‘آخرین هدیه ای که به من فرستاده’: Coronavirus خلاف کاران را بیوه می دهد تولد

بزرگنمایی این تصویر

یک بنای یادبود برای Li Wenliang که به نام توجه به کروناویروس در ووهان چین نشسته در دانشگاه UCLA دانشگاه در اوایل این سال در وست وود کالیفرنیا. دکتر بیوه فو Xuejie اعلام کرد تولد نوزاد خود را پسر در روز جمعه. علامت Ralston/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

علامت Ralston/خبرگزاری گتی ایماژ

زمانی که دکتر لی Wenliang درگذشت COVID-19 چند هفته پس از چینی کاران تلاش برای هشدار دادن به جهان در مورد coronavirus خانواده اش بود و در انتظار به رشد در ماه های آینده.

در حال حاضر او بیوه فو Xuejie است استقبال فرزند دوم خود را, یک نوزاد پسر به دنیا بدون او.

“شوهر شما از بهشت ؟ آخرین هدیه ای که برای من فرستاده متولد شده است” فو گفت: در یک یادداشت نوشته شده به چینی پلت فرم رسانه های اجتماعی WeChat. “من قطعا مراقبت از او را به خوبی.”

این تلخ و شیرین جمعه اعلام می آید بیش از چهار ماه پس از مرگ از چشم پزشک که هشدار داده بود دوستان و همکلاسی های سابق در مورد رمان coronavirus او دیده بودم فراگیر از طریق شهر ووهان در اطراف نوبه خود از سال جدید است. برای تلاش های خود را, Li دریافت توبیخ از مقامات محلی در ماه ژانویه برای “نشر اکاذیب.”

چندی پس از آن, Li خود قرارداد این ویروس و مرگ از عوارض در ارتباط با COVID-19 در اوایل فوریه.

مرگ او در زمان عوارض خود را در خانواده او را پشت سر گذاشت. فو گفت: هسته میوه جات محلی اخبار که او غرق غم و اندوه شده بود و در بیمارستان بستری شود برای یک طلسم به عنوان به خوبی.

آن را نیز به هم زده عزاداری و خشم در میان ناظران هر دو در جای دیگر در چین و فراتر از مرزهای آن. خشم چنان گسترده است که در ماه مارس مقامات چینی در زمان نادر مرحله از عذرخواهی به خانواده اش و به طور رسمی انداختن خود را توبیخ و پس از تکمیل تحقیقات خود را به پاسخ رسمی.

هزاران نفر از WeChat کاربران ارائه خود تبریک به فو در روز جمعه در حال عبور همراه کلمات راحتی و جشن در نظرات اعلام.

“ما امیدواریم که این کودک را حمل بر روح دکتر لی گفت:” دیدگاه “و یک مرد خوب است.”

NPR امیلی فنگ کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>