این در ابتدا در SDL.COM منتشر شد.

همانطور که امروزه نیروهای مختلفی را که در صنعت حقوقی تأثیر می گذارند در نظر می گیریم و نگاه می کنیم ، شاهد چندین روند در حال انجام هستیم که به طور فزاینده توجه بیشتری را از مشاوران داخل و خارج می طلبند. این نیروها عبارتند از:

Momentum Digital Data
افزایش نگرانی برای امنیت داده ها
اهمیت روزافزون مدیریت اطلاعات
افزایش جهانی شدن

Momentum Digital Data
چندین مطالعه توسط IDC ، EMC و دانشگاهیان سالها پیش بینی کرده اند که ما با یک فزاینده داده رو به رشد و انفجار محتوا روبرو هستیم. پیش بینی اینکه جهان دیجیتال تا سال 2020 44 Zettabytes خواهد بود ، برای اکثر ما کم است. اما اگر اعلام کنید که 500 میلیون توییت ، 300 میلیارد پوند ایمیل ، 65 میلیارد پیام واتساپ ارسال می شود و هر روز 3.5 میلیون جستجو در گوگل انجام می شود ، بسیاری دیگر از ما مقیاس حیرت انگیز دنیای مدرن دیجیتال را درک خواهیم کرد. در حالی که تنها بخش کوچکی از این داده ها در جریان حرفه حرفه ای قرار می گیرند ، تأثیر قابل توجهی است و اکثر تیم های حقوقی اعتراف می کنند که این افزایش محتوا یک چالش بزرگ امروز است.

این شرکت همچنین تحت تأثیر این انفجار محتوا قرار گرفته است ، و یک بررسی اخیر eDiscovery Business اعتماد به نفس افزایش حجم داده ها را به عنوان نگرانی اصلی برای آینده آینده مشخص کرد. در تنظیمات eDiscovery ، این همچنین بدان معنی است که فرآیند ترسیم اطلاعات پیچیده است زیرا ما نه تنها شاهد افزایش چشمگیر حجم هستیم ، بلکه شاهد تنوع بیشتری از انواع داده ها نیز هستیم. تفسیر حقوقی مدرن علاوه بر داده های موجود در سیستم های IT مختلف سازمانی می تواند شامل داده های تلفن همراه ، صدا و تصویر از منابع مختلف نیز باشد.

افزایش نگرانی برای امنیت داده ها

در حالی که امنیت داده ها در گذشته دغدغه ای نداشته است ، اما به طور فزاینده ای به عنوان نگرانی اساسی مورد توجه قرار می گیرد. در کنفرانس های اخیر داووس ، امنیت سایبری و تفکیک حریم خصوصی داده ها به عنوان بزرگترین تهدید برای مشاغل ، اقتصادها و جوامع در سراسر جهان دیده می شود. طبق گزارش مجمع جهانی اقتصاد (حملات جهانی) ، حملات علیه مشاغل در طی پنج سال تقریباً دو برابر شده است و هزینه ها نیز افزایش می یابد. برد اسمیت ، رئیس جمهور و رئیس ارشد حقوقی مایکروسافت گفت: “جهان به زیرساخت های دیجیتال بستگی دارد و مردم به دستگاه های دیجیتال آنها بستگی دارند و آنچه ما پیدا کردیم این است که این دستگاه های دیجیتال هر روز مورد حمله قرار می گیرند.” وی افزود: حملات بنگاههای سازمان یافته جنایی در حال تبدیل شدن به “پرکارتر و پیشرفته تر” است ، اغلب “در حوزه های قضایی فعالیت می کنند که دستیابی به قانون از آن دشوارتر است اما از اینترنت برای جستجوی قربانیان به معنای واقعی کلمه در همه جا استفاده می کنند.”

این افزایش هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی همچنین بدان معنی است که شرکت های جهانی علاقه مند به کسب و جمع آوری داده ها ، در هر کجا و هر زمان ممکن هستند هستند. مشاغل به دنبال کسب هرچه بیشتر اطلاعات در مورد مشتریان ، تعامل ، نظرات مارک و استخراج بینشهایی هستند که ممکن است به آنها مزیت رقابت را بدهد. فرایندهای یادگیری ماشین مبتنی بر داده ، نویدبخش تقویت توانایی مشاغل در پیش بینی ، شخصی سازی و تولید هستند. با این حال ، برخی از بزرگترین شرکتهای رو به مصرف کننده در جهان قربانی نقض داده های صدها میلیون مشتری شده اند. با تمام اقدامات ، نیروهای مخرب و محور داده های به اصطلاح چهارمین انقلاب صنعتی به نظر می رسد که از توانایی جهان در کنترل آنها فراتر می رود.

لازم است متخصصان حقوقی نقش بیشتری در مدیریت این خطرات جدید داشته باشند ، که می تواند ویرانگر باشد و هزینه های میلیون ها را برای جبران خسارات و پیامدهای منفی به همراه داشته باشد. به طور فزاینده این تهدیدها در کشورهای خارجی و حتی گاهی با حمایت دولتهای خارجی سرچشمه می گیرد

اهمیت روزافزون مدیریت اطلاعات

شرکت مدرن جهانی ، حتی در 10 سال پیش ، از طرف شرکتهای مشابه ، تحمل ریسک بسیار متفاوتی دارد. «اطلاعاتیابی» از شرکت مدرن چالش های ویژه ای را برای مشاوره داخل و خارج ایجاد می کند. نظرسنجی های اخیر گارتنر حاکی از آن است که رهبران حقوقی باید سرمایه گذاری در مهارت ها و توانایی های دیجیتالی را شروع کنند و نشان دهنده نقش در حال تحول بخش حقوقی به عنوان یک شریک تجاری استراتژیک است.
کریستینا هرتزلر ، معاون رئیس جمهور ، گارتنر می گوید: “چگونه بخش های حقوقی توانایی های خود را برای کنترل ریسک در ابتکارات دیجیتال ایجاد می کنند.

برای آمادگی دیجیتالی ، ادارات حقوقی باید رویکرد خود را برای مدیریت تغییرات خاص ایجاد شده توسط دیجیتالی تغییر دهند – ذینفعان بیشتر ، سرعت بیشتر و تکرار و افزایش ماهیت فنی و همکاری کار دیجیتالی و همچنین رسیدگی به خطرات جدید مربوط به اطلاعات.

با تغییر سازمانها نحوه کار ، ایجاد درآمد و ایجاد ارزش برای مشتریان خود ، خطرات مربوط به انطباق جدید ظهور می شود – چالشی برای انطباق ، ایجاد یک چالش برای انطباق ، که باید ریسک هایی را مانند آنهایی که به فناوریهای بنیادی جدید مرتبط هستند ، شناسایی ، ارزیابی و کاهش دهند. و روند

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitly

ایندکسر