هدف باعث می شود فوق العاده Coronavirus پرداخت دائمی, افزایش ساعتی حداقل به 15 دلار

بزرگنمایی این تصویر

هدف کارگر corrals چرخ دستی های خرید در اوماها Neb., در تاریخ 16 ژوئن. این شرکت در حال ساخت دائمی $2 جایزه آن ایجاد شده در طی این بیماری همه گیر به عنوان بسیاری از خرده فروشان شده اند تدریجی “hazard pay.” Nati بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Nati بیلبائو/AP

هدف این است که افزایش آن شروع دستمزد به 15 دلار در ساعت, ساخت دائمی $2 حقوق و دستمزد دست انداز این شرکت به آن کارگران ایالات متحده در طول coronavirus بیماری همه گیر.

خرده فروش که قبلا برنامه ریزی شده برای رسیدن به 15 دلار در ساعت حداقل تا پایان سال 2020 اما در روز چهارشنبه گفت که جدید پرداخت حداقل خواهد پا زدن در جولای 5 به جای. هدف اعلام می آید به عنوان آن “hazard pay” بود که میله میله به پایان می رسد — پس از چندین پسوند — در زمانی که بسیاری از ضروری خرده فروشان را از رده خارج خود را همه گیر پاداش.

“همه چیز ما آرزوی انجام می شود و به عنوان یک شرکت مبنی بر نقش محوری اعضای تیم ما در بازی استراتژی تعهد خود را به هدف ما و ارتباط آنها با ایجاد مهمانان ما و جوامع” مدیر عامل برایان کرنل در بیانیه ای گفت.

جدید حداقل به تمام درخواست ساعتی تمام وقت و پاره وقت کارگران در فروشگاه های توزیع, مراکز و ستاد هدف گفت. این شرکت آغاز شده بود توقف تدریجی در افزایش دستمزد در سال 2011 با شروع در $11 ساعت و رسیدن به $13 سال گذشته است.

در میان هدف رقبای آمازون مطرح شروع آن حقوق و دستمزد به 15 دلار در ساعت در سال 2018 است. همان سال خارج شده و مطرح آن حداقل پرداخت به 11 دلار در ساعت است. Costco خود را اعلام کرد 15 دلار حداقل در 2019. فدرال حداقل دستمزد بوده است و در گیر در $7.25 یک ساعت از سال 2009 هر چند برخی از ایالت ها و شهرهای پیشی گرفتن آن است.

هدف که دیده است یک افزایش در تقاضا به عنوان آن باز مانده است در طول بیماری همه گیر در روز چهارشنبه نیز گفت: آن پرداخت خواهد شد یک بار به رسمیت شناختن “پاداش” از $200 برای واجد شرایط خط مقدم کارگران و تبلیغ قدرت پردازش دیگر.

یادداشت سردبیر: هدف این است که در میان NPR حامیان مالی.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>