یادداشت سردبیر: این گزیده ای از سیاره پول’s عضویت در خبرنامه. شما می توانید در اینجا ثبت نام.

An IRS advertisement for the EITC

بزرگنمایی این تصویر

IRS

به دست آورده اعتبار مالیات بر درآمد مکمل درآمد از طریق مالیات اعطای هزاران دلار در هر سال در درجه اول به دستمزد پایین کارگران با بچه ها. اما یک مشکل وجود دارد: جمعیت عظیمی از کارگران واجد شرایط نتواند به فایل های خود را مالیات و دریافت پول در هر سال.

چند سال پیش در ایالت کالیفرنیا تاسیس دولت خود EITC (CalEITC) در بالای فدرال یکی. بسته به اینکه چگونه بسیاری از بچه ها دارند و چه مقدار از آنها کسب درآمد کالیفرنیا که فایل برای هر دو دولت فدرال و اعتباری می توانند به سمت بالا 6000$. برای فقیرترین خانواده ها با بچه ها کسانی که اعتبار مالیاتی می تواند تقریبا دو خانواده خود درآمد. وجود دارد مقدار زیادی از پول را در جدول به کمک بیشتر در معرض خطر خانواده در دولت کالیفرنیا سیاستگذاران رشد کرده در مورد تعداد زیادی از کارگران واجد شرایط عدم به فایل مالیات و ادعای خود را اعتبار است.

در سال 2018 ایالت کالیفرنیا و کالیفرنیا سیاست آزمایشگاه میان رشته ای فکر می کنم تانک از محققان از دانشگاه کالیفرنیا در مدارس آغاز شده و در تلاش برای حل این مشکل آنها به سفارش یکی از جذاب ترین آزمایش در “فکر” ما دیده ایم در حالی که.

اشاره آزمایش

اشاره ساده و کم هزینه مداخلات با هدف به آرامی هدایت مردم به تصمیم گیری بهتر. برای مثال ساخت برنامه های بازنشستگی این گزینه به طور پیش فرض زمانی که شما پیوستن به یک کار است که نشان داده شده است به طور قابل توجهی افزایش احتمال شما صرفه جویی برای دوران بازنشستگی. کالیفرنیا سیاست آزمایشگاه و شرکای آن تصمیم گرفت آن را امتحان کنید و با ارنج زدن کارگران به ادعای EITC آنها ارسال نامه ها و پیام های متنی. این راه حل به نظر می رسید مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است: به اطلاع مردم چگونه آنها می توانند به رایگان دریافت کنید و آنها را دریافت کنید که پول رایگان! اگر تنها آن بود که ساده است.

محققان با انجام آزمایشات مزرعه ای برای دو سال بر روی بیش از یک میلیون کالیفرنیا. آنها به طور تصادفی آنها را به گروه درمان که به دریافت انواع مختلف پیام ها و یک گروه کنترل که بدون دریافت پیام. “ما در تلاش بودند بسیاری از راه های مختلف برای رسیدن به مردم تعداد زیادی از پیام های مختلف می تواند به شما بدهد اما به سعی کنید برای تست چه خواهد بود موثر می گوید:” جسی Rothstein یک کار اقتصاددان در دانشگاه برکلی که co-هدایت کالیفرنیا سیاست آزمایشگاه. محققان در تلاش برای مطمئن شوید که این نامه ها و پیام های متنی نیست نگاه مانند یک کلاهبرداری است. در زیر یک مثال از یک نامه آنها فرستاده:

An example of a letter sent in the EITC experiment

بزرگنمایی این تصویر

کالیفرنیا سیاست آزمایشگاه

“ما در بر داشت بسیار دقیق صفر اثر می گوید:” الیزابت Linos یک رفتاری دانشمند در دانشگاه برکلی که او نیز در پشت این مطالعه. بسیاری از کسانی که با دریافت این پیام او می گوید: آیا بازدید از وب سایت آگهی پیام به کمک به آنها برای ثبت نام در EITC. اما در پایان آنها نمی پر کردن فرم برای دریافت اعتبار خود را. آنها تبدیل کردن پول است. “ما نمی قادر به افزایش نرخ در افرادی که پرونده مالیات و ما نمی قادر به افزایش تعداد خانواده هایی که ادعا می کنند EITC,” Linos می گوید.

