آخرین: مغلوب ساختن پیشی جستن را تحسین سفر هند به عنوان “تجربه یادگیری’

دهلی نو – آخرین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند (همه زمان محلی):

8:40 بعد از ظهر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: یک سفر هند است که شامل یک مگا رالی تور تاج محل و جلسات با رهبران کسب و کار و نخست وزیر نارندرا شده است “تجربه یادگیری فوق العاده ای” برای او.

مغلوب ساختن پیشی جستن است دربندی مربا بسته بندی شده مدت 36 ساعت بازدید به عنوان مهمان افتخاری روز سه شنبه در یک دولت ضیافت در کاخ ریاست جمهوری در دهلی نو.

رئیس جمهور و بانوی اول Melania Trump نشان داده شده در اطراف کاخ بزرگ و معرفی شدند به یک هیئت از مقامات هندی قبل از آنها نشسته بودند برای شام بود که بعید است به ویژگی های گوشت گاو به گاو مقدس در هند است. مغلوب ساختن پیشی جستن است شناخته شده به مانند یک به خوبی انجام می شود استیک یا همبرگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید هند “بسیار بسیار خاص” به او. خواه رئیس جمهور به کشت یک رابطه نزدیک با مودی پس از مصرف ،

مغلوب ساختن پیشی جستن را برای واشنگتن پس از شام.

___

6:20 بعد از ظهر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نشان می دهد که دموکرات ها که نمی خواهند ایالت ورمونت برنی ساندرز را به نفع حزب خود را از نامزدی ریاست جمهوری تلاش برای صدمه زدن به ساندرز توسط نشت اطلاعات از طبقه بندی کنگره جلسه در مورد مسکو ترویج Sanders. تهمت نیست مدرکی برای حمایت از ادعای خود را.

در یک کنفرانس خبری روز سه شنبه در هند مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد ساندرز’ شتاب در مسابقه و گفت: ساندرز کردم “سر از بخار” و به نظر می رسد برنده.

تهمت متهم کالیفرنیا در کنگره Adam Schiff از نشت اطلاعات است. شیف است دموکراتیک رئیس مجلس کمیته اطلاعات و رد نشت اتهام.

ساندرز و چند تن دیگر دموکرات نامزد ریاست جمهوری به دیدار سه شنبه شب در ایالت کارولینای جنوبی برای حزب 10 و شاید مهم ترین بحث از 2020 اولیه فصل است.

___

6:05 بعد از ظهر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: Harvey Weinstein را در محکومیت تجاوز به عنف و تجاوز جنسی یک “چیز بزرگ است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تماس آن را یک “پیروزی بزرگ” برای زنان که “می فرستد یک پیام قوی” برای #MeToo جنبش در برابر این نوع رفتار نسبت به زنان است.

تهمت خود می ایستد متهم جنسی نامناسب رفتار با بیش از یک دوجین از زنان زمانی که او یک شهروند خصوصی. مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات را رد کرده است.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در دهلی نو روز سه شنبه در پایان دو روز سفر به هند مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او یک “فن” از Weinstein. تهمت ادعای دموکرات ها هستند که دوست داشت در حال حاضر خوار تهیه کننده فیلم گفت: این به دلیل Weinstein کمک به مبارزات سیاسی.

نیویورک منصفه محکوم سابق هالیوود مغول در روز دوشنبه از یک تعداد از تجاوز به عنف و یک تعداد از تجاوز جنسی. Weinstein تا به حال هرگونه اتهامات غیر مبتنی بر رضایت طرفین ،

___

5:55 بعد از ظهر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او معتقد است نارندرا نخست وزیر هند به عنوان چهره او انتقاد برای اصلاح قانون تابعیت که بازدید شده توسط بسیاری به عنوان یک تلاش برای تبعیض علیه مسلمانان در هند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او مطرح شده به موضوع آزادی مذهبی با مودی و مودی بود “باور نکردنی” در مورد این موضوع. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “در هند آنها بسیار سخت کار کرده اند به بزرگ و باز آزادی مذهبی.” تهمت می افزاید: مودی “می خواهد مردم را به آزادی مذهبی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در هند برای یک دیدار. او به روز شنبه میان دور جدیدی از تظاهرات در دهلی نو بیش از قانون تابعیت در هند فراهم می کند که سریع تابعیت برای برخی از متولد اقلیت های مذهبی اما نه مسلمانان.

حداقل هفت نفر از جمله یک افسر پلیس کشته شدند دوشنبه ، بیش از 100 نفر دیگر مجروح شده اند و در طول سالها ،

___

5:45 p. m.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تکرار تماس خود را برای دو لیبرال متمایل دیوان عالی کشور به recuse خود را از موارد مربوط به او و یا دولت او.

صحبت کردن در یک کنفرانس مطبوعاتی در هند مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از قضات اموزش Bader Ginsburg و Sonia Sotomayor “من فقط نمی دانم که چگونه آنها می توانند recuse خود را برای هر چیزی تهمت یا تهمت مربوط است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا Ginsburg “رفت” در طول مبارزات انتخاباتی 2016 با انتقاد از او را. Ginsburg تا به حال با سی ان ان گفت در آن زمان که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “هیچ قوام در مورد او.” او به سی ان ان تهمت می گوید: “هر چه آید به سر خود را در حال حاضر است.” او بعد از عذرخواهی سیاسی در نظرات.

و مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ستمیر ساخته شده “بسیار نامناسب” نظرات در مخالفت بود که انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با عجله به ادعای شرایط اضطراری زمانی که درخواست دیوان عالی کشور به بررسی موارد.

خواه رئیس جمهور می گوید باید وجود داشته باشد یک “استاندارد بالاتر” برای دیوان عالی کشور.

___

5 p. m.

در هند که در آن گاو مقدس خودداری در روز سه شنبه ضیافت برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود “که در آن بز؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد و استیک و همبرگر و میت لوف اما او برای رفتن به plied در دهلی نو با بز — گوشت مزه دار شده را یک شبه به شیب دار در طعم — در یک دولت ضیافت خود را به پایان سفر دو روزه به هند است.

یک سخنگوی هند دفتر ریاست جمهوری می گوید که سرآشپزها خواهد ظرف غذا و دوره های اصلی به حدود 90 مهمان با دقت ترکیبی از ادویه جات ترشی جات هند با توجه به آمریکایی و کام.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

شام آغاز خواهد شد با یک ماندارین نارنجی خوراکی-طلا-leafed “مات و متحیر کردن-bouche” و غذا را شامل لیمو, گشنیز, سوپ, ماهی, tikka و کاخون-ادویه ماهی قزل آلا. دوره های اصلی شامل عدس و گوشت بز به علاوه یک قارچ ظرف ماست نعناع و briyani برای گیاه خواران. برای کسانی که با یک دندان شیرین مراسم شام به پایان خواهد رسید با وعده هند پنکیک شیرین فندق پای سیب با شور سس کارامل و وانیل یخ کرم.

1:45 p. m.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار سفر خود به هند “فراموش نشدنی” “فوق العاده” و بیان “عشق” به او ارائه بیانیه مشترک با نارندرا نخست وزیر هند بعد از پايان مذاکرات دو جانبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که هند یک قرارداد امضا شده برای خرید بیش از 3 میلیارد دلار از پیشرفته تجهیزات نظامی از جمله هلیکوپتر. و او می گوید دو رهبر پیشرفت های در آنچه او را توصیف به عنوان “جامع معامله تجارت” پس از مذاکرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین می گوید او و بانوی اول Melania Trump “شده اند awed by the majesty از هند” و “همیشه به یاد داشته باشید با شکوه خوش آمدید” آنها را دریافت و به محض ورود خود را.

مودی در ضمن می گوید که این دو تا به حال یک مولد تبادل در مورد مسائل از جمله defenceco-عملیات انرژی و تکنولوژی و گفت: مذاکرات ادامه خواهد داد.

او می گوید که او و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ملاقات پنج بار طی هشت ماه و گفت: روابط بین دو کشور است “مهم ترین مشارکت در قرن 21 است.”

___

12:30 p. m.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است lavishing ستایش در نارندرا نخست وزیر هند گفت: هند مردم او را دوست دارم “و این یک چیز خوب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شوخی شنبه که هزاران نفر از مردم که پیوست دو رهبر روز دوشنبه در یک استادیوم بزرگ که در آن وجود دارد بیشتر برای مودی از خودش. مودی دوباره انتخاب شد با حکم رهبری او در حزب ناسیونالیست هندو به یک پیروزی در سال 2019 انتخابات.

صحبت کردن در حیدرآباد خانه در دهلی نو مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “هر زمان” وی با اشاره به مودی نام وجود دارد, به سلامتی, “به طوری که آنها شما را دوست دارم در هند و این یک چیز خوب است.”

در روز دوم از گردباد سفر مغلوب ساختن پیشی جستن در توصیف دیدار خود با عنوان “چشم در هر معنی واقعی کلمه.” و او می گوید پیشرفت در حال ساخته شده است در تجارت جنگنده جت خرید و انرژی است.

___

11:05 صبح

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump پرتاب رنگارنگ گل گلبرگ در یک بنای یادبود به Mohandas Gandhi روز سه شنبه در دهلی نو در طول یک تاج گل تخمگذار مراسم است.

دو مدال دیگر مشت گلبرگ— مغلوب ساختن پیشی جستن با مزه — کفش های خود را در نشانه ای از احترام است. این یادبود در راج Ghat که در آن مشهور استقلال رهبر سوزانده شد و پس از ترور او در سال 1948.

تهمت نیز امضا کتاب مهمان بود و با ارائه یک مجسمه گاندی به عنوان موسیقی هندی در یک بلندگو.

آنها در پایان بازدید کاشت درخت در سایت.

___

10:20 صبح

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است لگد زدن خود را روز دوم در هند با استادانه درست شده, هوای آزاد, مراسم استقبال در مقابل grand Rashtrapati Bhavan کاخ ریاست جمهوری در دهلی نو.

رئیس جمهور زره پوش ماشین با نام مستعار “جانور” شد و مورد استقبال با آتش توپ و همراه با رژه از colorfully-لباس سربازان سوار بر اسب به عنوان آن را وارد در قصر. خوش آمدید مراسم شامل صدها نفر از مقامات نظامی راهپیمایی با ابزار و شمشیر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و نارندرا نخست وزیر هند انتظار می رود که به بحث تجارت و سایر مسائل جمعه به عنوان رئيس جمهور در سفر دو روزه به شبه قاره کنکاش ماده پس از باز کردن با یک دوز سنگین از نمایش با شکوه و تجمل.

جم بسته بندی شده شامل یک بیانیه مشترک با مودی جلسات با رهبران کسب و کار و سفارت رسمی در یک کنفرانس مطبوعاتی و دولت شام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de