فراگیر, قوانین پناهندگی نزدیک به بازخورد است که به دنبال

سن دیگو – مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز دوشنبه منتشر, فراگیر, قوانین ساخت آن قابل ملاحظه ای مشکل تر است برای دریافت پناهندگی حرکت یک گام نزدیک تر به آنچه که منتقدان خواستار مرگ ضربه به نظام به دنبال حمایت انسان دوستانه در ایالات متحده است.

دولت در حال حاضر تعمیرشده خیلی از سیستم پناهندگی این ادعا آن است که مملو از سوء استفاده و با غرق سزاوار ادعا می کند. سیاست های خود شامل ساخت پناهندگی پناهجویان صبر در مکزیک در حالی که خود ادعا می کند شنیده می شود در ایالات متحده دادگاه و انکار پناهندگی به هر کسی که در مرز مکزیک که می گذرد از طریق کشور دیگری در راه به ایالات متحده بدون به دنبال حفاظت وجود دارد.

آخرین salvo — نمایش هفته گذشته در 161 صفحه از legalese — هدایت قضات مهاجرت به انتخابی بیشتر در مورد اعطای ادعا می کند و اجازه می دهد تا آنها را به انکار برخی بدون شنیدن. خود متراکم زبان توصیف قوانین دولت در حال حاضر سعی و دیگران که جدید هستند.

انتشار آن دوشنبه در دفتر ثبت فدرال باعث یک دوره 30 روزه برای اظهار نظر قبل از این قوانین می تواند اثر را. دولت باید آدرس هر نظر ساخت زمان بندی دقیق غیر قابل پیش بینی. چالش های قانونی به احتمال زیاد.

تو Jaddou مدیر گروه حمایت DHS سازمان دیده بان سابق و مشاور رئیس U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی گفت: بیش از 30 دیگر اقدامات دولت گرفته شده در برابر پناهندگی بودند مانند “مرگ یک هزار کاهش اما این مقررات گیوتین.”

“این است که مانند فرانکشتاین از همه ضد پناهندگی مقررات” گفت: Stephen ییل-Loehr استاد قانون مهاجرت تمرین در کرنل مدرسه قانون است. “آن قرار می دهد همه چیز را با هم در یک بسته بزرگ.”

وکیل مهاجرت پدیده هنگامی آشکار شد بیش از جزئیات روز پس از آنها برای اولین بار منتشر شد اما در اینجا برخی از مفاد آنها برجسته:

—مهاجرت قضات که برای وزارت دادگستری و جهت از دادستان کل می تواند رد “از نظر قانونی دچار کمبود” ادعای بدون شنیدن. پناهندگی پناهجویان را حداقل 10 روز برای پاسخ.

یک جلسه اجازه می دهد تا پناهندگی پناهجویان به درک این روند گفت: گرگ چن مدیر روابط دولت برای انجمن وکلای مهاجرت آمریکا. کسانی که وکلای زبان انگلیسی صحبت کنید و نمی دانید که قانون مهاجرت خواهد بود به خصوص محروم.

—وجود چندین عوامل جدید که وزن برابر پناهندگی از جمله عدم پرداخت مالیات. سوابق کیفری هنوز هم تعداد برابر پناهندگی-سالک حتی اگر محکومیت در حال حذف و اصلاح شده و یا معکوس شود.

پناهندگی ممنوعیت هر کسی که سفر از طریق کشور دیگری در راه به ایالات متحده حمل اضافی بلند. پس از صرف بیش از دو هفته در یک کشور و یا سفر را از طریق بیش از یک کشور وزن برابر گرفتن پناهندگی.

پناهندگی است برای محافظت از مردم از آزار و اذیت بر اساس نژاد و مذهب و ملیت و عقاید سیاسی و یا عضویت در یک گروه اجتماعی خاص. گروه اجتماعی است که سخت ترین به تعریف و دولت تلاش کرده است به منظور بالا بردن نوار برای قربانیان باند و خشونت خانگی.

مقررات پیشنهادی می گویند اعضای باند نباید در نظر گرفته شود بخشی از یک گروه اجتماعی اگر آنها تا کنون استخدام و یا هدفمند توسط باندهای یا اینکه آنها زندگی می کنند در کشور با تعمیم خشونت است.

مقررات تعریف “آزار و اذیت” گفت: پناهندگی-سالک باید به صورت یک “بحرانی تهدید.” ییل-Loehr از کرنل می گوید: یک زندانی زندگی با چراغ در 24 ساعت شبانه روز, با صدای بلند, موسیقی, کمبود آب و اتاق به اندازه کافی برای دراز کشیدن نمی خواهد دیدار که در آستانه.

تعریف از “نظر سیاسی” نیز بیشتر دقت تفسیر.

در حالی که به ظاهر محرمانه و پیچیده که ممکن است عواقب عمیقی به خصوص برای مرکزی آمریکایی ها فرار بومی خشونت که کمک کرد که ایالات متحده در جهان, برترین مقصد برای پناه جویان.

اندرو آرتور بازنشسته مهاجرت قاضی گفت: قوانین گامی به سوی رفع یک سیستم است که او خواستار یک “ملی رسوایی است.” آرتور که وابسته به مرکز مطالعات مهاجرت گروهی که به دنبال محدود کردن مهاجرت آن گفت: “به ارمغان می آورد معقول تغییرات به برخی از حداقل منطقی مقررات در مقررات جاری است.”

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

سارا پیرس یک تحلیلگر در موسسه سیاست مهاجرت گفت: دولت ممکن است احساس تحت فشار برای به دست آوردن چیزی انجام می شود قبل از ژانویه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن را ترک اگر او از دست می دهد و پیشنهاد خود را برای دور دوم. برخی از اقدامات بوده است در آثار ،

“این طولانی ترین مقررات ما دیده ایم از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است اما قطعا متراکم” پیرس گفت. “به نظر می رسد آنها فشرده همه آنها را با هم شاید به پایمال کردن طرفداران.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>