این آزمایش ممکن است به نظر می رسد مانند یک غول شکست برای اقتصاد رفتاری و نظریه nudging. اما محققان بر این باورند یافته های خود را پشتیبانی گسترده تر ایده که مردم نه کاملا محاسبه خطا موجودات سنتی مدل های اقتصادی. آنها در حال تبدیل کردن پول رایگان — حتی پس از آنها مطلع می توانید آنها را رایگان دریافت پول است.

محققان اصلا جامد, پاسخ برای چرا اشاره شکست خورده است. آنها معتقدند با این حال بخش بزرگی از مشکل این است که با فرم های مالیاتی. “کسانی از ما که فایل مالیات می دانیم که آن را بسیار آسان به فایل مالیات” Rothstein می گوید. “و بنابراین ما بدست مردم به درک که در آن وجود دارد و به آن را می خواهم. اما ما واقعا به آنها داده ابزار است که آن را به آن را آسان برای آنها را به آن را ادعا می کنند.”

Linos و Rothstein معتقدم که سیستم مالیاتی ما بیش از حد پیچیده است و ما باید ادعا EITC و تشکیل پرونده مالیات به طور کلی بسیار ساده تر است. Linos می گوید: خبر خوب این است که کشورهای دیگر با ارائه نمونه هایی از سیستم که نیازی به ذهن بیحس کننده کاغذ به فایل برای مالیات یا دریافت مزایای دولتی. “در بسیاری از کشورها دولت با استفاده از اطلاعات آنها در حال حاضر در شما به قبل از پر کردن فرم های مالیاتی خود را,” او می گوید. به عبارت دیگر آنها به شما بگویم آنچه شما مدیون است. یا بدهکار هستند. و سپس شما فقط می توانید آن را نگاه کنید و ارسال را کلیک کنید.

اما ما نه کشورهای دیگر. ما ایالات متحده آمریکا که در آن تشکیل پرونده مالیات است که هنوز ابلهانه سخت است. IRS تخمین می زند که حدود 20 درصد از مالیات دهندگان واجد شرایط موفق به فایل و ادعای EITC. Rothstein معتقد است که راه حل برای گرفتن بیشتر مردم امضا برای EITC به مخلوطی از nudging آنها را به ثبت نام و “تغییرات ساختاری است که آن را آسان تر به فایل مالیات است.” این می تواند شامل گسترش برنامه با هدف به مردم کمک مالیات از جمله نرم افزار طراحی شده است برای پر کردن آسان تر است.

تیره مشاهده این یافته ها ممکن است نوشتن این جمعیت به عنوان محکوم به فقر به دلیل بد تصمیم گیری و رفتار خود مخرب. اما روانشناس الدار Shafir و اقتصاددان Sendhil Mullainathan نشان می دهد بیشتر خیریه لنز که به آنها تماس بگیرید “روانشناسی کمبود .” تحقیقات آنها نشان می دهد خرس فقیر منحصر به فرد شناختی بار است که لطمه می زند و تصمیم گیری خود را. آنها ساعات طولانی کار. آنها را بالاتر از استرس است. آنها در حال مصرف با فکر کردن در مورد خود را به پرداخت اجاره گرفتن بچه های خود را به مراقبت های پزشکی و قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است. Shafir و Mullainathan پیدا کردن این تنش خود را کاهش روانی “پهنای باند” و این ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا بسیاری از کم درآمد کالیفرنیا در حال تبدیل کردن پول است.

آیا شما لذت بردن از این خبرنامه? خوب به نظر می رسد حتی بهتر در صندوق پستی خود را! شما می توانید در اینجا ثبت نام.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر