این سوالات بسیار مهم در قلب کوبه برایانت هلیکوپتر سقوط تحقیقات

وجود جعبه سیاه ضبط.انتقال صدا تا کنون منتشر می کند را پوشش نمی دهد لحظه ای واقعی از سقوط.و تاثیر سقوط فرستاده

توسط MINERALNEWS در 9 بهمن 1398

وجود جعبه سیاه ضبط.

انتقال صدا تا کنون منتشر می کند را پوشش نمی دهد لحظه ای واقعی از سقوط.

و تاثیر سقوط فرستاده بقایای پراکنده در بیش از یک منطقه بزرگ.

اینها برخی از موانع ملی ایمنی حمل و نقل مواجه است به عنوان آن را بررسی چرا یک هلیکوپتر حمل کوبه برایانت و هشت نفر دیگر سقوط کرد و به دامنه کوه در کالاباساس, کشتن همه در هیئت مدیره.

تبلیغات

این کاوشگر هنوز هم در مراحل اولیه و نهایی تعیین شده است ماه دور.

در قلب آن برخی از سوالات اساسی: چرا خلبان پرواز بسیار پایین در لحظات قبل از سقوط و به همین دلیل می تواند هلی کوپتر روشن نیست دامنه?

در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم:

la-me-kobe-crash-map-01.jpg

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

آنچه را که محققان آموخته است ؟

بزرگترین وحی شنبه درگیر مسیر هلیکوپتر.

فقط قبل از سقوط, خلبان به سرعت در حال صعود به جلوگیری از یک ابر لایه NTSB محققان گفت.

جنیفر Homendy گفت: خلبان که در پرواز از اورنج کانتی به Ventura County, درخواست ویژه بصری, قوانین پرواز, که اجازه می دهد تا خلبانان به پرواز زیر 1000 فوت. یک لایه دریایی مستقر شده بودند بر منطقه صبح روز یکشنبه و در برخی از مناطق شد کفن در مه.

Homendy گفت: از آن باقی مانده است معلوم نیست چرا این هلیکوپتر ناودان به دامنه کوه. باقی مانده از تصادف بود پراکنده در سراسر 600 پا, او گفت:.

"این بسیار ویرانگر صحنه تصادف," او اضافه شده است. "وجود دارد یک منطقه تاثیر بر روی یکی از تپه و یک قطعه از دم پایین تپه در سمت چپ تپه. بدنه است و در طرف دیگر آن تپه. سپس روتور اصلی در حدود صد متری فراتر از آن. در این زمینه باقی مانده است حدود 500 تا 600 فوت است."

آنچه که مسیر پرواز ؟

تبلیغات

اجاره هلیکوپتر به سمت چپ جان وین در فرودگاه در صبح روز یکشنبه هنگامی که برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و شش مسافر دیگر سوار پرواز برای مسابقات بسکتبال در هزار اوکس.

نیم ساعت بعد آنها پرواز بیش از ضخامت ابرها در دره سن فرناندو. خلبان نگران بود به اندازه کافی به درخواست پرواز, کنترل, برای پیگیری آنها. همانطور که او با نزدیک شدن به تپه های کالاباساس در 150 مایل در ساعت, برج radioed او گفتن او او خیلی کم دیده می شود در رادار.

خلبان شروع به صعود افزایش 765 پا در 36 ثانیه به اندازه کافی برای روشن شدن در نزدیکی تپه.

اما Sikorsky S-76B ناگهان نوسان کردن دوره و فرود به سرعت در حال. دو موتور هواپیما کاهش یافته و 325 پا در 14 ثانیه, رسیدن به 176 mph قبل از از دست دادن تماس با کنترل ترافیک هوایی.

The crash left a large debris field in Calabasas.

تصادف در سمت چپ زیادی باقی مانده میدان در کالاباساس.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز )

چه تمرکز محققان?

در حال حاضر رسیدگی به تصادف و گسترده است از جمله بررسی مسائل مکانیکی تاریخ خلبان و هوای مه آلود. این NTSB خواسته است افرادی که در اطراف محل تصادف صبح روز یکشنبه و در زمان عکس از مه به ارسال آنها را به دست آورديم.

"ما نه فقط با تمرکز بر آب و هوا در اینجا. ما را گسترده و نگاه همه چیز را در اطراف یک بررسی در سراسر حادثه — ما نگاه مرد ماشین و محیط زیست" Homendy گفت.

تبلیغات

بررسی خواهد شد که برای تعیین اینکه آیا خلبان باید پرواز در آب و او گفت: اگر چه او تاکید کرد هیچ تحقیقات جنایی.

اف بی آی است که با کمک پروب است که روش رایج.

این NTSB را در کالاباساس برای چند روز اما تصمیم نهایی علت سقوط ساخته خواهد شد خیلی زود.

satellite-kobe-crash-map.png

ما چه می دانید در مورد آب و هوا ؟

بخش هایی از جنوب کالیفرنیا احاطه شد و در مه غلیظ به عنوان هلیکوپتر ساخته شده راه خود را به شمال. در طول پرواز خلبان اشاره کرد او پرواز تحت "ویژه بصری قوانین پرواز" که اجازه می دهد تا یک خلبان برای پرواز در شرایط آب و هوایی بدتر از آن مجاز استاندارد ویژوال قوانین پرواز با توجه به ارتباطات رادیویی بین درجه برج و هواپیما. در برخی از نقطه در طول پرواز خلبان ظاهرا درخواست "پرواز زیر" یک فرایند است که در آن کنترل کننده در تماس منظم با یک هواپیما و می تواند کمک به آنها را به حرکت.

برج شنیده گفتن خلبان هلی کوپتر است بیش از حد کم برای پرواز زیر را قبل از مکالمه به پایان می رسد. وجود دارد به نظر نمی رسد به یک تماس پریشانی.

بصری قوانین پرواز پرواز "است که بر اساس اصل دیدن و جلوگیری از." زمانی که عملیات هواپیما تحت ویژوال قوانین پرواز نیست امن و اغلب به دلیل آب و هوای نامساعد یک خلبان می تواند انتخاب کردن برای پرواز در زیر ساز پرواز قوانین. در این نوع از پرواز خلبان هدایت تنها با اشاره به این ابزار در کابین خلبان هواپیما با توجه به FAA.

"[خلبانان] پرواز VFR هنگامی که و اگر شرایط آب و هوایی اجازه می دهد اگر چه آنها می توانید انتخاب کنید به پرواز IFR پرواز برنامه ریزی در هر زمان" گفت: Ian گرگور سخنگوی FAA. "همچنین آن را همیشه تا به خلبان برای تصمیم گیری که آیا برای پرواز VFR و برای اطمینان از ایمنی پرواز و پایبندی به فدرال حمل و نقل هوایی و مقررات است."tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب