تایلند کاهش نرخ در آخرین حرکت به بلانت تاثیر ویروس

بانکوک – تایلند بانک مرکزی کاهش نرخ بهره خود را به پایین ترین سطح از 1% از 1.25% در روز چهارشنبه برای کمک به اقتصاد آب و یک سری از موانع بسیاری به تازگی شیوع ویروس در چین است که ویران تایلند بخش گردشگری.

تایلند است که در میان بسیاری از چین و همسایگان مواجه با ياوه ورود توریست و دیگر اثرات جانبی از شیوع بیماری گسترش یافته است که از سوی دولت مرکزی چین در شهر ووهان به بیش از 20 کشور.

دولت و بانک مرکزی باید نشان داد آنها در حال آماده عمل برای جلوگیری از شیوع بیماری از پرتاب منطقه ای اقتصاد را به هرج و مرج.

بانک مرکزی تایلند گفت نرمتر سیاست های اعتباری کمک خواهد کرد کسب و کارها و خانوارها مقابله به خطرات ناشی از افزایش روزافزون بدهی.

یک خشکسالی شدید و عدم قطعیت در آورده با جنگ تجاری بین چین و ایالات متحده نیز ریخته گری سایه بر روی چشم انداز اقتصادی کشورهای جنوب شرقی آسیا بزرگترین اقتصاد.

“اقتصاد تایلند را گسترش در نرخ آهسته تر در سال 2020 از آنچه قبلا پیش بینی و خیلی بیشتر زیر بالقوه آن با توجه به تاثیر از شیوع کروناویروس” یک تاخیر در تصویب بودجه سالانه و خشکسالی بانک مرکزی در بیانیه ای گفت.

“صادرات کالا کاهش خواهد در خط با شریک تجاری اقتصادهای بالقوه و اثرات منطقه ای و زنجیره تامین اختلال” آن گفت:.

تحلیلگران پیش بینی که بانک مرکزی به کاهش نرخ بهره توسط یکی دیگر از 0.25 درصد شاید به عنوان به زودی به عنوان ماه مارس است.

سنگاپور و فیلیپین و اندونزی در میان کشورهای دیگر که حاکی از آمادگی برای تنظیم سیاست ها اگر نیاز بود.

مقامات پولی از سنگاپور گفت: آن را به حال “اتاق کافی” برای کاهش نرخ ارز “در راستای تضعیف شرایط اقتصادی به عنوان یک نتیجه از شیوع بیماری است.”

فیلیپین بانک مرکزی است که با توجه به به روز رسانی آن پولی در روز پنج شنبه.

حدود 10 درصد از تایلند اقتصاد لولا در صادرات به چین. سهم از جمله صادرات است و حتی بالاتر برای ویتنام و تایوان و کره جنوبی و مالزی است.

صادرکنندگان عمده کالا مانند نفت و زغال سنگ و سنگ آهن نیز در معرض شوک از یک بیشتر رکود در اقتصاد چین است.

روند به سمت کاهش اعتبار در سال گذشته آغاز شد که روابط بین چین و ایالات متحده آمریکا نیز با کاهش به بدترین آنها در چندین دهه است ادامه خواهند داد.

تحلیلگران در Fitch راه حل های کلان تحقیقاتی گفت: آنها برآورد منطقه ای رشد می کند به 4.0% از 4.3 درصد در سال 2019 اگر شیوع بیماری منجر به نرخ بسیار کندتر از رشد اقتصادی چین است. اقتصاددانان در حال حاضر در حال پیش بینی است که اقتصاد چین به بازارهای جهانی را گسترش دهد و در حدود 5% سرعت در سال 2020 از 6.1 درصد در سال گذشته.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

این Fitch در گزارش تخمین می زند که چین حساب برای بیش از دو سوم از رشد اقتصادهای در حال توسعه در آسیا و برای تقریبا 80 ٪ از سفر.

جدا از کاهش نرخ بهره, تایلندی مقامات گرفته اند یک سری از مراحل به سهولت شرایط برای کسب و کار از جمله کاهش مالیات, کاهش, شرایط بازپرداخت وام و تمدید این مهلت برای تشکیل پرونده مالیات بر درآمد شخصی از مارس تا ژوئن.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر