بزرگنمایی این تصویر

دیوید Bramante صاحب غرب نیوتن تئاتر در نیوتن, Mass., غرفه در ورودی تئاتر با اشاره به بسته شدن آن در مارس 27, 2020. بوستون گلوب/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

بوستون گلوب/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

از امروز شروع کسب و کارهای کوچک می تواند درخواست برای حدود $350 میلیارد دلار در وام های در دسترس از طریق اقتصادی طرح نجات از کنگره است.

وام برنامه شناخته شده به عنوان چک حفاظت از برنامه در نظر گرفته شده است برای حمایت از کسب و کار به طوری که آنها می توانید سوار کردن دوران سخت اقتصادی و مهمتر از همه با کمک و یا نگه داشتن در حال حاضر کارگران و یا rehire کسانی که گذاشته.

آن را بشدت مورد نیاز مرهم برای تمام انواع موسسات کوچک, در سراسر کشور. نیمی از کسب و کارهای کوچک کمتر از 27 روز ارزش مالی کوسن با توجه به یکی 2016 گزارش و بسیاری از آنها در حال حاضر دچار هفته کم و یا هیچ درآمد.

در زیر برخی از اصول اولیه در مورد چگونه این برنامه کار می کنند و چه صاحبان کسب و کار می توانید انتظار.

چقدر پول می تواند کسب و کارهای کوچک را دریافت کنم ؟

آنها می تواند تا 2.5 برابر کل حقوق و دستمزد ماهانه (با حداکثر 10 میلیون دلار). از همه مهمتر به عنوان بسیاری از کسب و کار در حال حاضر کاهش مشاغل و شرکت ها را با تکیه بر حقوق و دستمزد اعداد از قبل از بحران. اداره کسب و کار کوچک و یا SBA تا به تنظیم نرخ بهره از 1 ٪ در وام و بازپرداخت خواهد شد معوق به مدت شش ماه.

کنگره اتحاد اختصاص $349 میلیارد نسبت به این برنامه است. که ممکن است به اندازه کافی برای پاسخگویی به تقاضای, اما ممکن است کنگره تصمیم به قرار دادن پول بیشتر نسبت به این برنامه است. (خوانده شده در برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این.)

چه کسی واجد شرایط است

یک مقدار زیادی از کسب و کار — کسانی که با کمتر از 500 کارمند از جمله مالکیت انحصاری و مترجمان آزاد و همچنین سازمان های غیر انتفاعی.

این نرم افزار نیاز به مقدار کمتر اطلاعات از یک نمونه کسب و کار کوچک وام. نمونه فرم قرار داده SBA پیش از این برنامه نشان داد وجود دارد فقط دو صفحه از سوالات مطرح شده در اطلاعات عمومی مانند حقوق و دستمزد اندازه و چه مالک در نظر دارد به استفاده از پول برای.

قابل توجه این وام نیاز نیست شخصی تضمین یا وثیقه است که مقامات دولت امیدوار هستند را برای تایید سریع روند.

این برنامه در حال حاضر مجموعه ای برای اجرا از طریق ژوئن 30.

برخی از بانک ها نخواهد بود بلافاصله آماده

در حال حاضر حدود 1,800 بانک ها بخشی از SBA اصلی برنامه اعطای وام. یک مقام ارشد دولت رسمی این هفته گفت: هزاران نفر از دیگر موسسات مالی نیز می تواند به من قرض بدهید و از طریق این برنامه است.

اما برخی نمی خواهد آماده در روز جمعه. همانطور که از پنج شنبه شب, جی پی مورگان چیس در وب سایت گفت: آن را “به احتمال زیاد قادر به شروع به پذیرش برنامه های کاربردی در روز جمعه است.”

رویترز همچنین گزارش داد این در حالی است که برخی از بانک های بزرگ با توجه به شده اند نه شرکت کننده در برنامه. چرا که آنها انتظار می رود به دست وام به سرعت — در روز — که می تواند باز کردن آنها را به خطر قانونی است.

علاوه بر این برخی از بانک ها در ابتدا گفت که آنها ممکن است می خواهم به شرکت با توجه به غیرجذاب شرایط وام گذاشته شده توسط SBA. مستقل جامعه بانکداران آمریکا با ارسال نامه ای این هفته به SBA مدیر Jovita کررنزا و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin تخمگذاری آن نگرانی که یکی از آنها پایین 0.5% نرخ بهره در ابتدا تعیین شده توسط SBA حتی اگر قانون گفت: نرخ بهره می تواند به عنوان بالا به عنوان 4 درصد.

“جامعه بانک وام دهندگان نمی تواند ‘شکستن حتی با چنین نرخ پایین بهره و برای بسیاری از آن را نمی توان اقتصادی و یا عملی به شرکت در برنامه” نوشت ICBA مدیر عامل و رئیس جمهور Rebeca رومرو Rainey.

در یک شنبه مطبوعاتی کاخ سفید جلسه Mnuchin گفت: نرخ بهره در حال حاضر می توان در سطح 1% با استناد به برخی از بانک های کوچک’ نگرانی.

می توانید کسب و کار واقعا پول در یک روز ؟

در اینجا چیزی است که ما نمی دانیم: جمعه هنگامی که برنامه باز می شود. مقامات دولت گفته اند که آنها در حال امیدوار است که کسب و کار قادر خواهد بود برای درخواست و دریافت پول خود را در همان روز. که آیا این امکان پذیر است که به سرعت تبدیل خواهد شد روشن هنگامی که همه چیز در نورد. یک روز بسیار سریعتر جدول زمانی نسبت به استاندارد SBA وام است که معمولا 5-10 روز به روند.

علاوه بر این برخی از بانک ها ممکن است آماده به قرض دادن حق دور در روز جمعه.

“این کاملا جدید برنامه, و این چیزی است که هر دو بانک ها و مشتریان باید برای دریافت استفاده می شود” گفت: James Ballentine معاون اجرایی رئیس جمهور از کنگره روابط و امور سیاسی در آمریکا انجمن بانکداران. “وجود خواهد داشت برخی از بانک ها که آماده برای رفتن خواهد بود و دیگران وجود خواهد داشت که هنوز هم یاد بگیرند که چگونه به انجام این کار و هنوز هم در این کار برای چند روز.”

او افزود که این روند ممکن است سریعتر برای کسب و کار با روابط قوی برای بانک های خود را در حال حاضر.

“آن دسته از مشتریان که این روابط خود را با بانک ها, بانک ها را به مقدار زیادی از اطلاعات خود را بر روی فایل در حال حاضر به طوری که برخی از کسانی که وام های ساده تر خواهد شد به نوبه خود در اطراف,” او گفت:. “دیگران که ممکن است یک ارتباط بانکی با بانک های محلی و یا ملی بانک. قطعا ما آنها را تشویق به رفتن به بانک برای دریافت این وام و برای آنها اعمال می شود.”

این واقعیت است که برخی از کسب و کار ممکن است قادر به دریافت وام های بیشتر به سرعت و به راحتی موجب از خود موجود و روابط مطرح شده است و برخی از نگرانی.

“کسب و کارهای کوچک که [موجود SBA وام دهندگان] خدمت نه کسب و کارهای کوچک که به آن نیاز دارید” گفت: مایکل راث شریک مدیریت در کنار خیابان یک شرکت مشاوره است که با این نسخهها کار با دولت های محلی برای تقویت کسب و کارهای کوچک. “آنها نه کسب و کارهای کوچک که نیاز به پول نقد در ظرف 30 روز در 90 روز. و آن را فقط رفتن به تشدید نابرابری که در حال حاضر وجود دارد.”

او گفت او نگران است در مورد در دسترس بودن این وام به nonwhite متعلق به کسب و کار و کسانی که در کم درآمد محله.

وام بخشایش اگر شما نگه داشتن کارمندان

کسب و کار وام می تواند به طور کامل بخشیده اما تنها اگر یک کسب و کار مطابق با معیارهای خاص.

برای اولین بار بخشیده شود این پول باید صرف حقوق و دستمزد و اجاره, بهره وام مسکن و آب و برق در طول هشت هفته پس از وام ساخته شده است. هر بخش صرف شده در هر چیز دیگری نخواهد بود ببخشند.

علاوه بر این SBA گفته است که حداقل سه چهارم از ببخشند بخش باید مورد استفاده قرار گیرد برای حقوق و دستمزد است که می تواند شامل مزایای علاوه بر حقوق و دستمزد.

بسیاری از کسب و کار ممکن است وام خود را تا حدی ببخشند. این ببخشند مقدار کاهش خواهد یافت اگر کسب و کار خود را قطع تعدادی از کارگران تمام وقت و همچنین به عنوان اگر آنها خود را قطع پرداخت سطوح فراتر از یک مقدار مشخصی.

اگر یک صاحب کسب و کار در حال حاضر گذاشته و کارگران آنها می rehire کارکنان و هنوز هم بخشش به عنوان طولانی به عنوان آنها rehire کسانی که کارگران در ماه ژوئن 30.

آیا به اندازه کافی پول وام برای دیدار با تقاضا ؟

آن روشن نیست. وجود یک امکان بسیار واقعی که $349 میلیارد نمی دیدار با تقاضا.

جورج واشنگتن دانشگاه اقتصاد استاد استیون همیلتون راه می رفت از طریق برخی از پشت-از-پاکت ریاضی در توییتر در هفته گذشته اشاره کرد که 2.5 برابر کل حقوق و دستمزد از همه کسب و کار با کمتر از 500 کارگر است $2.76 تریلیون دلار (در مقایسه با $349 میلیارد دلار در این چک حفاظت از برنامه). در حالی که البته نه همه کسب و کارهای کوچک ممکن است برای درخواست وام, قطعا آن را نشان می دهد که این امکان وجود دارد که گلدان از پول خواهد شد به سرعت خسته.

“یکی از چیزهایی که من شنیده ام این است که این کسب و کار کوچک برنامه است که رفتن به بسیار محبوب است که ما در حال رفتن به اجرا از ما $350 میلیارد” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC این هفته است. “در صورتی که من می توانم به شما اطمینان دهم که خواهد شد در بالای لیست برای من برای رفتن به کنگره. آن را برای حمایت هر دو حزب است و ما می خواهیم برای حفاظت از کسب و کار کوچک.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im