بزرگنمایی این تصویر

یک هنرمند طرح را ارائه کاخ سفید مشاور پت Cipollone صحبت در سنا مجلسی در طول استیضاح محاکمه در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در Jan. 21. در محاکمه سناتور نقش هیئت منصفه و قاضی جان رابرتز ریاست. دانا Verkouteren/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دانا Verkouteren/AP

باز استدلال برای هر دو طرف در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه به پایان رسید و در روز سه شنبه. محاکمه نیست اما هسته اصلی استدلال در هر طرف مورد روشن است.

دموکراتیک استیضاح مدیران و رئیس جمهور تهمت دفاع تیم هر 24 ساعت بیش از سه روز به غیر از استدلال های خود را. (اطلاعات بیشتر در مورد فرایند محاکمه در اینجا.)

دموکرات ها اتهام تهمت بود که استیضاح در ماه گذشته توسط مجلس نمایندگان با سوء استفاده از قدرت ریاست جمهوری و با مانع کنگره و اقدامات او شایستگی اعتقاد و حذف از دفتر. مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا حفظ جمهور بی گناهی و استدلال می کنند که هیچ یک از مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات افزایش به سطح استیضاح.

این کلیپ نشان می دهد که رهبران از هر طرف توضیح ماهیت استدلال خود را:

کاخ سفید مشاور پت Cipollone

در روز سه شنبه رهبر مغلوب ساختن پیشی جستن تیم پت Cipollone استدلال کرد که اگر سناتور رای به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از آنها انکار می کند آمریکایی ها حق انتخاب رئيس جمهور است. “چرا پاره کردن برگه های رای خود از او پرسید: سناتور. تماشای کلیپ سخنان خود.

تشکر. Adam Schiff, D-کالیفرنیا.

در روز پایانی سخنان خود جمعه گذشته منجر استیضاح مدیر آدام شیف اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن یک “تهدید به یکپارچگی ما دموکراسی” قرار می دهد که منافع خود را بیش از این ملت است. تماشای کلیپ سخنان خود.

این سناتور که عمل به عنوان هیئت منصفه در محاکمه خواهد شد و در حال حاضر در نظر گرفتن این استدلال در میان دیگران به عنوان آنها تصمیم گیری در مراحل بعدی خود را.

این دادگاه همچنان ادامه دارد شنبه ،

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly