آخرین: ایالات پرستاران بیمارستان می خواهید صادر شده scrubs

ST. پل Minn. – آخرین در شیوع کروناویروس در مینه سوتا (همه زمان محلی):

7:25 صبح

پرستاران در ایالات بیمارستان St. Paul نگران هستند که آنها پرسیده شده است را شخصا پاک خود را مالش و قرار دادن آنها و خانواده های آنها در بی خطر است.

اورژانس پرستار صخره Willmeng می گوید آنها باید قادر به استفاده از بیمارستان صادر شده scrubs به طوری که آنها لازم نیست که به شخصی خود را لباس خانه است که می تواند حمل COVID-19 میکروب ها. Willmeng می گوید, St. Paul پایونیر پرس که آن را “روشن ایمنی محل کار موضوع است.”

او می گوید: ER دیده است یک افزایش بزرگ در تعداد بیماران مشکوک به کروناویروس در این هفته هنگامی که آن را در نزدیکی ظرفیت.

Allina Health اجرا می شود که ایالات بیمارستان با صدور بیانیه ای که می گوید از آن پس سیاست ها و شیوه های توصیه شده توسط عفونت حفاظت از کارشناسان.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود که دستکش یکبار مصرف استفاده می شود باید هنگام انجام لباس های شسته شده در خانه برای یک فرد بیمار و که لباس نباید متزلزل شود و مانع باید ضد عفونی پس از آن.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>