دادگاه قانون اساسی تایلند حل عمده حزب مخالف

بزرگنمایی این تصویر

دادگاه قانون اساسی تایلند به دستور محبوب مخالفت آینده رو به جلو حزب منحل اعلام شده است که این نقض قانون انتخابات با پذیرش یک وام از رهبر آن Thanathorn Juangroongruangkit. Chaiwat Subprasom/SOPA تصاویر/LightRocket از طریق آ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Chaiwat Subprasom/SOPA تصاویر/LightRocket از طریق آ

تایلند دادگاه عالی حل یک نوپای حزب سیاسی است که rankled نظامی این کشور استقرار.

دادگاه گفت: حزب رهبر 41 ساله Thanathorn Juangroongruangkit نقض قانون انتخابات از آنجا که او به حزب جدید حدود 6 میلیون – به مراتب بیشتر از تایلندی قانون اجازه می دهد تا برای کمک های مالی سیاسی. Thanathorn اصرار پول وام شد.

حزب آینده به جلو تشکیل شد کمتر از دو سال پیش و تعجب ناظران با آن قوی مقام سوم در انتخابات ماه مارس گذشته. آن را “فرار در یک پلت فرم که شامل کاهش نظامی نقش در سیاست یک پیام است که طنین انداز به خصوص با افراد جوان” به عنوان مایکل سالیوان گزارش NPR از Chiang Rai.

دادگاه نیز ممنوع است 16-عضو کمیته اجرایی از سیاست برای ده سال آینده برخی از آنها در حال حاضر در حال خدمت در مجلس. بیش از 60 دیگر اعضای حزب که برگزاری کرسی ها در پارلمان باید 60 روز برای پیوستن به یک حزب متفاوت با توجه به بانکوک پست.

Thanathorn که وارث یک خودکار قطعات و ثروت خطاب به هواداران در روز جمعه و تشویق آنها به ادامه جنگ.

“این زمان به اثبات آنها نمی توانند ما را نابود. ما باید قوی تر به عنوان آنها می خواهند سخت کار کردن ما را به خاک او گفت:” با توجه به آسوشیتد پرس. “این زمان به ایستادگی. ذهن خود را تغییر ندهید. از دست ندهید و خود را به آتش. Don’t stop dreaming. آینده رو به جلو نیست فقط یک حزب سیاسی بلکه یک روح مردم و سفر.”

تایلند نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا در زمان قدرت را در یک کودتای نظامی در سال 2014. حزب خود را خوب انجام شده در سال گذشته انتخابات برگزار شد و او را بر روی خود را هر چند به عنوان سالیوان گزارش آن را به یک مسابقه است که “بسیاری از ناظران مستقل می گویند در آن تقلب در انتخابات را به نفع.” در سال 2016 تایلندی رای دهندگان نیز به تصویب یک قانون اساسی جدید که بیشتر مندرج قدرت نظامی در این کشور زندگی سیاسی.

آینده رو به جلو و رهبر آن مواجه اند ده ها تن از چالش های قانونی. این حزب تا به حال به دفاع از خود در دادگاه در برابر ادعا آن است که در ارتباط با روشن فکران جامعه مخفی ظاهرا به دلیل آن مثلث وارونه نماد خرس شباهت به این گروه نماد است. یک دادگاه را رد کرد و این اتهام در ماه گذشته.

به گزارش بانکوک پست Thanathorn گفت: حامیان این حزب خواهد نام تجاری جدید تعریف به عنوان یک جنبش با تمرکز بر آموزش و پرورش و مسائل زیست محیطی و او را در آن صندوق. کلمه “حزب” بوده و عبور از این گروه آرم در رسانه های اجتماعی این روزنامه اعلام کرد.

این اولین بار نیست دادگاه قانون اساسی تایلند حل یک حزب به عنوان مهر اشاره کرد. در سال 2006 ارتش تایلند راه اندازی یکی دیگر از کودتا علیه نخست وزیر Thaksin Shinawatra. سال بعد دادگاه حل شده ،

اتحادیه اروپا به شدت انتقاد آینده رو به جلو را انحلال آن را خواستار “یک مجموعه را برای کثرت گرایی سیاسی در تایلند است.” اتحادیه اروپا اشاره کرد که این حزب دریافت بیش از 6 میلیون رای.

“انحلال احزاب سیاسی و یا ممنوعیت اعضای مجلس خلاف جهت روند بازسازی کثرت گرایی آغاز سال گذشته” اتحادیه اروپا اعلام کرد. “فضای سیاسی در تایلند باید باز باقی می ماند.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>