تنسی کامیون آتش از بین برد N95 ماسک پزشکی لباسهای

کارتاژ, Tenn. – توقیف کامیونی حامل پزشکی ماسک و محافظ فولاد لباسهای نابود شدند هنگامی که یک تراکتور-تریلر گرفتار آتش سوزی در یک بزرگراه در ایالت تنسی اخبار رسانه ها گزارش شده است.

اولین پاسخ گفت: alaska state-تلویزیون در صحنه در Smith County شنبه که N95 ماسک و ویژه بیمارستان لباسهای میان موارد از بین برد.

کمبود این ماسک که فیلتر کردن 95 درصد از تمام ذرات ایجاد کرده اند تقاضای بالا در میان کارکنان پزشکی در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر. معلوم بود که در آن حمل و نقل به رهبری بود.

عکس های ارسال شده توسط رسانه های خبری در رسانه های اجتماعی نشان داد قاب سوخته خودرو, سیگار کشیدن, با ده ها تن از مقوا و جعبه های پراکنده در طول جاده ها گزارش حمل ماسک. سبز بسته نرم افزاری است که به نظر می رسد فولاد لباسهای تصویر شد تخمگذار در خرابه.

آتش آغاز شده و در یک چرخ عقب و گسترش مقامات گفته رسانه های خبری. راننده به شدت مجروح مقامات گفت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>