پلیس تایلند از دستگیری در یکی دیگر از کشنده تیراندازی بازار

بانکوک – پلیس تایلند از دستگیری یک مرد مظنون به قتل همسر سابق خود در این کشور در آخرین حادثه مرگبار خشونت اسلحه در یک مرکز خرید.

مظنون دستگیر شد و در اوایل صبح روز چهارشنبه در پتچابوری استان جنوب غربی بانکوک و اذعان او انجام تیراندازی در قرن پلازا مرکز خرید در بانکوک, پلیس معاون سخنگوی سرهنگ Krissana Pattanacharoen گفت: شبکه دولتی MCOT.

مظنون شناخته شده به عنوان Danusorn Noomcharoen فروشنده در یکی دیگر از بانکوک بازار. او متهم است که ضرب تیراندازی خود را همسر سابق که در حال کار در یک کلینیک زیبایی در قرن پلازا و زخمی شدن یکی دیگر از زنان کارمند.

تیراندازی سوم بود به عنوان مثال در شش هفته از خشونت اسلحه در بازار و آمد بیش از یک هفته پس از یک ناراضی سرباز به ضرب گلوله 29 نفر در شمال شرقی شهر ناخون راتچاسیما قبل از کشته شدن توسط نیروهای امنیتی در یک مرکز خرید که در آن او پناه برای حدود 16 ساعت است.

Danusorn گزارش را به تازگی طلاق گرفته همسر خود را از 10 سال Piyanut Chatthai.

پلیس چندین یادداشت های دست نویس در آپارتمان خود گفتن آنها را به تعقیب او را برای دو روز به عنوان او نیاز به زمان برای کشتن همسر سابق خود را دوست پسر جدید خود و خودکشی بعد از آن با توجه به تایلندی گزارش های رسانه ها.

مشکوک را گزارش شد که مذاکره با او برای 10 دقیقه قبل از اینکه او تسلیم پلیس در ساعت 4 صبح جمعه.

Danusorn شد متهم با چندین جرائم از جمله قتل و در اختیار داشتن غیر قانونی و تخلیه یک سلاح.

تایلند دارای تعداد زیادی از اسلحه سرانه نظامی در دست تعداد زیادی از اسلحه و میر. این تیم تحقیقاتی از سلاح های کوچک بررسی تخمین زده می شود در سال 2018 وجود دارد که 15.14 غیر نظامی و سلاح گرم در هر 100 نفر که بالاترین سطح در جنوب شرقی آسیا.

یک نقاب دار مسلح در ماه ژانویه در تایلندی مرکزی شهر Lopburi کشته شدن سه نفر و زخمی شدن چهار نفر دیگر در یک مرکز خرید در حالی که سرقت از یک فروشگاه طلا با یک تفنگ مجهز به صدا خفه کن. یکی مرده بود 2 سال. یک مدیر مدرسه دستگیر شد کمتر از دو هفته بعد و بنا به گزارش ها اعتراف کرد و گفت به این معنی نیست که به کسی شلیک.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de