هدف ایران را به طور موقت نزدیک فروشگاه ها در چندین ایالت به تظاهرات ادامه

بزرگنمایی این تصویر

در روز پنج شنبه ایالتی مینه سوتا پلیس با تشکیل یک مانع در مقابل یک هدف فروشگاه در شهر سنت پل. جان Minchillo/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جان Minchillo/AP

در میان تظاهرات ادامه دارد بیش از مرگ جورج فلوید هدف به طور موقت بسته و یا تنظیم ساعت در بیش از 200 فروشگاه در سراسر کشور.

این اطلاعیه در روز شنبه از کشور هشتم بزرگترین خرده فروش پس از هدف فروشگاه در شهرهای مختلف شد صحنه های خشونت و ناآرامی. در میان فروشگاه های که در آن راهرو بودند غارت شد و یک هدف در مینیاپولیس واقع در نزدیکی شهر 3rd پلیس حوزه که در آن چهار افسر که از کار اخراج شدند فلوید پس از مرگ کار می کرد. ایستگاه آسیب دیده بود توسط یک آتش سوزی هفته گذشته است.

“ما دل شکسته از مرگ جورج فلوید و درد آن است که باعث جوامع در سراسر کشور” مینیاپولیس-بر اساس شرکت در بیانیه ای گفت. “در این زمان ما را ساخته اند این تصمیم به بستن تعدادی از فروشگاه های ما.”

هدف سخنگو گفت که این شرکت در حال بررسی تعطیلی و محدود کردن ساعت در یک فروشگاه توسط فروشگاه اساس.

اکثر فروشگاه های بسته قرار دارد در مینه سوتا و در کالیفرنیا که در آن اعتراضات در لس آنجلس به رهبری گارد ملی مستقر می شود. فروشگاه ها نیز در کلرادو, ایلینوی, اورگان و پنسیلوانیا است.

با وجود این خشونت است که آمار آن در فروشگاه های شرکت ابراز حمایت از تظاهرکنندگان.

“قتل جورج فلوید به راه انداخته است مقید کردن درد از سال به عنوان قتل Ahmaud Arbery و Breonna تیلور” Target مدیر عامل برایان کرنل نوشت: در نامه ای در روز جمعه. “ما می گویند نام خود را و نگه دارید بیش از حد-لیست طولانی از دیگران در دل ما.”

هنوز معلوم نیست که آیا این غارت در فروشگاه هدف متعهد شد با تظاهرکنندگان و یا اینکه آیا آنها اقدامات کارش بد بازیگران. اما در جریان تظاهرات متمرکز بوده و موشکافی در هدف گذشته با اجرای قانون کار — از جمله مشارکت با سازمان در حداقل 2o شهرستانها.

در مینیاپولیس این شرکت با همکاری پلیس در یک برنامه است که کمک به نصب تلویزیون مدار بسته دوربین های دیجیتال در منطقه مرکز شهر. یک گزارش سال 2010 منتشر شد با حمایت از این شرکت گفت: “پیدایش از برنامه گسترده احساس چند سال پیش در شهر مینیاپولیس که در مرکز شهر منطقه کسب و کار بود و نه یک محل لذت بخش برای کار و یا بازدید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>