آخرین: ما سرویس مخفی کارمند تست مثبت

ولینگتون, نیوزیلند – آخرین coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 339,000 نفر کشته و بیش از 14,700. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 98,800 مردم بهبود یافته اند تا کنون عمدتا در چین است.

بالای ساعت:

— نیوزیلند آماده برای شروع از چهار هفته مستند.

— اندونزی تبدیل ورزشکار سابق مسکن به اورژانس بیمارستان.

— ژاپن به نیاز به دو هفته ای قرنطینه برای ورود از آمریکا

— فیلیپین کنگره تعمق دولت به اعلام اورژانس ملی.

___

دفتر کارگران در حال تخلیه کامپیوتر و گیاهان به اتومبیل خود و خریداران در حال رقص برهنه کردن قفسه های لخت از قهوه و آرد و کاغذ توالت قبل از نیوزیلند شروع می شود چهار هفته مستند.

“من می دانم که آن را احساس دلهره آور” نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: اما او گفت که این حرکت به معنای صرفه جویی در زندگی می کند.

مردم باید در خانه بمانند و تمام غیر ضروری کسب و کار و فعالیت های بس که مستند آغاز می شود اواخر شنبه شب.

این تصمیم به عنوان مقامات بهداشتی اعلام کرد یکی دیگر از 36 تایید موارد COVID-19 آوردن مجموع به 102. اکثر آنها به خارج از کشور سفر اما مهمتر از این موارد نمی تواند توان و مقامات بر این باورند که آنها در حال شواهد محلی شیوع.

نیوزیلند که دارای جمعیت 5 میلیون در حال حاضر بسته شده است مرزهای خود را به همه اما شهروندان و ساکنان.

نیوزیلند نیز نظر خود را دروازه ورود به جنوب اقیانوس آرام در جزیره ملل خواهد بود که ویران اگر ویروس در زمان نگه دارد و خود را داده انزوا و بهداشت ضعیف و سیستم های. تنها تعداد انگشت شماری از ویروس موارد شناسایی شده اند و تا کنون در جنوب اقیانوس آرام از جمله دو در فیجی و یکی در پاپوآ گینه نو.

___

کانبرا استرالیا — یک چهارم Australian federal نماینده مجلس دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

جنوب استرالیا سناتور ایالت رکس پاتریک از جزئی مرکز داد حزب گفت: “او آزمایش COVID-19 پس از تماس با آلوده دولت سناتور اندرو برگ دو هفته پیش. براگ از نیو ساوت ولز است که در میان 35 مهمان که آلوده شد در مارس 6 عروسی در جنوب سیدنی.

صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون اول استرالیا نماینده مجلس به کشف او آلوده روز پس از بازگشت از واشنگتن که در آن او ملاقات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka و آمریکا دادستان کل ویلیام Barr. کوئینزلند دولت سناتور سوزان مک دونالد اعلام کرد روز بعد که او نیز آلوده.

هیچ یک از چهار است که در سرمایه های ملی کانبرا که در آن مدرج به پایین مجلس شورای اسلامی است که جلسه به تصویب اقتصادی و هزینه های اقدامات برای نرم کردن ویروس اقتصادی ،

___

جاکارتا — اندونزی اتحادش را تغییر برج های ساخته شده به خانه ورزشکاران در بازی های آسیایی 2018 به اورژانس بیمارستان.

چهار از 10 ساختمان استفاده می شود به خانه 24,000 آسیایی ورزشکاران دوباره طراحی شده اند به یک coronavirus بیمارستان با 3000-تخت ظرفیت در کشور را سخت ضربه سرمایه که در آن بیماران باید رسید در هفته گذشته.

رئیس جمهور Joko Widodo روز دوشنبه رسما راه اندازی بیمارستان به عنوان یک ارتش هواپیمای حامل 9 تن از لوازم بهداشتی از جمله 105,000 محافظ ابزار ماسک و عفونی برای پرسنل پزشکی از چین وارد شده.

خواستند دولت انتقاد شده است عنوان کند برای مقابله با این ویروس گسترش است که می تواند پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی در کشور از بیش از 260 میلیون نفر است.

اندونزی که سومین جمعیت در آسیا بعد از چین و هند گزارش شده 514 COVID-19 موارد با 48 مرگ و میر از جمله شش پزشک و یک پرستار که درگذشت در حالی که کمک به بیماران مبتلا به کمبود محافظ ابزار.

Widodo بدل شده امکان تحمیل یک مستند در جاکارتا و به جای آن دستور توده تست شامل coronavirus گسترش بیماری و آماده کرده است حدود 200 بیمارستان اجرا توسط دولت و ارتش و پلیس و همچنین خصوصی به عنوان کشور پرانتز برای یک پیش بینی افزایش COVID-19 بيمار.

