طالبان با کشتن هفت غیر نظامی در کشور را در شمال افغانستان به ایران

کابل – افغانستان منتشر شد 100 زندانیان طالبان روز شنبه ادعا آنها در میان 5,000 بازداشت شدگان به زودی آزاد شوند و تحت یک معامله میان طالبان و ایالات متحده آمریکا و طالبان گفت: با این حال آنها هنوز به تایید آن منتشر شد و در فهرست آنها به دست واشنگتن در طول مذاکرات.

زندانی آزادی است اولین گام مهم به داخل افغانستان مذاکرات با هدف در آوردن پایان دادن به چندین دهه جنگ در افغانستان است. ایالات متحده آمریکا-طالبان توافق امضا شده در ماه فوریه نیز خواستار طالبان به رایگان از 1000 پرسنل دولتی را به گروگان گرفتند.

جاوید فیصل سخنگوی افغانستان مشاور امنیت ملی گفت: 100 منتشر شد از پایگاه بگرام در نزدیکی کابل در روز چهارشنبه.

ولایت سیاسی سخنگوی سهیل شاهین در یک پیام به آسوشیتد پرس گفت: شورشیان گروه نمی دانند که آنها در حال انتشار بدون تایید. او گفت طالبان انصراف یک تیم فنی برای نظارت بر انتشار به دلیل تاخیر توسط دولت است. در یک صدای جیر جیر شاهین اندرز دولت برای امتناع از انتشار اولین 15 طالبان آنها خواسته بودند که در این فهرست است.

“آنها باید منتشر شود بر اساس لیست ما” شاهین گفت: AP. لیست طالبان و پرسنل دولتی منتشر می شود بخشی از مذاکرات که منجر به امضای قرارداد ایالات متحده آمریکا-طالبان صلح معامله است.

در همین حال در روزهای اخیر واشنگتن ابراز نا امیدی با آشفتگی های سیاسی در کابل به عنوان رئیس جمهور اشرف غنی و رقیب خود را در سال گذشته انتخابات ریاست جمهوری داد و بیداد بیش از قدرت های میان اتهامات تقلب در انتخابات.

در اوایل این هفته وزارت امور خارجه ایالات متحده Bureau of South and Central Asian Affairs توییتی سخت ابراز نا امیدی در ادامه بحران سیاسی roiling در کابل.

وزارت امور خارجه آمریکا در توئیتر خود نوشت: “به عنوان جهان می شود ناودان COVID-19 مخربی عواقب اقتصادی برای همه اهدا کنندگان نا امید و تغذیه توسط برنامه های شخصی پیشرفته بودن جلوتر از رفاه مردم افغانستان است.”

افغانستان تحمیل کرده است یک مستند در شهرهای مختلف است و تا کنون ثبت 444 موارد تایید شده از ویروس جدید و 14 مرگ و میر.

در ضمن حداقل هفت غیر نظامی افغان کشته شدند که طالبان در حمله نیروهای امنیتی در ولایت بلخ, استان, محلی, مقامات گفت.

شورشیان ربوده شده در سوریه و در بعد از ظهر سه شنبه در منطقه Sholgara و بعد آنها را کشته به گفته سید عارف Iqbali این رئیس پلیس محلی است.

هیچ فوری تایید از طالبان که آنها پشت سر این حمله در بلخ.

در ولایت سه کودک کشته شدند و پنج نفر به طور جدی زخمی که یک خمپاره در منطقه دامان با توجه به Bahir احمدی سخنگوی والی.

طالبان سرزنش نیروهای آمریکایی برای حمله طالبان سخنگوی قاری Yusouf احمدی ادعا کودکان کشته شدند در حمله هواپیماهای بدون سرنشین. با این حال سخنگوی نظامی ایالات متحده سرهنگ سانی لگت هرگونه استفاده از سلاح در این منطقه است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

_____

آسوشیتد پرس نویسنده Kathy Gannon در اسلام آباد کمک به این گزارش

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im