آخرین: Klobuchar را افزایش می دهد $2.5 متر بعد از 3-محل پایان

واشنگتن – آخرین در سال 2020 ریاست جمهوری اولیه کمپین (همه زمان محلی):

4:50 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری ctq را مطرح کرده است 2.5 میلیون دلار پس از او مقام سوم پایان در نیوهمپشایر پول است که به شما کمک مینه سوتا سناتور رقابت در آینده-به بالا, نوادا, کارولینای جنوبی و فراتر از آن.

Klobuchar کمپین می گوید: حدود 60 درصد از کمک های مالی که پس از نظرسنجی بسته شده روز شنبه بودند از اهداکنندگان بار اول. آنها می گویند این نشانه پیام او طنین با رای دهندگان و مبارزات انتخاباتی او اتاق را به رشد.

پول در حدود 4 میلیون دلار به مبارزات انتخاباتی دریافت کرده و در روز پس از قوی بحث عملکرد جمعه در نیوهمپشایر.

شنبه بود و اولین بار Klobuchar شکسته است به ردیف بالا از سال 2020 دموکراتیک مسابقه. او به پایان رسید و در مکان پنجم در آیووا به خوبی پشت سر برنی ساندرز و پیت Buttigieg که اساسا زن و جو بایدن و سناتور الیزابت وارن. ساندرز برنده مقدماتی و Buttigieg دوم به پایان رسید.

Klobuchar سخنگوی جورابهای Waibel می گوید بودجه اجازه خواهد داد که مبارزات انتخاباتی برای اجرای تبلیغات در نوادا و کارولینای جنوبی و به استخدام کارکنان وجود دارد و در کشورهایی که رای خواهد داد در مارس 3 “سه شنبه” مسابقات.

___

3:25 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن مطرح شده در حدود 4 میلیون دلار از عملکرد بدون زرق و برق در آیووا قفقاز و اجرا خواهد شد و رادیو تبلیغات در نوادا و کارولینای جنوبی به عنوان بخشی از یک retooled استراتژی است که با هدف اصلاح زمین را از دست داد.

که پیام از معاون سابق رئیس جمهور و مشاوران ارشد خود را که صحبت با اهدا کنندگان در یک کنفرانس تلفنی در روز شنبه. این اظهارات توضیح داده شد توسط یکی از شرکت کنندگان در این تماس که نمی خواست نامش فاش نشود به بحث داخلی کمپین مذاکرات.

بایدن به پایان رسید چهارم در آیووا Feb. 3 قفقاز و پنجم در نیوهمپشایر در روز سه شنبه.

او و مشاوران او می گویند نتایج ارائه شده بررسی روده به یک نامزد و یک بار به عنوان پیشتاز در این مسابقه است. رادیو و تبلیغات خواهد بود بخشی از یک استراتژی رسانه ای است که دیدن بایدن انجام مصاحبه.

این کمپین گفت: حامیان که حتی اگر او نمی به عنوان به خوبی به عنوان امید اول مسابقات او یک بستر حمایت از اقلیت رای دهندگان که به مراتب بزرگتر رای گیری بلوک.

بایدن انتخاباتی اشاره کرد که ایالت مینه سوتا ctq و سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار نشده است در معرض سخت بررسی رسانه های و که پس از آن اتفاق می افتد, آن می تواند تغییر پویایی در این مسابقه است.

— AP نویسنده برایان Slodysko

___

3:15 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری الیزابت وارن کشیدن است تبلیغات تلویزیونی از کارولینای جنوبی بیش از دو هفته از حالت اولیه.

که با توجه به اطلاعات توییتی چهارشنبه آگهی تجزیه و تحلیل یک شرکت است که آهنگ های تبلیغات سیاسی صرف.

این شرکت می گوید: سناتور ماساچوست خواهد رفت تیره در تلویزیون در کارولینای جنوبی یک روز پس از یک حرکت است که می افزاید: برای کاهش بیشتر منتشر شده در اوایل این ماه.

وارن کمپین می گوید: تصمیم گیری ساخته شده بود روز شنبه برای تغییر پول به رادیو و چاپ اقدام به خرید در کارولینای جنوبی و همچنین تلویزیون های هوا فضا در نوادا و مین دومی که رای در روز سه شنبه.

حرکت در آمد همان روز که مدیر کمپین راجر لاو نوشت: به هواداران در مورد وارن قدرت عنوان به که در مارس 3, مسابقه با عظیم آن کش از نمایندگان.

نوادا دموکرات قفقاز هستند Feb. 22. کارولینای جنوبی رای یک هفته بعد در فوریه. 29.

___

2:55 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ گرفتن یک پرش سه شنبه با مبارزات انتخاباتی در ایالت تنسی در اوایل روز رای گیری آغاز می شود.

سابق شهر نیویورک شهردار گفت: سرریز جمعیت حامیان خارج از Bessie Smith مرکز فرهنگی در چاتانوگا در روز چهارشنبه که آنها می تواند ضربه محل رای به جای ایستاده در باران سرد گوش دادن به سخنرانی خود را از طریق یک بلندگو. هیچ یک از رقبای اصلی هنوز اعلام کرد متوقف می شود به تنسی است.

بلومبرگ این کمپین می گوید: بیش از 1000 نفر به این رویداد است. برخی از شرکت کنندگان شد و معترضان از جمله یکی که در تصرف میکروفون در فضای سرپوشیده قبل از این رویداد آغاز شد.

“که نه دموکراسی که حکومت توانگران گفت: قبل از میکروفون قطع شد. او و دیگران معترض بودند میلیاردر بلومبرگ را خود بودجه مبارزات انتخاباتی خود و گذشته خود را برای حمایت از توقف-و-frisk پلیس تاکتیک.

یک داوطلب نسبت به رهبری جمعیت در شعار “ما مانند مایک.”

“بیایید می گویند از آن پس با صدای بلند آنها را می شنوند آن را تمام راه را به 1600 خیابان پنسیلوانیا!” او فریاد زد.

تنسی یکی از 14 متحده است که دارای اصلی آن 3 مارس.

___

2:15 بعد از ظهر

آیووا حزب دموکرات را تایید کرده است درخواست از پیت Buttigieg و برنی ساندرز’ انتخاباتی برای یک جزئی recanvass از آیووا حزبی نتایج.

این حزب می گوید که انتظار recanvass بیش از 80 حوزه برای شروع در روز یکشنبه و دو روز گذشته. یک recanvass نیست بازشماری اما یک بررسی از شمارش آرا در برابر پرونده های کاغذی ایجاد شده توسط رهبران حزبی برای اطمینان از تعداد گزارش شده با دقت.

آخرین جلسه نتایج به Buttigieg سرب بیش از ساندرز از دو هيئت دولت معادل از 2,152 شمارش یا 0.09 درصد اما آسوشیتد پرس تصمیم گرفته است که از آن باقی مانده است قادر به برنده اعلام و بر اساس اطلاعات در دسترس.

این قفقاز بودند طرح میتوانست با مسائل مهم در جمع آوری و گزارش اطلاعات از فردی حوزه در جلسه شب. نیز وجود دارد خطاها در معادلات ریاضی پیچیده استفاده می شود برای محاسبه نتایج در فرد حزبی سایت های که آشکار شد که حزب شروع به انتشار حزبی داده است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

این حزب گفته است که نمی خواهد تغییر اشتباه در محاسبات ریاضی و تنها فرصت برای اصلاح آن خواهد بود بازشماری خواهد بود که نامزدهای گزینه بعدی پس از recanvass به اتمام است.

___

12:55 بعد از ظهر

جو بایدن را بالا کمپین مقامات این استدلال که هیچ چیز حل و فصل شد در اکثریت سفید, ایالت آیوا و نیوهمپشایر به این دلیل که حزب دموکرات را غیر سفید پایه هنوز به رای دادن.

آنها اصرار شنبه متنوع رای دهندگان در نوادا و کارولینای جنوبی می تواند احیا معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی پس از چهارم و پنجم پس از اتمام.

ارشد بایدن کمپین مشاور Symone ساندرز می گوید دموکرات نمی خواهد اعلام برنده این نامزدی “بدون شنیدن از رای دهندگان و رای دهندگان لاتین.”

بایدن است مبارزه علنی چهارشنبه. او خواهید بود در نیویورک برای مصاحبه های رسانه ای و جمع آوری اعانه پنج شنبه قبل از سه روز نوسان در نوادا که قفقاز هستند Feb. 22. کارولینای جنوبی اولیه به شرح زیر در فوریه. 29.

ایالت ورمونت برنی ساندرز برنده نیوهمپشایر ریاست جمهوری ابتدایی سهشنبه لبه سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg.

___

12:10 بعد از ظهر

سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک خود را به پایان رسید 2020 مبارزات انتخاباتی خود در اواخر پیشنهاد موفق به گرفتن آتش یا طنین انداز با رای دهندگان.

او آخرین باقی مانده آفریقایی نامزد دموکرات ریاست جمهوری درست یک بار تعریف شده توسط تنوع آن است.

پاتریک گفت: در یک بیانیه گفت: “این رای در نیوهمپشایر شب گذشته بود به اندازه کافی برای ما به ایجاد عملی برنده شدن در مبارزات انتخاباتی را برای رفتن به دور بعدی رای گیری.”

پاتریک در آمد دوم به گذشته در نیوهمپشایر روز سه شنبه با بیش از 1200 آرا پس از نادیده گرفتن آیووا و با تمرکز بیشتر وقت خود را و منابع در اول ابتدایی.

تصمیم خود برگ فقط یک نامزد دیگر از رنگ در هاوایی تشکر. Tulsi Gabbard یک ساموآیی آمریکا در دموکراتیک مسابقه. آن را به ارمغان می آورد تعدادی از دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه به هشت.

پاتریک راه اندازی شد پیشنهاد خود را برای رئیس جمهور در اواسط نوامبر اما موفق به ثبت نام در رای گیری و جمع آوری کمک های مالی و هرگز آن را بر روی یک مناظره ریاست جمهوری مرحله.

___

8:40 صبح

گرجستان کنگره لوسی می کنند تایید کرده است, سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ برای رئیس جمهور.

می کنند به نقل از بلومبرگ را “بی همتا رکورد در تفنگ پیشگیری از خشونت.”

می کنند 17-year-old son, Jordan Davis, به ضرب گلوله کشته شد و مرگ در سال 2012 بعد از یک بحث در یک ایستگاه گاز در فلوریدا بیش از موسیقی با صدای بلند. تیراندازی به خود جلب کرد یک نور افکن در “ایستاده خود زمین” ، تیرانداز بود 45 ساله به نام مایکل دونن که ادعا کرد او می خواهم آن را انجام داده و در دفاع از خود بود اما به جرم اقدام به قتل است.

می کنند می گوید: در یک بیانیه صادر جمعه او ملاقات بلومبرگ زمانی که او به دنبال راه هایی برای مبارزه با “خطرناک قوانین اسلحه که پاره پاره” و پسر او از زندگی خود را.

می کنند برای فرار کنگره پس مرگ پسرش و انتخاب شد و در سال 2018 است. او اولین دموکرات منتخب به صندلی خود را از سال 1979 است.

بلومبرگ بوده است به شدت آشنائی سیاه رای دهندگان. تلاش خود را گرفته او را در سراسر ایالت های جنوبی که رای در روز سه شنبه.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>