این Coachellanos که تبدیل شهر خود به یک باید مراجعه توقف در سال 2020 اولیه

وجود آنها در یک گرم از صبح روز شنبه حکم سیاسی کلاس شرقی Coachella Valley.

لگد زدن در پارک. با پان, دولچه و بیکن پیچیده سگ های داغ.

درست مثل روز. با بهره گیری از وقت خود را با هم, اما برنامه ریزی برای آینده است.

این حزب در این زمان: get-out-the-رای تلاش در مایل پارک در Indio برای الیزابت رومرو یک Riverside County, تخته, آموزش و پرورش متولی که در حال اجرا برای نشان دادن باز دولت 28 سنا منطقه که امتداد از Murietta به بلایت.

تبلیغات

این آخرین دفتر که این گروه از دوستان — فرزندان مهاجران مکزیکی که در کوچلا رفت به دانشگاه و سپس بازگشت — نیاز به سیمان تحول زادگاه خود را.

Latinos شده اند نفوذ قوی در کوچلا سیاست از اواسط دهه 1960 هنگامی که اکثریت شورای شهر بود و از مکزیکی آمریکایی تبار در میان شهرستانها در کالیفرنیا برای رسیدن به این نقطه عطف. اما Coachella تا حد زیادی راکد در میان غفلت از آن منطقه ای و ایالتی و فدرال نمایندگان بودند که تقریبا همیشه سفید و جمهوری خواه.

زمانی که خارج از شهر politicos نشان داد تا در Coachella Valley, آنها می خواهم همواره چوب به طرف غربی در ثروتمند شهرستانها مانند پالم اسپرینگز و رانچو مایراج.

اما روز خودخوانده “شهر آفتاب ابدی” به عنوان یک چاره اندیشی موقت است.

Agricultural fields, palm trees and the San Jacinto Mountains dot the landscape on the outskirts of Coachella.

مزارع کشاورزی و خرما و سن جکینتو کوه نقطه چشم انداز در حومه Coachella.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به دنبال داشته و موفق به کسب تاییدیه از Coachella-مطرح raza. Riverside County سرپرست V. مانوئل پرز است که با Michael R. بلومبرگ. مجلس ادواردو گارسیا (D-Coachella) قطع ایالت تبلیغات برای تام Steyer. رومرو مردد است.

تبلیغات

این برنی ساندرز مبارزات انتخاباتی باز یک میدان در مرکز شهر. Coachella را اعضای شورای میزبانی او را در خشن تجمع در ماه دسامبر به اتفاق آرا تایید سناتور ورمونت — تنها شورای شهر در این کشور به طور علنی انجام دهد.

تنوع تایید نشده باعث استارک شکاف در اینجا اگر چه در 36 سال شهردار استیون هرناندز که همچنین توسط رئیس ستاد به صورت پرز, جوک که “Xers” (به عنوان در نسل X) در شهر ترس بیش از حد به طور علنی حمایت Sanders.

“اما این واقعیت وجود دارد که اتصال به مبارزات دیگر صحبت می کند به سود ما انجام داده اند به عنوان یک جامعه” او گفت:. “این بدان معناست که کسی در این اردوگاه که صحبت کردن به آنها می کنیم و پس از یکی شدن اولیه است.”

Volunteers work inside the Bernie Sanders campaign headquarters in downtown Coachella.

داوطلبان کار در داخل برنی ساندرز ستاد انتخاباتی در مرکز شهر Coachella.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

Coachellanos در حال حاضر پر کردن جایگاه شهردار شهرستان و ناظر عضو مجمع و کنگره. یک نسل جدید است که برنده کرسی در مدرسه تخته و آب منطقه و پیوستن به شهرستان کمیسیون. همه همان ماموریت: ساخت یک شهر با امکانات و فرصت هایی که وجود نداشت زمانی که آنها بچه بودند.

این Coachella پدید آمده بیش از 15 سال گذشته زمانی که این شهر شهرت منفجر شد با توجه به اسم آن جشنواره موسیقی (در واقع برگزار شد در Indio) حتی به عنوان جمعیت آن باقی مانده است اکثریت مهاجر و کارگر. در دورانی که لاتینی ها را تشکیل می دهند و کثرت جمعیت کالیفرنیا اما هنوز هم تاخیر در نمایندگی سیاسی قدرت کارگزاران محلی و ملی هستند توجه به آنچه اتفاق می افتد در اینجا.

این Coachella سیاستمداران “درک فداکاری های در حال رشد در مزرعه کار جهان” گفت: لوز Gallegos, جامعه, مدیر برنامه برای TODEC حقوقی مرکز اجرا می شود که تابعیت کارگاه های آموزشی در سراسر شهرستان ریورساید. “همین دلیل است که están فوق العاده prendidos. [آنها فوق العاده با انگیزه].”

آنها “نه تنها مردم توجه به جامعه خود را نیز از ما بخواهید سوال در مورد کسی که در داخل و چه کسی را در خارج” گفت: مونتاژ سخنران آنتونی رندن (D-لکوود). “نه تنها ما می خواهم به دانستن آنچه که Coachella فکر می کند اما در حال حاضر ما نیز بپرسید چه سان برناردینو کالیفرنیا فرزنو و مرسد فکر می کنم.”

اما اگر یک انقلاب در حال حاضر اجرا می شود این شهر از نخل خرما و اب و هوای مراکز خرید آن است که یک کار در حال پیشرفت است.

Assemblyman Eduardo Garcia

مجلس ادواردو گارسیا (D-Coachella) پیاده توسط یک نقاشی دیواری در مرکز شهر Coachella. در شرق Coachella Valley یک نسل از Latinos که در این منطقه — بین المللی معروف آن کشاورزی و اسم جشنواره موسیقی — فرض کرده اند قدرت سیاسی است.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

Pedestrians pass a mural in downtown Coachella.

پیاده عبور یک نقاشی دیواری در مرکز شهر Coachella.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

گارسیا سابق Coachella عضو شورای و شهردار که جایگزین پرز به عنوان شرقی Coachella Valley را عضو مجمع در سال 2014 اشاره به احیا مرکز شهر یک کتابخانه جدید و جامعه نقاشی های دیواری که رقیب هر چیزی در لس آنجلس.

“چیزهایی که بدست بهتر است ؟ آنها” 43 ساله گفت. “وجود دارد کار باید انجام شود ؟ بدون شک.”

وجود دارد چند شاخص در اینجا است که یک ریاست جمهوری اولیه است که اتفاق می افتد در هفته آینده در کالیفرنیا است. در عوض تقریبا همه چمن و نشانه های خیابانی در سراسر شرق Coachella Valley پلاگین رومرو تنها با تعداد انگشت شماری برای مخالفان اصلی Assemblywoman ملیسا Melendez (R-لیک ال سینور) و پالم اسپرینگز ساکن شادی نقره و یک دموکرات است.

بیلبوردهای حمایت از رومرو برچسبها بیش از هر دو جهت از کالیفرنیا 86 که متصل Indio به Coachella و به پایان می رسد در مخیکالی ٬ باخا کالیفرنیا, مکزیک که در آن گارسیا خانواده است. کروز پایین Indio بلوار بر روی بزرگراه 111, گذشته شلوغ, رستوران ها و سوار کردن کسب و کار او باعث می شود توجه داشته باشید از آنچه که او می گوید این است که اثبات این منطقه را تغییر بخت و اقبال — پارک.

مایل پارک در Indio. Bagdouma پارک در کوچلا.

 Juan Gallegos walks through Veteran’s Memorial Park in Coachella.

مجلس ادواردو گارسیا (D-Coachella) صحبت می کند به نفع الیزابت رومرو یک نامزد حزب دموکرات برای کالیفرنیا 28 سنا منطقه مرکز در طول یک تظاهرات در Indio.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

Coachella’s political representatives have applied for and won millions of dollars in state grants to upgrade parks in the city.

Coachella سیاسی نمایندگان را برای اعمال و برنده میلیون ها دلار کمک مالی دولت برای ارتقاء پارک ها در شهرستان.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

سپس گارسیا متوقف در رانچو لاس فلرس پارک که باز در سال 2012 با کمک از $5 میلیون کمک مالی دولت. آن سه زمین فوتبال است و ممکن است هر نوار چمن شد swarming با جوانان و هدایت درونی خود را Chicharito. Paleteros hawked, مکزیکی, بستنی یخی.

“این بود که خاک زیادی” گارسیا گفت. “این بود تمام خانه ها. اما این چیزی است که جامعه می خواستم.”

تبلیغات

در زمان خود در ساکرامنتو, گارسیا نوشت: لایحه ای است که اجازه می دهد تا آشپز خانه به طور قانونی خود را به فروش مواد غذایی و همكاري a $4 میلیارد پارک پیوند به تصویب رای دهندگان کالیفرنیا در سال 2018 است. هم او که با الهام از اقتصاد غیر رسمی و فقدان پارک وی و بیش از حد بسیاری دیگر بزرگ شده.

گارسیا و سیاسی خود و همسالان همه بگویید همان منبع داستان: آنها دانش آموزان در Coachella Valley High School حرارتی که در سمت چپ برای کالج در شهر بزرگ.

Coachella Valley واحد متولی ماریا Machuca رفت و به سان برناردینو. پرز و گارسیا به رودخانه. تشکر. رائول رویز (D-نخل کویر), UCLA.

این زمانی است که هر کس متوجه آنها شدم و در طرف اشتباه از ضرب المثلی آهنگ.

“ما می دانستیم که همه چیز در, همه چیز در اینجا که نیست درست اما نمی توانستم آن را با هم” گفت: Machuca که هنوز زندگی در unincorporated جامعه مى باشد.

“شما می خواهم آمد و درایو 20 دقیقه پایین جاده و شما در Indian Wells” رویز گفت. “شما می خواهم از خود بپرسید” چرا نابرابری?'”

از همکلاسی های سابق تشکیل یک گروه برگزار شد که کلمه صحبت شب ها و کارگاه های جامعه که در آن ساکنان به آنها گفت که آنها احساس آنها تا به حال هیچ صدای در شورای. آنها سپس شروع به اجرا به صورت تخته مدرسه و شورای صندلی قبل از به ثمر رساندن یک سری از برجسته عبادی — پرز ضرب و شتم سابق پالم اسپرینگز رئیس پلیس برای مونتاژ صندلی در سال 2008 در حالی که برای اولین بار نامزد رویز برنده کنگره برگزار شده توسط دیرین وقت مریم بنو ماک در سال 2012.

گارد قدیمی است که هنوز هم تطبیق با این واقعیت جدید: یک عضو هیئت مدیره برای دموکرات ها از صحرا رسمی باشگاه در Coachella Valley, است, لاتین یا متولد شد و در منطقه است. اما به عنوان آنها به فرض قدرت Coachella کلاس آموخته است به کار با مخالفان است.

پرز به نقل از او در ارتباط نزدیک با برایان Nestande یک ثابت در کالیفرنیای جنوبی ایران با محافل و سابق عضو مجمع است که در شهرستان ریورساید معاون اجرایی. “آن را آسان تر برای به دست آوردن آنچه شما می خواهید زمانی که شما صحبت کردن با مردم در ایمان خوب است,” پرز گفت.

Indio Councilman Oscar Ortiz, 31, holds a sign at the Coachellla Valley’s Bernie Sanders campaign headquarters, where he serves as the field organizer.

Indio عضو شورای اسکار Ortiz, 31, دارای یک نشانه در Coachellla دره برنی ساندرز ستاد جایی که او به عنوان زمینه سازمان.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

Lupe راموس Amith, 56 خدمت در Indio شورای شهر از سال 2004 و ترک: “من به اندازه کافی به عمه” از Coachella سیاستمداران. طرفدار رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن او چپ حزب جمهوری خواه در سال گذشته است و در حال حاضر کارش.

در عین حال او با گارسیا پرز و دیگران را به فرصت به شرق دره: یک ماهواره پردیس دانشکده کویر در Indio گسترش کویر بهداشت و درمان منطقه — که حاکم بيمارستانها و درمانگاه در منطقه — فراتر از غرب دره. او bipartisanship کشیده شده خشم محلی ایران با سیاستمداران است.

او می گوید: کسانی که منتقدان آن را دریافت نمی.

“ما می تواند ایستادن صرف نظر ما تفاوت های سیاسی چون ما اینجا بزرگ شدیم ،” راموس Amith گفت. “ما آنچه را که ما زادگاه نیاز دارید و ما همه در راه خود ما نسبت به آن است.”

برای هزاره سیاستمداران مانند Indio عضو شورای اسکار اورتیز خود را با همکاران مجموعه به عنوان مثال برای ساخت بر.

492520_a-me-latino-politicians-coachella_6_AJS.JPG

ژوئن Gallegos از طریق پیاده روی جانبازان پارک یادبود در کوچلا.

(Allen J. Schaben/لس آنجلس تایمز)

31 سال سر ساندرز’ کمپین برای منطقه است. متولد در مخیکالی و مطرح شده توسط یک کارگر پدر و مادر کسی که پاک خانه او فارغ التحصیل از دانشگاه استنفورد در رشته شیمی قبل از در حال اجرا برای شورای شهر در سال 2018 است.

“ما باید امتیاز از دیدن این حرکات قبل از ما,” او گفت: خارج از ساندرز ستاد مستقر در Casa del Trabajador یک ساختمان تاریخی در مرکز شهر Coachella که در آن Cesar Chavez یک بار سازمان کارگران کشاورزی.
“آنها با باز کردن دروازه.”

Mural downtown Coachella

مردم راه رفتن توسط یکی از متعدد جامعه نقاشی های دیواری در مرکز شهر Coachella در هوای گرگ و میش.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

در دسامبر تجمع در مقابل Casa del Trabajador, شهردار هرناندز معرفی ساندرز به جمعیت.

تبلیغات

“Tio برنی به عنوان ما را از مراجعه به او در کوچلا می داند که این زمان برای ایجاد یک فصل جدید در امریکا است.”

عادلانه تر فصل.

“من به بسیاری از دوستان من: شما ببینید کسانی که هواپیمای شخصی پرواز بر ما؟” هرناندز گفت. “اگر کسانی که به خوبی به افراد می خواهید به تماس Coachella Valley خانه ما نمی تواند مشتاق به اجرا در خارج از اینجا. پس چرا ما نمی توانیم کار نسبت به ساخت آن را برای ما به جای آنها؟”

کالیفرنیا تصمیم می گیرد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im