سوریه رسانه ها: اسرائیل حملات مورد حمایت ایران موقعیت خود را در سوریه

بیروت – جنگنده های اسرائیلی انجام حملات هوایی اوایل روز پنج شنبه در نزدیکی دمشق, سوریه, رسانه های دولتی گفت: در حالی که مخالفت با جنگ گروه نظارت گفت: حملات هدفمند ارتش مواضع و همچنین ایران-حمایت مبارزان و تحمیل تلفات.

دولت خبرگزاری سانا گفت که دفاع هوایی سوریه سرنگون بسیاری از موشک در حومه پایتخت و جنوب کشور قبل از رسیدن به اهداف خود. آن گفت: جنگنده های اسرائیلی شلیک موشک در حالی که پرواز بر فراز اسرائیل و اشغال بلندی های جولان و در کشور همسایه لبنان است.

بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه که آهنگ جنگ سوریه از طریق شبکه ای از فعالان در زمین گفت: حملات هوایی رخ داده است که پس از نیمه شب روز چهارشنبه. آنها ضربه ارتش سوریه مواضع و کسانی که از ایران-حمایت شبه نظامیان شرق و جنوب پایتخت و همچنین Mazzeh پایگاه هوایی نظامی در دمشق. رصدخانه گفت.

یک “تعداد زیادی از موشک های” آمار موقعیت های متعدد در این مناطق باعث یک آتش سوزی در مرکز تحقیقات علمی در دمشق و حومه Jamraya. رصدخانه گفت: حملات تحمیل تلفات اما تا به حال هیچ قطعی شکل است.

هیچ نظر فوری از اسرائیل است.

اسرائیل نمی کند و معمولا اظهار نظر در مورد گزارش های مربوط به حملات هوایی در کشور همسایه سوریه هر چند که به تازگی اذعان کرد قابل توجه ایران در اهداف وجود دارد. ایران-حمایت مبارزان از جمله کسانی که از لبنان شبه نظامی حزب الله, گروه, پیوست, سوریه جنگ و در حال مبارزه در کنار رئیس جمهور سوریه بشار اسد را به نیروهای دولتی.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر