DES MOINES, آیووا – یک برنامه جدید تلفن همراه قرار بود به کمک دموکراتیک مقامات به سرعت جمع آوری اطلاعات از برخی از 1700 انجمن سایت های سراسر آیووا. به جای یک “برنامه نویسی موضوع” در داخل نرم افزار است که مقصر تاخیر که در سمت چپ نتایج ناشناخته صبح روز بعد برای اولین بار در کشور انتخابات ریاست جمهوری نامزدی مسابقه.

اشکالات را با یک برنامه جدید تلفن همراه دوشنبه باعث سردرگمی و برخی از کمیته های پارلمانی سازمان مجبور شدند به تماس در نتیجه برای دولت به ثبت دستی, معرفی تاخیر و امکان خطای انسانی. آیووا حزب دموکرات رئیس Troy قیمت گفت: تاخیر نمی شد و در نتیجه نقض و سیستم های مطمئن بودند.

“در حالی که این برنامه ضبط شد که اطلاعات دقیق آن گزارش تنها به اطلاعات جزئی. ما تعیین کرده اند که این به دلیل برنامه نویسی یک موضوع در گزارش سیستم” قیمت در بیانیه ای گفت: روز شنبه افزود این موضوع شده و ثابت شده است. “نرم افزار گزارش موضوع نیست تاثیر توانایی حوزه صندلی به گزارش اطلاعات دقیق است.

این حزب گفت که انتظار دارد به انتشار غیر رسمی نتایج بعد سه شنبه دستی پس از تایید اطلاعات خود را در برابر کاغذ پشتیبان گیری. بر خلاف انتخابات نوامبر و دولت مقدماتی اداره شده توسط دولت و انتخابات محلی مقامات حزبی آیووا بود اداره آیووا حزب دموکرات است. نوادا دموکرات ها نیز باید برنامه ای برای استفاده از تلفن همراه گزارش برنامه های خود را برای قفقاز برای … 22.

وزیر امنیت داخلی چاد Wolf گفته فاکس نیوز روز سه شنبه بود که هیچ نشانه ای از “هر گونه مخرب cyberactivity.” او افزود که در آیووا دموکرات ها کاهش یافته و بخش خود را به آزمون گزارش برنامه. این غیر معمول نیست که در خارج از شرکت های امنیتی مشابه انجام تست. دولت گفته بود که قبلا با آنها کار کرده بود از نزدیک با کارشناسان امنیتی برای تست برنامه.

Des Moines شهرستان دموکراتیک صندلی تام کورتنی گفت که او شنیده ام که در حوزه خود را در سراسر شهرستان از جمله خود برنامه تلفن همراه شد “ظروف سرباز یا مسافر.” زمانی که حوزه رهبران به نام حزب دموکرات مقر “آنها نیست پاسخ به همراه” کورتنی گفت.

مشکلات بودند خجالت برای دولت است که مدت ها به دنبال محافظت از آن باارزش وضعیت به عنوان اولین مسابقه در انتخابات مقدماتی و ملت را اول vetter از نامزدها. تاخیر مطمئن بود که تبدیل به علوفه برای منتقدان که استدلال می کرد که قفقاز — حزب جلسات است که می تواند هرج و مرج و شلوغ و کثیف — در حال کهنه و انحصاری.

آیووا حزب دموکرات فشار رو به جلو با سیستم گزارش دهی در میان هشدار در مورد احتمال هک و اشکالات. مقامات حزب گفت: آنها در زمان های متعدد امنیتی و اقدامات احتیاطی و نگهداری می شود که هر گونه خطا خواهد بود به راحتی ایرادات به دلیل پشتیبان گیری و دنباله مقاله.

اما سازمان در حال اجرا در حوزه آیووا نمی کنید برای تست برنامه از قبل. آیووا مقامات حزب گفته بود آنها نمی خواهد ارسال برنامه جدید تلفن همراه به حوزه صندلی برای دانلود تا زمانی که درست قبل از قفقاز به باریک پنجره برای هر گونه دخالت.

برخی از حوزه های صندلی گفت: آنها تا به حال مشکل در دانلود و یا ورود به برنامه و از آن استفاده نمی کند.

این نرم افزار به سختی کار دوشنبه شب با توجه به یک فرد درگیر در پردازش داده ها که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد حزب داخلی سیستم. که مجبور حزب مشاوران برای ثبت نتایج حاصل از این حوزه از طریق تلفن و وارد کردن آنها به صورت دستی به یک پایگاه داده. مقامات ترک با استفاده از عکس ها از نتایج به اعتبار نتایج و اطمینان از دقت و صحت.

جاناتان سبز که به ریاست یک حوزه در لان تری گفت که زمانی که او در تلاش برای قرار دادن نتايج به گزارش, برنامه, او نگه داشته شدن گیج کننده پیام خطا: “پروتکل ناشناخته. آدرس مشخص یک پروتکل (به عنوان مثال “wxyz:??”.) مرورگر به رسمیت نمی شناسد بنابراین مرورگر نمی تواند به درستی اتصال به سایت.”

او گفت که او در نهایت به بالا و سعی کردم در نتیجه به حزب. مانند دیگران او را نگه دارید برای مدت طولانی از زمان. در پایان, آن را در زمان و ساعت برای گزارش نتایج از سایت کوچک, او گفت:.

رکود تشدید شد توسط این واقعیت است که این حزب برای اولین بار اقدام به گزارش سه مجموعه های مختلف از داده های اولیه سرشماری هر یک از نامزدها حمایت یک تعداد پس از حامیان حال وفراهم و دولت نماینده برندگان.

“ما در بر داشت تناقضات در گزارش سه مجموعه از نتایج” این حزب در بیانیه ای گفت. “این است که به سادگی یک گزارش موضوع این برنامه نه به پایین و این یک هک یا نفوذ. داده های اساسی و دنباله مقاله است و صدا را به سادگی به زمان بیشتر برای گزارش نتایج.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به سرعت کشف و ضبط و در این موضوع برای ایجاد شک و تردید در مورد صحت نتایج.

“کنترل کیفیت = تقلب?” مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale توییتی دوشنبه شب با اضافه کردن یک شکلک با furrowed ابرو.

Richard L. Hasen, انتخابات, کارشناس و استاد دانشگاه کالیفرنیا در ارواین مدرسه از قانون هشدار داد در برابر پریدن به نتیجه گیری در مورد صداقت از انتخابات.

“بیشتر از زمانی که یک مشکل وجود دارد با یک انتخابات معلوم می شود که در نتیجه اداری و بی کفایتی و نه از کسی تقلب و یا برخی از خارج دخالت” Hasen گفت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

استقرار فن آوری های جدید این نزدیک به انتخابات است که همیشه یک پیشنهاد پر مخاطره گفت: لارنس نوردن یک انتخابات متخصص با Brennan Center for Justice at NYU مدرسه قانون است. نوردن گفت: آن را شبیه به یک عمده فروش و خرده فروش با استفاده از جدید ثبت پول نقد برای اولین بار در روز جمعه سیاه.

“به رول از یک تکنولوژی جدید بدون واقعا آن را تست و ساخت آن را در دسترس به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است و مردمی فرصت برای به چالش کشیدن آن و کار کردن تمام اشکالات بالا مخاطرات تصمیم گیری است که من فکر می کنم این است که اثبات می شود مشکل امروز” نوردن گفت.

نوردن گفت: حزب عدالت و عاقل بودند که به کم کردن گزارش برای اطمینان از نتایج دقیق با توجه نگرانی های دور دیگری از انتخابات دخالت روسیه و یا دیگر خصمانه دولت به دنبال تضعیف دموکراسی ایالات متحده.

“مردم نمی خواهید به یاد داشته باشید در دو هفته است که این نتایج دیر شد اما شما می توانید شرط می بندم اگر نتایج به طور چشمگیری تغییر آنها را” نوردن گفت. “کسانی از ما که در انتخابات حمایت از فضا دقت بیش از سرعت.”

اموزش تامپسون که به ریاست یک حوزه در لینکلن دبیرستان در Des Moines گفت: او با استفاده از این برنامه برای گزارش نتایج به دلیل دهندگان تا به حال مشکلات در تلاش برای دانلود و تست کنید.

“ما فقط به یک اجماع که هیچ کس خوشحال بود, با, برنامه,” او گفت:. او همچنین سعی کنید به گزارش سایت خود را در نتایج جستجو از طریق تلفن پس از شنیدن گزارش از تاخیر طولانی در پاسخ به این خط در مقر حکومت او گفت:.

به جای کهنه caucusgoers در سایت با استفاده از ماشین حساب برای محاسبه نماینده تخصیص و سپس پیامک یک عکس از نتایج به Polk County حزب دموکرات مقامات که سوار آن را به دولت مرکزی.

تامپسون گفت: تاخیر در نتایج تاسف به دلیل روند رفت “قابل ملاحظه ای هموار” در راه های دیگر.

__

آسوشیتد پرس نویسندگان دیوید پیت و اسکات McFetridge در Des Moines و Ryan J. فولی در شهرستان آیووا کمک به این گزارش.

__

این داستان تصحیح نام آیووا حزب دموکرات رئیس. او در تروی, قیمت نمی تونی قیمت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im