دمشق سوریه – سوریه نیروهای دولتی دستگیر مناطق جدید از شورشیان در تلاش خود را برای کنترل یک کلید بزرگراه در شمال غربی روز شنبه به ترکیه فرستاده بیشتر تقویت به جنگ زده کشور, دولت, رسانه ها و فعالین اپوزیسیون گفت.

این weekslong دولت توهین آمیز به ایجاد یک بحران انسانی در حدود 600000 نفر در حال فرار از خانه های خود در سوریه را آخرین دژ شورشی از آغاز ماه دسامبر با توجه به سازمان ملل متحد.

شورشیان کنترل بسیاری از استان ادلب و بخش هایی از همسایه حلب منطقه است که به برخی از 3 میلیون نفر — که بسیاری از آنها آواره از دیگر نقاط سوریه است.

سوریه توهین آمیز به نظر می رسد هدف در حال حاضر در تامین امنیت بزرگراه استراتژیک در تحت کنترل شورشیان در خاک, به عنوان مخالف به یک کمپین برای پس گرفتن کل استان از جمله شهر ادلب های پر جمعیت استان.

“هدف ما این است که برای روشن شدن بزرگراه ها و اخراج تروریست ها از آن” سوریه یک فرمانده در زمین گفته تلویزیون دولتی. او با اشاره به بزرگراه M5 که لینک های پایتخت دمشق با شمال شهر حلب است.

بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه یک مخالف جنگ مانیتور گفت: نیروهای دولتی هنوز هم باید 30 کیلومتر (18 مایل) از بزرگراه برای پاک کردن قبل از آن می آید تحت کنترل کامل ارتش برای اولین بار پس از سال 2012 است.

تلویزیون دولتی سوریه گزارش روز شنبه که نیروهای دولتی دستگیر و چهار روستا را در استان حلب در نزدیکی بزرگراه ها است. آن اضافه شده است که سوریه نیروهای نظامی و ماین پاکی کارشناسان را پاکسازی مواد منفجره و معادن از تازگی دستگیر شهر Saraqeb است که نشسته است در یک تقاطع که در آن M5 در دیدار با M4 بزرگراه لینک سوریه را در سواحل این کشور شرق.

رسانه های دولتی سوریه و رصدخانه بعد گزارش داد که نیروهای دولتی دستگیر روستای al-Eis و استراتژیک آن تپه فقط در شرق M5.

جدید فشار آمد که ترکیه حامی اصلی مخالفان فرستاده بیشتر تقویت به ادلب با توجه به رصدخانه و ادلب مبتنی بر رسانه های فعال طاهر al-Omar که تعبیه شده است با شبه نظامیان.

رصدخانه گفت: یک کاروان متشکل از 430 وسایل نقلیه وارد سوریه پس شب جمعه, افزایش تعداد وسایل نقلیه که وارد سوریه از هفته گذشته به بیش از 1000.

نادر برخورد on Feb. 3 بین نیروهای ترکیه و سوریه سربازان سمت چپ هفت سرباز ترک و یک غیرنظامی مرده و همچنین 13 سوریه.

روز جمعه ترکیه وزارت دفاع هشدار داد که ارتش با پاسخ “حتی بیشتر از زور و اجبار” به هر گونه حمله در ترکیه مشاهده پست های در این منطقه اضافه کرد: “ما مشاهده پست های خود ادامه خواهد داد و انجام وظایف.”

خشونت نیز افزایش تنش میان روسیه و ترکیه شده اند که در همکاری با یکدیگر برای تضمین آتش بس و مذاکرات سیاسی با وجود حمایت طرف مقابل از جنگ است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

___

Mroue گزارش از بیروت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im