___

توکیو — ژاپن نخست وزیر ژاپن روز دوشنبه اعلام کرد که ژاپن نیاز به 14 روز در قرنطینه به تمام بازدید کنندگان از ایالات متحده از جمله ژاپنی ها و آمریکایی ها موثر شنبه و تا پایان ماه آوریل است.

آبه اعلام ساخته شده در دولت نیروی کار در coronavirus با استناد به افزایش COVID-19 عفونت در سراسر جهان به ویژه در آمریکا و اروپا در هفته های اخیر.

ژاپن روز یکشنبه مطرح شده یک سفر مشورتی ایالات متحده ترغیب شهروندان ژاپنی را از سفرهای غیر ضروری به آمریکا

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

او گفت که ایالات متحده به تازگی در زمان مشابه اقدامات و خواست آمریکایی ها را غیر ضروری سفر به ژاپن نیاز به 14 روز در قرنطینه برای کسانی.

آبه گفت: روز دوشنبه قرنطینه نیاز است که در خط با اقدامات انجام شده توسط کشورهای دیگر از جمله آمریکا و ژاپن نشان می دهد تعهد به پیوستن به تلاش های بین المللی برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کوروناویروس.

او گفت: ژاپن ادامه خواهد داد برای راه اندازی “انعطاف پذیر کنترل مرزها اقدامات بدون تردید” و خواست وزرای خود را برای حفظ احتیاط در سطوح بالا.

___

مانیل فیلیپین — پزوی فیلیپین کنگره برگزاری نشست اضطراری به عمدی در یک درخواست دولت در اعلام اضطراری ملی و اجازه می دهد که رئیس جمهور به سرعت مجازات مقامات محلی که سرپیچی از دستور و کمک مالی به او قدرت آماده به کار را بیش از شرکت های خصوصی در میان coronavirus بحران است.

دبیر اجرایی سالوادور Medialdea گفت: مجلس نمایندگان روز دوشنبه که دولت نیز مورد نیاز قدرت به یک تراز بودجه برای مبارزه با شیوع. سناتور گفت: دولت ممکن است نیاز به حداقل 200 میلیارد پزو (4 میلیارد دلار) در دو ماه آینده برای مقابله با سرایت.

“قدرت را بیش از در نظر گرفته شده است صرفا به عنوان یک قدرت آماده به کار در صورت بحران می رسد بدترین حالت آن زمانی که ما مهم ترین موسسات در حال نزدیک شدن به کل خاموش” Medialdea گفت: قانونگذاران اکثر آنها شرکت های آنلاین به عنوان یک بهداشت احتیاط.

جناح چپ گروه های مخالف قدرت های اضافی برای رئیس جمهور رودریگو Duterte ترس از سوء استفاده. مخالفت گفت: دولت باید تمرکز بر ارائه “امنیت شبکه” برای فقرا و کارگران بودند که دستور به ماندن در خانه تحت یک مستند از شمال فیلیپین است که خانه را به بیش از 50 میلیون نفر است.

فیلیپین مقامات گزارش کرده اند 396 عفونت از جمله 33, مرگ و میر, اما ترس COVID-19 موارد ممکن است سنبله به زودی پس از چین اهدا 100,000 تست کیت و سایر کشورها وعده داده شده برای کمک به فیلیپین تقویت توانایی خود را برای تست بیشتر مردم برای ویروس.

___

مقامات در جنوب غرب پاکستان روز دوشنبه آغاز شد و دو هفته کامل مستند به عنوان تعداد مثبت coronavirus آزمون شروع به پریدن کرد به 799 در سراسر پاکستان است. مقامات بهداشتی گزارش ششم مرگ و میر ناشی از عفونت.

مراد علی شاه وزیر در جنوب استان سند تحمیل ممنوعیت جنبش مردم گفت: اندازه گیری شد با هدف صرفه جویی در زندگی می کند.

نخست وزیر Imran Khan دهکدهای اجتناب سراسر کشور مستند, اما او می خواست مردم را به ماندن در خانه به طور داوطلبانه.

تا کنون شش نفر فوت کرده اند از آنجا که از virus و در میان کسانی که یک دکتر جوان که به خانه رفت و به طور ناگهانی درگذشت و در شمال.

مقامات می گویند که آنها در حال تلاش برای وارد کردن تجهیزات برای ایمنی از پزشکان که ابراز نگرانی از کمبود امکانات در مقابله با بیماران آلوده.

در بسیاری از مناطق پاکستان مردم در خانه مانده ملی روز دوشنبه. پاکستان در حال حاضر به تعویق افتاد یک رژه نظامی این کشور رئیس جمهور عارف Alvi و خان خواسته اند مردم برای نشان دادن وحدت به مبارزه با کروناویروس.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im