ژنو – سوئیس رای دهندگان به پای صندوق های رای در روز یکشنبه برای تصمیم گیری که آیا برای حمایت از یک اندازه گیری در مجلس آن را غیر قانونی به تبعیض علیه افراد بر اساس گرایش جنسی.

نظرسنجی ها نشان می دهد جامد برای حمایت از آنچه شده در صورتحساب یا لیست به عنوان یک “ضد همجنسگرا ستیزی” قانون اما مخالفان به اندازه کافی جمع آوری امضا در درخواست درایو برای قرار دادن این موضوع در انتخابات. سوئیس دارای منظم پرسی که به رای دهندگان مستقیم می گویند در سیاست گذاری.

همه پرسی می پرسد که آیا رای دهندگان آنها حمایت از یک تغییر قانونی به تصویب رسید در ماه دسامبر سال 2018 به تقویت جنایی و نظامی عدالت کدهای برابر تحریک نفرت و تبعیض است.

مخالفان از آن تلاش ها اصرار دارند این حرکت را نقض حق آزادی عقیده.

این اقدامات که گسترش در قوانین موجود ممنوعیت تبعیض نژادی و آن را غیر قانونی به عموم لکه دار کردن, در برابر تبعیض و یا هم بزنید تا نفرت علیه افراد بر اساس گرایش جنسی.

اپراتورها از رستوران سینما و امکانات عمومی مانند استخرها برای مثال نمی خواهد بود قادر به تبعیض علیه هر کسی بر اساس گرایش جنسی اگر اندازه گیری عبور می کند.

حامیان یک حزب سیاسی است که ادعا می کند ارزش های مسیحی و پشت دادخواست استدلال می کنند که مجلس تلاش خواهد بود “آزادی-قتل” و اصرار دارند که حفاظت در برابر بد در حال حاضر مندرج در قانون سوئیس.

حامیان پارلمانی حرکت می کند می گویند این پیشرفت به سوئیس ضد نژادپرستی قوانین مورد نیاز و جلوگیری نمی خواهد مشروع بحث های عمومی — به عنوان طولانی به عنوان آن را نمی ولگرد به دامن زدن به نفرت و یا تبعیض.

سبز و چپ متمایل و میانه احزاب حمایت از افزایش حمایت در حالی که پوپولیستی جناح راست حزب مردم سوئیس — بزرگترین جناح در پارلمان مخالف آنها.

نتایج انتظار می رود در اطراف ظهر پنج شنبه پس از انتخابات ، اکثر رای دهندگان در حال حاضر بازیگران برگه از طریق پست الکترونیکی.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر