تایلند تیراندازی: سرباز مشکوک در داد و بیداد که به کشته شدن حداقل 27

بزرگنمایی این تصویر

پلیس و تماشاگران ایستاده در نزدیکی صحنه یک تیراندازی در ترمینال 21 مرکز در Nakhon Ratchasima, تایلند در روز شنبه. AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

AP

به روز شده در 10:46 p. m. ET

یک فرد مسلح مسلح با تفنگ حمله, کشته شدن 27 نفر و زخمی شدن بیش از 52 در تایلند شهر در حالی که livestreaming خود را در رسانه های اجتماعی شنبه, مقامات می گویند.

مظنون شناخته شده است به عنوان یک تاریخ و سرباز در یک پایگاه در نزدیکی شهر ناخون راتچاسیما است که همچنین به عنوان شناخته شده Korat و حدود 180 مایل رانندگی در شمال شرقی بانکوک است.

پلیس می گوید فرد مسلح به ضرب گلوله یک افسر مافوق و دیگران در پایه NPR مایکل سالیوان ، این مرد سپس از صحنه فرار کرد و از سر گرفت تیراندازی در نزدیکی یک مرکز خرید.

مدت کوتاهی قبل از نیمه شب پلیس اعلام کرد که آنها تا به حال امن هفت طبقه مرکز داد اما هیچ اطلاعاتی در مورد مسلح محل آسوشیتد پرس گزارش. در طول یک کنفرانس خبری بیش از 15 ساعت بعد امنیتی گفت: نیروهای مسلح شده بود به ضرب گلوله در داخل از بازار که در آن او انجام داد و بیداد.

پیشتر نیروهای امنیتی با هجوم به بازار و کمک به صدها نفر فرار سخنگوی وزارت دفاع Kongcheep Tantrawanit و گفتگو کرد.

“این ترسناک زیرا من می توانم شنیدن گاه به گاه گلوله” Suvanarat Jirattanasakul, 27, به رویترز گفت پس از او پدید آمده از بازار, صدای لرزان “ما منتظر یک زمان طولانی برای پلیس آمد و به ما کمک کند بسیاری از ساعت.”

روزنامه تایلندی رته گزارش می دهد که این حادثه آغاز شد و در حدود 3:30 بعد از ظهر به وقت محلی با توجه به AP.

رسانه های محلی نشان داد فیلم هایی از مظنون خروج یک خودرو در مقابل یک مرکز خرید و شلیک یک سری از عکس به عنوان مردم زد برای پوشش. صدای شلیک گلوله شنیده میشد در این ویدئو AP گزارش.

با توجه به همسرم مشکوک مادر آورده شده است به مرکز خرید سعی کنید به صحبت کردن با او به دادن خود را. ویدیو نشان داد او گفت: “چرا این کار را کرده ؟” در اشک به او وارد یک وسیله نقلیه پلیس رویترز گزارش.

پلیس هشدار داده اند مردم به ماندن در خانه ،

مظنون به حال ارسال شده در Facebook صفحه در روز قبل از آن: “مرگ اجتناب ناپذیر است برای همه است.” او همچنین نوشته یک عکس از آنچه در ظاهر به یک تفنگ را در دست خود را برگزار رویترز گزارش.

در Facebook صفحه گرفته شده است, AP گزارش.

“ما نمی دانیم که چرا او این کار را کرد. به نظر می رسد او رفت دیوانه” گفت: Tantrawanit با توجه به انتخاب.

پلیس گفت که این سرباز عصبانی بود بیش از یک زمین اختلاف AP گزارش.

نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا است پس از تحولات و ابراز تسلیت به خانواده های قربانیان یک سخنگوی بی بی سی گفت.

این حادثه می آید یک ماه پس از دیگری با مشخصات بالا در بازار, عکسبرداری در تایلندی مرکزی شهر Lopburi. یک مرد نقابدار با تفنگ کشته شدن سه نفر از جمله 2 سال و زخمی شدن چهار نفر دیگر را به عنوان او از سرقت از یک فروشگاه طلا و جواهر AP گزارش.

سلاح گرم را می توان به دست آمده از نظر قانونی در تایلند, اما تیرباران های دسته جمعی بسیار نادر است و حوادث دیگر در دور دست جنوبی که در آن قدیمی دهه شورش همچنان ادامه دارد, گزارش رویترز.

بسیاری از مراکز خرید در تایلند از جمله ترمینال 21 است اسم در بانکوک مجهز به آشکارسازهای فلزی و دوربین های امنیتی در ورودی های سرنشین دار غیر مسلح توسط نیروهای امنیتی. چک در آن ورود اغلب گذرا در بهترین حالت AP گزارش.

NPR مایکل سالیوان کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر