سوئد Coronavirus پاسخ رئیس اذعان پتانسیل برای بهبود'

بزرگنمایی این تصویر آندرس Tegnell سوئد ارشد اپیدمیولوژی, آدرس, یک کنفرانس خبری روز شنبه در استکهلم.

توسط MINERALNEWS در 14 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

آندرس Tegnell سوئد ارشد اپیدمیولوژی, آدرس, یک کنفرانس خبری روز شنبه در استکهلم. Tegnell چهره این کشور بحث برانگیز coronavirus پاسخ اذعان کرد که وجود دارد اتاق را برای بهبود در رویکرد خود را. آندرس Wiklund/TT News Agency/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
آندرس Wiklund/TT News Agency/خبرگزاری گتی ایماژ

تقریبا هر کشوری در جهان دارای تایید موارد coronavirus در درون مرزهای آن — اما تعداد کمی دریافت کرده اند این نوع از جهانی موشکافی که در سوئد است.

که به دلیل منحصر به فرد آرامش پاسخ به این ویروس با هیچ سخت مستند ثابت کرد چنین خروج از نه تنها آن نوردیک همسایگان اما خیلی از بقیه جهان.

در حال حاضر مرد اعتبار به عنوان معمار در پشت این سیاست آندرس Tegnell است تصدیق کرد که او می بیند "بالقوه برای بهبود آنچه که ما انجام داده اند در سوئد."

"اگر ما برای اجرا به همان بیماری دانستن دقیقا آنچه که ما در مورد آن را می دانم امروز من فکر می کنم ما را تا پایان انجام کاری در بین سوئد چه بود و چه بقیه جهان انجام داده است," او گفت: رادیو سوئد روز شنبه در سخنان ترجمه شده توسط رویترز،.

بر خلاف بسیاری دیگر از جمله کشور از بریتانیا به کره جنوبی و سوئد نیست به طور موثر شاتر اقتصاد آن است. به جای قرنطینه و پناهگاه در محل سفارشات کشور های صادر شده در مقایسه با نور پیشنهادات — ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر و در غیر این صورت درخواست از آنها برای حفظ اجتماعی فاصله به عنوان بهترین آنها می توانند.

سوئد مقامات گفته اند که رویکرد خود را می تواند منجر به "گله ایمنی" سریع تر از کشورهای دیگر است. گله مصونیت به این معنی است که مردم به اندازه کافی در یک جمعیت را تبدیل به ایمنی به ویروس — یا از طریق واکسن یا عفونت قبلی — که خطر ابتلا به عفونت های جدید را کاهش می دهد در سراسر هیئت مدیره.

به عبارت دیگر ایده این بود که اگر سوئد نگهداری آن کافه ها و رستوران ها باز بیشتر در میان مردم کمتر آسیب پذیر را توسعه ایمنی و در نهایت سرعت گسترش یافته است.

تا کنون هر چند سوئد هنوز دیده می شود سلامت نتایج آن امیدوار.

این کشور بسیار جلبک آن نزدیکترین همسایگان در این مورد تأیید و مرگ و میر مرتبط با COVID-19. و آن نرسیده گله ایمنی — آستانه اغلب ثابت با حدود 60% از جمعیت ایمنی بدن — به عنوان مقامات امیدوار بودند که این امر در ماه گذشته.

در حال حاضر در کانون توجه خود متمایز رویکرد کشور را به خود جلب کرده قابل توجهی دوم حدس زدن به عنوان به خوبی به خصوص در نور آن کمتر از ایده آل نتایج تا کنون. وقتی پرسیده شد که اگر بیش از حد بسیاری از مردم فوت کرده در سوئد بیماری Tegnell پاسخ داده به سادگی: "بله."

هنوز هم در نظرات بعد به یک کرون خروجی, اخبار روزانه, Dagens Nyheter, او توضیح داد که او فکر سوئد رویکرد کلی صدا بود به خصوص با آنچه که آنها می دانستند در آن زمان است.

"وجود دارد چیزهایی که ما می تواند انجام شود بهتر است" او توضیح داد: "اما در اصل من فکر می کنم سوئد انتخاب کرده است راه راست."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن