قدرتمند در اواخر فصل طوفان است انتظار می رود را قابل توجه و بی موقع مقدار بارش برای جنوب کالیفرنیا از روز شنبه تا اواسط هفته آینده, آب و هوا خدمات ملی گفت.

سیستم خواهد بود “شبیه به یک فوریه طوفان در ماه آوریل گفت:” هواشناس جو Sirard. یک طوفان زمستانی است که در اثر محلی کوه ها از اواخر روز شنبه از طریق شنبه بعد از ظهر.

باران را به حرکت در سان لوئیس Obispo County اواخر شنبه شب و گسترش بیش از بقیه از جنوب کالیفرنیا یکشنبه. یک گروه از سنگین تر آسمانی حرکت خواهد کرد از شهرستان ونتورا در یکشنبه شب به L. A. شهرستان در روز دوشنبه.

بارش باران با این طوفان در بسیاری از مناطق می تواند بیش از آنچه که به طور معمول برای دریافت کل ماه آوریل. در مرکز شهر لس آنجلس به عنوان مثال نرمال بارندگی آوریل 0.91 از یک اینچ است. اما بارش بالغ از طریق پنج شنبه می تواند طیف وسیعی از 1 به 2 اینچ در سواحل و مناطق دره و 1.5 تا 3 اینچ در کوهپایه ها و کوه ها. برخی از کوه مکان می تواند به اندازه 4 اینچ.

تبلیغات

نیز وجود دارد که شانس اندکی از رعد و برق یکشنبه شب از طریق پنج شنبه شب. هر رعد و برق است که توسعه می تواند تولید بادهای توفانی کوچک تگرگ و خطرناک ابر به زمین رعد و برق.

بارش نرخ از یک ربع به نیم اینچ در هر ساعت انتظار می رود اما تا سه چهارم اینچ در هر ساعت ممکن است به صورت محلی. نرخ می تواند بالاتر اگر رعد و برق که تولید مختصری بارندگی است.

این بدان معناست که جزئی باقی مانده و جریان گل و لای را نمی توان رد کرد در سال های اخیر رایت مناطق.

Interstate 5 elevation profile

برف و باد برف می تواند تداخل با سفر بیش از انگور صبح روز سه شنبه.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

سطح برف شروع خواهد شد یکشنبه بین 6,000 6,500 و سپس رها کردن به 5000 به 5500 پا در روز دوشنبه. اما در اوایل صبح روز سه شنبه به عنوان سرد بالا و پایین رویکردهای برف سطح را شیب به 4000 تا 4500 فوت. برف و باد می تواند باعث سفر مسائل در بین 5 بیش از انگور. بادها می تواند تند باد از 45 به 60 مایل در ساعت در ارتفاعات بالاتر و انباشته از 1 به 2 متر از برف و یا بیشتر ممکن است بالا 5,500 ،

Map showing storm and Southern California

طوفان انتظار می رود در روز سه شنبه.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

پس از استخوان خشک در ماه های ژانویه و فوریه و سپس ناامید کننده مارس و اوایل آوریل رفتار بیشتر شبیه به یک زمستان ماه به عنوان این سرد و کم فشار سیستم می رسد از خلیج آلاسکا است. کم کردن واشنگتن ساحل بعد از ظهر شنبه است و انتظار حرکت به جنوب در امتداد سواحل غرب به یک موقعیت خاموش شمال کالیفرنیا اواخر یکشنبه. سه شنبه کم خواهد شد و حل و فصل کردن نقطه مفهوم آن است که انتظار می رود برای تبدیل شدن به تقریبا ثابت است.

این سیستم کم است و انتظار می رود به منظور جلب یک پر از رطوبت از اقیانوس آرام شمالی به تولید قابل توجهی آسمانی. سنگین ترین بارش های پیشرفته با سطح پایین southerly جریان است و انتظار می رود در جنوب و جنوب غربی رو در دامنه کوه ها و کوهپایه. پایین را بزنید به برخی نیمه گرمسیری و مرطوب جنوب با توجه به دیوید Gomberg سرب پیش بینی با خدمات ملی آب و هوا در اخنرد.

سنگ سقوط در دره جاده های شهری و جاده و جاری شدن سیل از بارندگی بدون شک رانندگی بیشتر به چالش کشیدن برای کسانی که به شود و در مورد اما این طوفان زمستانی را نیز ارائه یک انگیزه قوی برای کسانی که به سفر به پیله در خانه و حفظ اجتماعی فاصله توصیه می شود به سرعت گسترش coronavirus.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im