گریم ظریف وظیفه از بین بردن باقی مانده از کوبه Byrant هلیکوپتر سقوط سایت

دور و بر کالاباساس دامنه کوه که در آن کوبه برایانت هلیکوپتر سقوط کرد, Los Angeles County sheriff نمایندگان و دیگر پرسنل اورژانس صرف صبح روز دوشنبه با ظریف وظیفه از بین بردن باقی مانده از قربانیان است.

این زمین ناهموار اطراف محل سقوط کردن لاس Virgenes دره جاده یک چالش بوده است برای اولین پاسخ دهندگان از ابتدا. روز دوشنبه نمایندگان دیده می شود می تواند در دامنه کوه در جاده وسایل نقلیه است. برخی از باقی مانده حذف شدند یکشنبه شب و مقامات گفت که روند می تواند ادامه برای چند روز.

لس آنجلس پزشکی قانونی Jonathan لوکاس گفت: باقی مانده حذف خواهد شد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است با توجه به محل تصادف تا به حال ساخته شده و دسترسی به یک موضوع است.

بار است که ارائه پوشش کوبه برایانت مرگ برای امروز رایگان. لطفا در نظر گرفتن یک اشتراک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.

تبلیغات

روز دوشنبه صبح, پزشکی قانونی, واکنش خاص تیم دیده می شود می تواند بر روی یک خط الراس فوق در محل سقوط. یک کامیون بود nestled در یک لبه باریک خط به طور معمول مورد استفاده توسط کوهنورد. باقی مانده از تصادف تحت پوشش یک زمین فوتبال به اندازه منطقه است.

کسانی که در هیئت مدیره این هواپیما شامل برایانت که برنامه ریزی شده بود به یک مربی بسکتبال دختران بازی که بعد از ظهر; پدر و مادر و بازیکنان از تیم باشگاهی. در میان آنها: او 13 ساله دختر Gianna و خلبان هلیکوپتر.

هفت نفر از قربانیان شناسایی شده اند publicly. دو نفر دیگر اورنج کانتی مادر و پدر سارا و Payton چستر مشخص شد توسط دوستان و خانواده.

تبلیغات

جان Altobelli و همسرش, Keri شد در هیئت مدیره این هلیکوپتر با دختر خود الهام که بازی در همان تیم باشگاهی به عنوان Gianna برایانت.

Altobelli شد طولانی ترین-شاغل مربی بیس بال در Orange Coast College تاریخ است. او هدایت دزدان دریایی به چهار ایالت کالیفرنیا کالج قهرمانی و بیش از 700 پیروزی در 27 سال در مدرسه.

اداره هوانوردی فدرال و ملی ایمنی حمل و نقل در حال بررسی سقوط. اف بی آی نیز کمک پروب است که عمل استاندارد. این NTSB پایگاه داده را نشان نمی دهد قبل از هر حادثه یا حوادث برای هواپیما. هلیکوپتر ثبت شد به فیلمور مبتنی بر جزیره بیان برگزاری Corp. با توجه به کالیفرنیا وزیر امور خارجه پایگاه دادههای کسب و کار. این هلیکوپتر تولید کننده Sikorsky در بیانیه ای گفت: جمعه آن است که با این تحقیقات همکاری.

L. A. County Sheriff الکس بیانوبا گفت: مردم باید آب گرفتگی به منطقه سقوط برخی از رفتن به محله های مسکونی و تلاش برای رسیدن به کنترل از راه دور دامنه کوه که در آن هلیکوپتر رفت. او گفت: ترافیک بود و ساخت آن را سخت تر برای محققان و پرسنل اورژانس برای انجام شغل خود را.

“این محدودیت برای همه” او گفت: از محل سقوط اشاره کرد که اداره هوانوردی فدرال دارای 5 مایل منطقه پرواز ممنوع در اطراف آن به ارتفاع 5000 پا. “مردم دور بماند.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر