بزرگترین فاصله-یادگیری آزمایش در تاریخ: هفته یکی

Distance learning struggles

بزرگنمایی این تصویر

کریس Youssef برای NPR

برای 6 سال Sadie هرناندز اولین روز مدرسه آنلاین آغاز شده و در او گرد چوبی میز آشپزخانه در جکسون ویل فلوریدا. او بر روی آی پد و شروع به صحبت کردن به او معلم کلاس اول, رابین نلسون.

“آیا شما آماده به انجام این کار چیزهای آنلاین?” معلم او می پرسد در یک فیلم ویدئویی ارسال شده به NPR توسط هرناندز, مادر, Audrey.

“آره” Sadie پاسخ می دهد.
“این نوع از ترسناک نیست؟”
“نوع.”

Sadie معلم به یاد او که آنها خواهید بود با استفاده از این نرم افزار آموزشی که او در حال حاضر با آن آشنا از او چهره به چهره در کلاس های ارتگا Elementary School: “این iReady بنابراین ما رو که. و ما رو WritingCity. و در حال حاضر شما می دانید که چگونه برای دیدار با من در صبح است.”

هر کشور بسته شده است و حداقل در برخی از مدارس دولتی به مبارزه با گسترش coronavirus و برخی از آنها شروع به می گویند آنها انتظار دارند به طریق بسته های پایان سال تحصیلی.

پرتاب به نقض مدارس دولتی در حال تنظیم در یک تجربه بی سابقه: با کمی آموزش و حتی کمتر منابع و در عرض چند روز آنها در حال تغییر از یک نظام آموزش و پرورش است که برای قرن ها است با تمرکز بر تعامل چهره به چهره به یکی که با این نسخهها کار به طور کامل در یک فاصله.

دیانا گرین سرپرست Duval County Schools که در آن رابین نلسون می آموزد ارسال یک ایمیل به کارکنان خود در روز جمعه, مارس 20 است که نشان می دهد این قدر تلاش مربیان در سراسر کشور با آن مواجه هستند:

“این شگفت انگیز است برای من که درست شد 3 روز پیش که ما تصمیم به بستن مدارس. در کمتر از 72 ساعت, تیم, Duval نقل مکان کرد و کل منطقه را به یک خانه مجازی, آموزش مدل. ما موفق به عیب یابی و بسیج از برنامه غذا و عدم وجود تکنولوژی و تجهیزات آموزشی معلم آنلاین و یک میزبان کامل از مسائل است که با تغییر این قدر. سه روز!

“سه روز برای ایجاد و چاپ و توزیع حدود 5 میلیون صفحه محتوای آموزشی. سه روز به بار کلاس بر روی یک پلت فرم آنلاین. سه روز به جمع آوری منابع آنلاین بنابراین تراز وسط قرار دارد آموزش می تواند همچنان به جای خود. سه روز برای آموزش حدود 8000 معلمان در یک راه کاملا جدید کار می کنند. تصور کنید که!

“سه روز به انجام یک نظرسنجی از تکنولوژی نیاز از 130.000 دانش آموزان و آماده شدن هزاران نفر از رایانه برای استفاده دانشجویان. سه روز برای آماده شدن برای محله تحویل مدرسه ناهار و تنقلات در اتوبوس ما به طوری که کودکان نمی خواهد گرسنه. فقط سه روز به بسیج جامعه از همکاران و داوطلبان برای کمک به مدارس ما.”

برخی از خانواده ها مانند Sadie را در حال تنظیم منطقی هست. پدر و مادر او هر دو کار از خانه هنوز هم درآمد حقوق. زمانی که Sadie به تمرکز در درس آنها به نوبه خود در “دانیل ببر” برای او خواهر کوچک کیت. وجود یک استخر برای خنک کردن هنگام درس انجام می شود.

اما به عنوان یک بحران اغلب این یکی در معرض نابرابری های موجود میان مدارس و در میان مناطق و در میان دانش آموزان است. فقط بیش از نیمی از ملت, عمومی, مدرسه کودکان از خانواده ها در نظر گرفته شده کم درآمد و حدود 12 میلیون نفر فاقد دسترسی به اینترنت پهن باند در خانه.

رابین نلسون یک مربی با 10 سال تجربه می گوید: یکی از دانش آموزان در کلاس خود دارای نیازهای ویژه و نیازهای قابل توجهی در مسکن و خانواده و همچنین مبارزات مالی. “من صحبت کردم به مادر خود. وجود دارد یک کمی دیگر در راه اگر نه در حال حاضر وارد شده است.”

و نلسون یادداشت که برای خانواده و بسیاری آن را دوست دارم “بقا در اولویت است و نه شما می دانید تسهیلات در حال حاضر برای او.” نلسون فکر می کند دانش آموز ممکن است در نهایت تکرار یک کلاس. او همچنین در مورد کودکانی که والدین باید از به کار هستند که فرستادن بچه های خود را به صفحه اصلی بر اساس daycares که باز باقی می ماند.

او اشک تا صحبت کردن در مورد او را “بچه” و چقدر او نتواند تبریک آنها را در درب با یک مشت-دست انداز دست دادن و یا در آغوش گرفتن. Sadie هرناندز نوشت: توجه داشته باشید و به خود جلب کرد تصاویر, برای ترک معشوق معلم آستان.

به دلیل این نابرابری ذاتی برخی از محققان در حال دفاع است که مدارس عمومی تمرکز بر روی ساخت تا از دست یادگیری زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت — از طریق مدرسه تابستانی و دیگر بازسازی است. که بودجه اضافی از جمله پرداخت پول به معلمان است. Douglas Harris, آموزش و پرورش محقق و همکار در موسسه بروکینگز نوشته است یک پست فراخوانی برای مدارس به تمرکز بر روی ساخت تا زمان نه در آموزش از راه دور.:

“مطالعات آموزش آنلاین نشان می دهد که نه تنها دانش آموزان کمتر در محیط های آنلاین در مقایسه با فرد اما که دانش آموزان محروم یادگیری حداقل. و درست است که حتی زمانی که آنلاین معلمان باید تجربه و آموزش آنلاین آموزش. تحت اورژانس در حال حاضر بسیاری از معلمان نمی خواهد هر گونه تجربه در همه با این رویکرد است.”

با این وجود با آخرین راهنمایی فدرال وزارت آموزش و پرورش است تشویق به مدارس بسته شدن با توجه به کروناویروس به دنبال آموزش از راه دور نقل قول “خلاقانه” و با “انعطاف پذیری”, حتی اگر آنها نمی تواند رسیدن به هر دانشجویی که در راه است.

به همه یادآوری است که این بی سابقه است وضعیت “هیچ کس می خواهد به یادگیری آمدن به توقف در سراسر امریکا با توجه به COVID-19 شیوع” می خواند ارشاد “و وزارت آموزش و پرورش (Department) نمی خواهند به ایستادگی در این راه از حسن نیت و تلاش برای آموزش دانش آموزان بر روی خط.”

سنا coronavirus بسته امداد گذشت چهار شامل $13.5 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای مدارس که آنها می توانید استفاده کنید برای حفظ پرداخت کارکنان و همچنین برای خرید فن آوری های جدید.

به عنوان آنها منتظر روشن تر جهت مواد و آموزش متحده و مناطق انتخاب مسیرهای مختلف. در منطقه فیلادلفیا محلات ممکن است استفاده از برف روز باقی مانده از زمستان معتدل. در شیکاگو معلمان ارائه غنی سازی منابع تنها دستور به مطمئن شوید که وجود دارد “هیچ یادگیری جدید.” Harking بازگشت به دوران قبل از آموزش از راه دور لس آنجلس متحد همکاری های محلی و ایستگاه های تلویزیونی به جفت آموزشی برنامه با برخی از منابع آنلاین.

فلوریدا که در آن رابین نلسون می آموزد که یک مثال از یک دولت است که نقل مکان کرد و به سرعت به انتقال آنجا آموزش که ممکن است آنلاین. تا حدی که به دلیل آن است که به فلوریدا مدرسه مجازی. که در مکان های غیر انتفاعی K12 مدرسه شده است که در اطراف برای بیش از دو دهه و تا به شهرت جامد — دانش آموزان خود را در مورد به عنوان به خوبی به عنوان و یا کمی بهتر از دیگر دانش آموزان در دولت است.

قبل از شیوع FLVS به طور مستقیم ثبت نام 200,000 دانش آموزان در درجه اول در فلوریدا بلکه در تمام 50 ایالت و خارج از کشور. در حال حاضر آنها به دنبال دو که مستقیم ثبت نام تا پایان مارس. و مدرسه نیز آموزش حداقل 10,000 فلوریدا معلمان به انتقال خود به خود کلاس های آنلاین — زنده از طریق آموزش آنلاین و از قبل ضبط شده آموزشی است.

“ما به همکاری با [دولت] وزارت آموزش و پرورش به کار با مناطق آموزش و پرورش برای حمایت از توسعه حرفه ای معلم در سطح منطقه به آنها کمک کند تا سطح شیب دار و قادر به دانش آموزان آموزش آنلاین می گوید:” کورتنی Calfee, مدیر اجرایی, جهانی, خدمات, در FLVS.

نلسون می گوید او و دیگر معلمان در ارتگا ابتدایی بنیاد با هم آنلاین درس از منابع مختلف: “این معلمان از طریق رفتن و نوع بیرون کشیدن مواد خود گفت: هی PBS یک چیز خوب در اینجا …”

پائولا Renfro منجر به توسعه حرفه ای برای Duval County Public Schools منطقه که در آن نلسون می آموزد. او می گوید که در ساخت این swift انتقال آنها تصمیم به سرب با موجود خود را “حاوی آموزش منابع کتابخانه” از جمله برنامه های نرم افزاری و دیجیتال کتاب های درسی.

“واقعا زمانی که ما در نظر گرفته که چگونه اجرای این بود که به نگاه ما نیاز به ارائه ابزار به خصوص در آغاز که معلمان و دانش آموزان تا به حال یک سطح راحتی با.”

یکی دیگر از توجه به ساخت مدارس این انتقال این است که چقدر زمان در هر روز به تلاش برای ارتباط زنده با دانش آموزان — شناخته شده به عنوان “همزمان” و یا زمان واقعی یادگیری — در مقابل دادن تکالیف برای دانش آموزان به تکمیل خود به خود شناخته شده به عنوان آسنکرون یادگیری است.

که در آن مدارس و جوامع باید منابع بیشتر آنها به نظر می رسد با جذب شدن بیشتر به سمت همزمان مدل.

NPR قرار دادن یک تماس در Twitter و Facebook و در میان شد و پاسخ خانواده ها با دانش آموزان در یک دوجین خصوصی مدارس سراسر کشور که در حال برگزاری کلاس های آنلاین زنده از طریق ویدئو چت تا پنج ساعت در روز است.

جالب جاستین رایش یک آموزش آنلاین پژوهشگر در دانشگاه MIT می گوید این لزوما بهترین روش برای استفاده به خصوص در کلاس های جوان است. “افراد جوان نمی باید مورد توجه و یا اجرایی تابع مهارت قادر به نشستن و یادگیری آنلاین برای ساعت هر روز خود به خود.”

او طرفداران به جای یک الگوی گاهی شناخته شده به عنوان “هیبرید” “حاوی یادگیری” و یا “کلاس درس بدبختانه.” این یک ترکیب نسبتا کوتاه می کنند را بررسی کنید-در جلسات و خود گام کار با معلمان به دانش آموزان از طریق ایمیل, تلفن, پیام های متنی و یا هر روش دیگر که مناسب است برای هر دو. در واقع اگر شما در حال کار از راه دور در حال حاضر به عنوان یک بزرگسال ممکن است نگاه بسیار شبیه به آن است.

که بیشتر یا کمتر از آنچه که رابین نلسون در حال انجام است با کسانی که از دانش آموزان خود را که قادر به برقراری ارتباط با او. آنها یک نسخه از “صبح روز ملاقات” با استفاده از مایکروسافت تیم های ویدئو کنفرانس هر روز صبح از ساعت 8:30. وجود دارد او را به آنها تکالیف برای روز.

پس از آن نلسون باعث می شود خودش را در دسترس برای مجازی “ساعات اداری” از 9 تا 11 a. m. بنابراین پدر و مادر می توانید در. خانواده ها نیز در تماس با او در طول روز در گوشی های هوشمند خود را با استفاده از ClassDojo برنامه او در حال حاضر با استفاده از نگه داشتن در تماس باشید. او را تشویق پدر و مادر به خواندن به کودکان در هر روز و حتی به نوعی از زنگ تفریح.

فلوریدا, مدرسه مجازی چیزی مشابه با آنچه در آن تماس خود را “معلم بالا لمس” رویکرد. تکالیف طراحی شده به پایان خواهد رسید در دانش آموزان ، معلم دارای درس زندگی می کنند از طریق ویدئو چت یا هفتگی و یا روزانه بسته به دوره که در آن دانش آموزان همچنین می توانید به هر یک از دیگر. در FLVS, برخی دوره ها نیز باید آنچه را به نام “بحث-بر اساس ارزیابی” که در آن معلم یک ویدئو زندگی می کنند گفتگو با دانش آموز به بررسی تسلط.

وجود دارد یک نکته. این مدل رایش می گوید: به شدت متکی به پدر و مادر و یا پرستار که می تواند در خدمت به عنوان یک مربی, کیر, حمایت از آن و به طور کلی رفع مشکل. تا زمانی که شما شاید به اواخر متوسط یا بالا وجود دارد چنین چیزی به عنوان مستقل و انفرادی مدرسه از طریق کامپیوتر — اکثر دانش آموزان فقط نمی تکامل قادر به آن است.

بیشتر از همه نلسون است تعجب که چرا او منطقه انداخت “یک تن از کار” به ایجاد یک آنلاین مدل که بسیاری از دانش آموزان او را “بچه ها خود را در” آیا منابع کافی برای اتصال در حال حاضر.

“بعضی از آنها در لپ تاپ ها. برخی از آنها خواهر و برادر است که خواهد شد به اشتراک گذاری است که فن آوری است. بنابراین شما می دانید که آن را مشکل تر است.” دیگران او می گوید که با استفاده از یک پدر و مادر’ تلفن در بهترین حالت. “اما اگر پدر و مادر در حال تلاش برای کار از خانه و یا هر آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام آن نیست میخوام یک اولویت است.”

این دانش آموزان گفت که مدرسه آنها فاقد اتصال در حال حاضر در حال گرفتن کاغذ مشق شب بسته دست همراه با مواد غذایی رایگان از ناهار مدرسه برنامه. این طرح برای جمع آوری بسته ها در دو هفته. منطقه مانند دیگران در سراسر کشور وام لپ تاپ و تلفن همراه دستگاه های کانون اما در Duval County دانش آموزان متوسط و بالا گرفتن اولویت بیش از دانش آموزان مدرسه ابتدایی.

برای کاغذ بسته “که جمع آوری و که درجه بندی آن ، چگونه این بچه ها گرفتن بازخورد در مورد آنچه آنها انجام می دهند؟” نلسون می پرسد. “همه که فقط قشنگ خاکستری در حال حاضر.” او گفت که در هفته اول از 19 دانش آموزان “من 12 است که در حال کار آنلاین برای حداقل برخی از (اگر نه همه) از تکالیف چهار که بسته تنها دو مطلب است که باید بسته است اما برنامه ریزی در چیدن یک کامپیوتر از این منطقه به قرض گرفتن و یک دانش آموز است که AWOL.”

Renfro, که با این نسخهها کار برای این منطقه اشاره می کند که این در اوایل روز و منطقه امیدوار به ادامه گرفتن منابع به دانش آموزانی که به آنها نیاز دارید. برای دانش آموزان که اصلا کامپیوتر و در عین حال “ما در حال تماس با خانواده ها از طریق ایمیل و تلفن در هر روز,” او می گوید. “ما هنوز هم دست ما و ما سلاح های پیچیده در اطراف آنها را به حمایت از آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im