واشنگتن – آخرین رئیس جمهور ایالت متحده آمریکا (همه زمان محلی):

7:55 بعد از ظهر

دو برجسته حزب دموکرات مجلس اول در حال تحریم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایالت متحده آمریکا بیش از رفتار خود.

مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتز از نیویورک و Ayanna Pressley ماساچوست که هر دو در جلو و مرکز به عنوان اعضای “تیم ملی” گفت: ساعت قبل از آدرس شنبه که آنها پرش آن است.

Ocasio-کورتز توییتی که او را “نه با استفاده از حضور من در وزارت امور خارجه مراسم برای عادی مغلوب ساختن پیشی جستن lawless انجام & براندازی قانون اساسی است.”

Pressley, در ضمن گفت که او به دلیل تحریم مغلوب ساختن پیشی جستن “به طور مداوم نشان می دهد تحقیر برای مردم آمریکا برای تحقیر کنگره & تحقیر برای ما اساسی است.”

دیگر “تیم ملی” اعضای — مظنونان حمله به دانشگاه Ilhan عمر از ایالت مینه سوتا و رشیدا Tlaib میشیگان — انتظار می رود برای حضور در جلسه مشترک کنگره است.

چهار سال اول تمام congresswomen از رنگ و آنها رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها شده اند با برچسب “تیم ملی” در بخشی خود را برای انتقاد از تهمت و رئیس جمهور اغلب ریل در برابر آنها.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر