معلمان ما در حال سرمایه گذاری در فرزندان ما.

تام STEYER: من تام Steyer در حال اجرا برای رئيس جمهور. و من تایید این پیام است.

مایکل بلومبرگ: من مایک بلومبرگ. و من تایید این پیام است.

فرد ناشناس #2: برای پرداخت توسط مایک بلومبرگ 2020.

MCCAMMON: کمپین تبلیغات بیش از همه رادیو و تلویزیون و سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook. آن را به یک کمی زیادی برای شاون عباس.

شاون عباس: من مسدود شده کاملا چند چیز فقط به این دلیل که شما گمان من منظور وجود دارد آنقدر که به اشتراک گذاشته شده از همه نامزدها.

MCCAMMON: عباس است که یک دموکرات در اوایل 40s کار در شارلوت صنعت بانکداری است. لیز Albertorio 30 است و این نسخهها کار در یک موزه در مرکز شهر. او را مستقل برنامه ریزی برای انتخابات مقدماتی حزب دموکرات. و او می گوید او را نیز با توسل به مسدود کردن تبلیغات سیاسی در رسانه های اجتماعی. اما آنها غیر قابل اجتناب در رانندگی به کار می کنند به خصوص یک نام خاص است.

لیز ALBERTORIO: اوه من فقط در آمد از 77. و وجود این تالار آگهی – مایک بلومبرگ.

MCCAMMON: میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار و دیر شروع به استفاده از این نژاد دارای قلم اوایل مقدماتی و در حال ساخت یک بازی بزرگ برای سه شنبه و به خصوص در شارلوت که در مبارزات انتخاباتی خود از افتتاح آن زمینه کار در کشور است. استیو Passwaiter است معاون رئیس جمهور با Kantar/OECD رسانه ها و تحلیل شرکت است.

استیو PASSWAITER: در بسیاری از زمینه ها البته در بسیاری از این کشورها بلومبرگ تا به حال امواج رادیو و تلویزیون همه را به خود. و البته او را خرید و در چنین حجم, شما نمی توانید او را از دست ندهید. شما می توانید سعی کنید. اما شما نمی توانید او را از دست ندهید.

MCCAMMON: بلومبرگ صرف نزدیک به 15 میلیون دلار در حال اجرا تبلیغات در کارولینای شمالی – 10 برابر بیشتر از سناتور برنی ساندرز بعدی بزرگترین spender, با توجه به شرکت های تبلیغاتی, تجزیه و تحلیل ترافیک. اما آیا این همه تفاوت به دموکراتیک اولیه رای دهندگان هنوز هم ساخت تا ذهن خود را?

عباس: نه در همه. من فکر نمی کنم.

MCCAMMON: که شاون عباس دوباره. او می گوید که فرم نظرات بیشتر با صحبت کردن به دوستان – نه تبلیغات سیاسی. عباس می گوید: او تنگ کردن لیست خود را به سه گزینه هیچ کدام از آنها Steyer یا بلومبرگ از نامزدها که در تبلیغات او را شنیده است.

استیو سالن 44 است و این نسخهها کار در شارلوت در بازاریابی دیجیتال برای فانتزی های ورزشی شرکت می باشد. به عنوان یک رای دهنده هال می یابد بلومبرگ آگهی حمله رعد اسا چشمگیر, هر چند او ترجیح سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن یا سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg.

استیو هال: من درک بلومبرگ ads چرا که من احساس می کنم مثل او انجام تمام دموکرات خدمات در این واقعیت است که او پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در این تبلیغات. اما من احساس می کنم مثل او نوع muddling تا پیام با تمام میانه در استخر همان رای دهندگان.

MCCAMMON: یورش دموکراتیک اولیه ads ممکن است اثر دیگری می گوید سوزان رابرتز یک دانشمند علوم سیاسی در کالج دیویدسون در خارج از شارلوت.

سوزان رابرتز: خوب, من فکر می کنم آنها کمک به مردم یادآوری کند که اصلی وجود دارد.

MCCAMMON: رابرتز می گوید: او باید برای دیدن اگر تبلیغات را گاه به گاه بیشتر رای دهندگان که آیا تمایل به شرکت در مقدماتی.

رابرتز: و آن را یک دانشمند علوم سیاسی می گویند – بنابراین من فکر می کنم مردم را شاید نه قانع کردن آنها به بسیج بیشتر و برای متقاعد کردن کمی.

MCCAMMON: سوال بزرگ خواهد بود که رای دهندگان بسیج با تمام کسانی که تبلیغات است. سارا Mccammon, NPR, اخبار, شارلوت.

(SOUNDBITE از PAPADOSIO را “THREES”)

کپی رایت © 2020 NPR. تمام حقوق محفوظ است. بازدید از وب سایت ما شرایط استفاده و ویرایش صفحات در www.npr.org برای اطلاعات بیشتر.

NPR متن ایجاد شده در یک عجله مهلت Verb8tm, Inc., یک NPR پیمانکار و تولید شده با استفاده از اختصاصی رونویسی روند توسعه با NPR. این متن ممکن است در شکل نهایی آن است و ممکن است به روز رسانی و یا تجدید نظر در آینده است. دقت و در دسترس بودن ممکن است متفاوت باشد. معتبر رکورد NPR برنامه نویسی های صوتی ضبط.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im