بزرگنمایی این تصویر

پلیس و تماشاگران ایستاده در نزدیکی صحنه یک تیراندازی در ترمینال 21 مرکز در Nakhon Ratchasima, تایلند در روز شنبه. AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

AP

یک فرد مسلح کشته شدن حداقل 20 نفر و زخمی شدن بیش از 21 در تایلند شهر در حالی که livestreaming خود را در رسانه های اجتماعی شنبه, چند رسانه گزارش.

مظنون شناخته شده است به عنوان یک تاریخ و سرباز در یک پایگاه در نزدیکی شهر ناخون راتچاسیما است که همچنین به عنوان شناخته شده Korat است و بیش از 180 مایل در شمال شرقی بانکوک است.

پلیس می گوید فرد مسلح به ضرب گلوله یک افسر مافوق و دیگران در پایه NPR مایکل سالیوان ، این مرد سپس از صحنه فرار کرد و خود را از سر گرفت تیراندازی در نزدیکی یک مرکز خرید.

رسانه های محلی نشان داد فیلم هایی از مظنون خروج یک خودرو در مقابل یک مرکز خرید و شلیک یک سری از عکس به عنوان مردم زد برای پوشش. صدای شلیک گلوله شنیده میشد در این ویدئو آسوشیتد پرس گزارش.

روزنامه تایلندی رته گزارش این حادثه آغاز شد و در حدود 3:30 بعد از ظهر به وقت محلی با توجه به AP. پلیس همچنان در جستجوی مظنون است. گزارش های متعدد می گویند او بر این باور هنوز در مرکز خرید اما معلوم نیست که آیا او را به گروگان گرفته. بیش از 100 نفر شده است تخلیه از مجتمع اورژانس کارگر Noppadol Sirijanya گفت: AP.

با توجه به همسرم مشکوک مادر آورده شده است به مرکز خرید سعی کنید به صحبت کردن با او به دادن خود را.

پلیس هشدار داده اند مردم به ماندن در خانه ،

مظنون به حال ارسال شده در Facebook صفحه در روز قبل از آن: “مرگ اجتناب ناپذیر است برای همه است.” او همچنین نوشته یک عکس از آنچه در ظاهر به یک تفنگ را در دست خود را برگزار رویترز گزارش.

در Facebook صفحه گرفته شده است, AP گزارش.

“ما نمی دانیم که چرا او این کار را کرد. به نظر می رسد او رفت دیوانه” گفت: سخنگوی وزارت دفاع Kongcheep Tantrawanit با توجه به انتخاب.

نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا است پس از تحولات و ابراز تسلیت به خانواده های قربانیان یک سخنگوی بی بی سی گفت.

این حادثه می آید یک ماه پس از دیگری با مشخصات بالا در بازار, عکسبرداری در تایلندی مرکزی شهر Lopburi. یک مرد نقابدار با تفنگ کشته شدن سه نفر از جمله 2 سال و زخمی شدن چهار نفر دیگر را به عنوان او از سرقت از یک فروشگاه طلا و جواهر AP گزارش.

سلاح گرم را می توان به دست آمده از نظر قانونی در تایلند, اما تیرباران های دسته جمعی بسیار نادر است و حوادث دیگر در دور دست جنوبی که در آن قدیمی دهه شورش همچنان ادامه دارد, گزارش رویترز.

NPR مایکل سالیوان کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de