تگزاس گزارش شکستن رکورد COVID-19 بستری شدن در بیمارستان به عنوان دولت بازگشایی

بزرگنمایی این تصویر

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت که بارها و بولینگ alleys در لیست از کسب و کار است که می تواند بازگشایی در 25 درصد آغاز جمعه و رستوران ها می تواند افزایش به 50 درصد ظرفیت به عنوان دولت همچنان به رفتن را از طریق مراحل به بازگشایی دولت پس از بسته شدن بسیاری از کسب و کار به نبرد گسترش coronavirus. اریک گی/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اریک گی/AP

تگزاس گزارش شکستن رکورد تعداد COVID-19 بستری شنبه به عنوان فرماندار قصد دارد به بازگشایی کسب و کار بیشتر و دو برابر ظرفیت.

Texas Department of State, خدمات بهداشتی و ارقام نشان می دهد 1,935 نفر بستری در بیمارستان مبتلا به کروناویروس مربوط به درمان است. که از رکورد قبلی از 1,888 بیش از یک ماه پیش در مارس 5.

بخش آمار و ارقام جدید منتشر شد که رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت حرکت رو به جلو با یک برنامه برای باز کردن, میله, رستوران ها, پارک های تفریحی و کسب و کارهای دیگر به 50 درصد ظرفیت است.

ابوت رهبری بسیاری از ملت فرمانداران در تگزاس اجازه می دهد برای بلند ایالت اقامت در خانه دستور و اصرار کسب و کار برای بازگشایی در ظرفیت محدود در مارس 1.

اما حتی در کشورهای که در آن مقامات چپ محدودیت های دقیق در محل تعداد موارد تازه تشخیص داده شده نیز در حال افزایش است. حدود 20 ایالت از جمله کالیفرنیا و آریزونا نیز گزارش افزایش COVID-19 مورد در هفته های اخیر با توجه به نیویورک تایمز. همه به عنوان رهبران دولت آمده اند تحت فشار افزایش می یابد به راه اندازی مجدد اقتصاد است.

این الگو نیز صادق است در سراسر جهان. روز دوشنبه سازمان بهداشت جهانی هشدار داد شیوع بیماری وخیم تر شده است در سراسر جهان. U. N. بدن گفت: جهان تا به حال ثبت بالاترین روزانه پرش از موارد — 136,000. و ایالات متحده و برزیل در ادامه به گزارش بیشترین تعداد موارد جدید به صورت روزانه با حدود 20,000 هر.

در ضمن ویروس کارشناسان و اپیدیولوژی نگران آن هستند که تظاهرات اخیر که آبشاری در سراسر کشور پس از کشتن جورج فلوید در روز یادبود منجر به بی سابقه ای افزایش coronavirus موارد است.

در تگزاس در دسترس بودن فشرده-تخت های مراقبت و هواکش — 1,600 و 5,800 بود — دیده شده است که نشانگر بهبود و شواهد آن است که زمان برای بازگشایی اقتصاد است.

برخی از مقامات اعلام کرده اند با افزایش این موارد بیشتر به گسترش تست. برخی از استان ها در حال حاضر از جمله زندان تست نتایج جستجو در داده های خود را که در حال رانندگی گزارش نرخ.

و اعداد به احتمال زیاد ادامه خواهد داد به افزایش است. روز دوشنبه ابوت متعهد به افزایش تست “در محروم و جوامع اقلیت شده اند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس.”

در سراسر تگزاس بیش از 75 ، 000 نفر آلوده شده اند و بیش از 1800 نفر دیگر فوت کرده اند از COVID-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>