ضد واکسن و ضد مستند حرکات همگرا امتناع به ‘بردگی’

در حالی که بسیاری از جهان گرسنه برای یک واکسن برای پایان دادن به مرگ و اقتصادی تخریب ساخته شده توسط COVID-19 برخی از ضد واکسن گروه در حال پیوستن با anti-مستند تظاهرکنندگان به چالش محدودیت با هدف حفاظت از سلامت عمومی است.

واکسن منتقدان جدی رنج می برد عقب نشینی در سال گذشته به عنوان متحده تقویت ایمن سازی قوانین در واکنش به شیوع سرخک برانگیخته توسط واکسن refusers. کالیفرنیا سخت تر آن واکسن مورد نیاز در پاییز گذشته با وجود اعتراضات که در طی آن ضد واکسن فعالان انداخت خون در دولت سناتورهای حمله واکسن لایحه را حمایت و تعطیل مقننه.

در حال حاضر بسیاری از این واکسن منتقدان در حال پیوستن به مبارزه علیه stay-در-خانه سفارشات و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus که به کشته شدن بیش از 48,800 آمریکایی ها از شنبه بعد از ظهر.

“این فقط یک کت تازه رنگ برای ضد واکسن جنبش در امریکا و استثماری به معنی برای آنها را به تلاش برای باقی می ماند مربوطه گفت:” دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد یک استاد در کالج پزشکی بیلور در هوستون.

تبلیغات

Hotez را بازتوییت کرد گفت: anti-واکسن گروه در حال تصرف در ضد دولتی احساسات دامن زده توسط محافظه کار-تکیه معترضان به پیشرفت خود باعث.

“متاسفانه استراتژی خود را ممکن است.”

یک گروه که خود را آزادی فرشتگان که اعضای آن در سال گذشته بود روی صندلی و شعار می دادند در جلسات عمومی در کالیفرنیا واکسن لایحه می گویند فرمانداران در حال سوء استفاده از قدرت خود را با بستن مغازه اسلحه و کسب و کارهای دیگر.

بسیاری از ضد واکسن فعالان — که ادعا کرده اند که بیماری هایی مانند سرخک هستند که جدی نیست — در حال حاضر ادعا coronavirus نیست به اندازه کافی خطرناک است برای توجیه ماندن در خانه. آنها موافقت خود با رئیس جمهور تهمت که “درمان” برای همه گیر می تواند بدتر از خود بیماری.

تبلیغات

که منجر به برخی از واکسن دشمنان برای پیوستن به معترضان — که مغلوب ساختن پیشی جستن را در توییتر — در برگزاری تظاهرات در پایتخت دولت به “بازگشایی امریکا است.”

“این زمان برای مردم به گرفتن اخطار و واقعا بررسی آزادی آنها از دست دادن همه به نام درک ایمنی” گفت: آزادی فرشتگان از بنیانگذاران هایدی Munoz Gleisner در Facebook تصویری.

گروه سازمان یافته یک شنبه تجمع در ساکرامنتو به نام “عملیات ترافیکی.”

تبلیغات

“مردم نیاز به بازگشت به کار, بازگشت به زندگی, بازگشت به تماس با عزیزان خود که آنها جدا از آنها نیاز به قادر به چک” گروه co-founder تارا Thornton گفت: ساکرامنتو زنبور عسل که مصاحبه او در طول تظاهرات. “این است که در این زمینه آنها را به بردگی ما بر.”

آزادی فرشتگان نیست پاسخ به درخواست برای مصاحبه. گروه وب سایت اشاره برنامه های اضافی برای تظاهرات و شامل عکس ها از روز دوشنبه تظاهرات از جمله یکی که در آن یک معترض دارای یک علامت اعلام “هیچ اجباری واکسن.”

اما پس از روز, رویداد, گشت بزرگراه کالیفرنیا اعلام کرد آن را لغو کرده بود این گروه مجوز برای آینده تظاهرات به دلیل جمع آوری — که شامل ده ها تن از مردم — نقض فرماندار اجتماعی فاصله گرفتن سفارش. گشت بزرگراه در حال حاضر ممنوع همه گروه حوادث در کنگره در طول همه گیر برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

یک چادر بزرگ

تبلیغات

ضد واکسن جنبش هرگز محدود به یک حزب سیاسی. در سمت چپ متمایل واکسن منتقدان — مانند سلامت کودکان دفاع به رهبری رابرت اف کندی جونیور — شامل محیط زیست که مشکوک از آلاینده های شیمیایی, شرکت ها و بزرگ داروسازی.

Robert F. Kennedy Jr. in 2010

رابرت اف کندی جونیور نوشت: 2005 مقاله در سنگ نورد و Salon.com ایجاد ارتباط بین اوتیسم و واکسن.

(مایکل Buckner / گتی ایماژ)

کندی در گروه وب سایت حملات Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی برای عجله “خطرناک و نامطمئن coronavirus واکسن” به توسعه به عنوان بخشی از یک “یار معامله” برای شرکت های دارویی.

در طرف دیگر این طیف سیاسی بسیاری از ضد واکسن محافظه کاران مخالف دولت ایمن سازی الزامات چرا که آنها بی اعتمادی “بزرگ دولت است.”

تبلیغات

  • یک گروه به نام تگزاسی برای واکسن انتخاب کرده است تا فرماندار به وعده های که هیچ کس مجبور خواهد شد برای دریافت coronavirus واکسن به منظور رفتن به محل کار یا مدرسه.
  • پست ها در Facebook صفحه کالیفرنیا برای واکسن انتخاب آن نیز مخالف کالیفرنیا واکسن قوانین, سوال, اقامت در خانه سفارشات و متهم کردن مقامات دولتی از امتناع از قبول سفارشات در حال اشتباه است.
  • در یک ویدئو در آزادی فرشتگان’ Facebook صفحه بنیانگذاران آن توصیف stay-at-home سفارشات به عنوان سوء استفاده از مقام دولتی و بسته شدن کالیفرنیا مغازه اسلحه به عنوان یک حمله در متمم دوم. این گروه اشاره می کند که اسلحه می تواند ضروری برای حفاظت از تظاهر کنندگان و غارتگران به دنبال به سرقت مواد غذایی در بیماری همه گیر.

در بسیاری از راه های محافظه کار بازوی ضد واکسن حرکت طبیعی متحد برای کسانی که پیشرو “بازگشایی آمریکا” تظاهرات گفت: دکتر دیوید Gorski یک انکولوژیست و سردبیر علوم پزشکی مبتنی بر سایت. هر دو گروه بندر سوء ظن در مورد اقتدار دولت.

واکسن منتقدان به عنوان مثال به مدت طولانی دفاع و پشتیبانی غلط ادعا می کنند که واکسن باعث اوتیسم و این که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در تلاش است تا پوشش که اطلاعات Gorski گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان مرتبط واکسن مبتلا به اوتیسم اگر چه او بیرون آمد به شدت به نفع واکسن در طول سال 2019 سرخک بیماری همه گیر.

ضد واکسن گروه در حال حاضر تغییر علامت تجاری خود را به عنوان طرفداران “پزشکی و آزادی” یک موضع است که می تواند جذب معتقدین به علت خود گفت: Madelyn Webb تحقیقات خبرنگار در اولین پیش نویس اخبار غیر انتفاعی است که مبارزه با اطلاعات غلط.

اعتراضات اجتماعی فاصله شروع در میشیگان اما باید به دولت capitols در تگزاس, کلرادو, نوادا, مریلند و ویسکانسین و در جای دیگر با بیشتر برنامه ریزی شده. اکثر تظاهرات شده اند کوچک و محدود به چند صد و یا کمتر مردم است.

تبلیغات

در عین حال ضد واکسن جنبش صحبت نمی کند و برای هر کس در سمت راست.

استفان مور ارشد اقتصادی مشارکت کننده برای FreedomWorks, یک محافظه کار گروه حمایت شده است که در کمک به انتشار این تظاهرات گفت او ناآشنا با آزادی فرشتگان و یا آن تظاهرات.

“من شخصا طرفدار واکسن گفت:” مور عضو شورای کاخ سفید برای بازگشایی اقتصاد است. “به خصوص وقتی که می آید به کوروناویروس.”

و برخی از قهرمانان ضد واکسن جنبش می گویند که آنها در حمایت از coronavirus مستندات.

تبلیغات

دکتر جی گوردون سانتا مونیکا اطفال محبوب در میان واکسن دشمنان برای کمرنگ جلوه دادن خطرات ناشی از سرخک گفت: خطر COVID-19 واقعی است. گوردون گفت: تصویب مستند “و ما باید به آن را نگه دارید.”

حاوی همه گیر

دکتر ریچارد پان متخصص اطفال و سناتور ایالت کالیفرنیا است که دفاع و پشتیبانی قوی تر واکسن حکم توصیف ضد واکسن و ضد مستند معترضان به عنوان “اساسا خودخواه” از آنجا که آنها را از دیگر افراد در معرض خطر.

“یکی از نشانه های ضد واکسن جنبش است این حس خودخواهی و عدم نگرانی برای دیگر سلامت مردم گفت:” پان بود که حمله توسط یک ضد واکسن فعال سال گذشته است. “آنها می خواهم به بحث در مورد حقوق و آزادی. اما آنچه که آنها واقعا می خواهید این است که آزادی بدون عواقب.”

تبلیغات

هر دو ضد واکسن پدر و مادر و کسانی که می خواهند به استراحت اجتماعی فاصله فرض کنیم که سیستم پزشکی را به نجات خود را اگر آنها را تبدیل به بیمار گفت: تابه که اشاره کرد که هزاران نفر از کارکنان بهداشتی درمانی فوت کرده اند در حالی که مبارزه با این بیماری همه گیر.

Fauci گفته است که آرامش stay-at-home سفارشات خطرناک است به عنوان ویروس — که وجود دارد هیچ درمان تایید شده یا واکسن — به طور فعال در حال گسترش است. بازگشایی کسب و کار بیش از حد به زودی می تواند جرقه موج دوم از عفونت.

بیش از 75 شرکت ها و گروه های تحقیقاتی در سراسر جهان در حال تلاش برای توسعه واکسن که دیده می شود به عنوان یک کلید سلاح در برابر رمان coronavirus.

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

تبلیغات

در ضمن CDC می گوید که اجتماعی فاصله اقدامات — مانند کار از خانه و اجتناب از اجتماعات بزرگ — مهم برای کاهش گسترش coronavirus و جلوگیری از قریب به اتفاق بیماران از بیمارستان. سلامت رهبران می گویند که نمی توان آن را امن برای بازگشایی این کشور تا زمانی که گسترده آزمایش نشان می دهد coronavirus درگذشت پایین.

آمریکایی ها به شدت حمایت واکسیناسیون با توجه به نظرسنجی و رای گیری توسط قیصر بنیاد خانواده یافت می شود که 80 درصد از آمریکایی ها می خواهند مستندات به ادامه. تنها 19% اجتماعی گفت: فاصله گرفتن سفارشات قرار داده شده یک بار غیر ضروری در اقتصاد است. (قیصر سلامت اخبار یک سرمقاله مستقل برنامه از پایه و اساس.)

نه ضد واکسن و نه ضد قفل تظاهرکنندگان نشان دهنده نظرات اکثر آمریکایی Pan گفت.

“اجازه دهید این جنبش به زمینه مناسب,” او گفت:. “آنها با صدای بلند آنها پر سر و صدا و آنها کوچک است.”

تبلیغات

این داستان تولید شده توسط قیصر سلامت نیوز (KHN) که منتشر کالیفرنیا Healthline یک سرمقاله مستقل خدمات کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی پایه و اساس است. KHN با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>