مشکوک به آلوده شراب جان 4, sickens 10 در کامبوج

پنوم پن کامبوج – چهار نفر کشته و 10 نفر دیگر در بیمارستان بستری شد در کامبوج پس از نوشیدن شراب برنج که پلیس بر این باورند بود و تقلبی خود را با یک ماده سمی است.

مردم زده شنبه و چهارشنبه در شمال غربی استان Banteay Meanchey پس از نوشیدن بطری نوشیدنی که شامل شراب مخلوط با طب سنتی استانی رئیس پلیس ، ات خم گفت.

خطرناک ارزان اما قدرتمند نوشیدنی های الکلی چندساله مشکل در کامبوج فقیر مناطق روستایی و چندین اتفاقی مسمومیت گزارش شده در هر سال. اغلب الکل نیست مقطر به درستی و شامل متانول است که می تواند کشتن حتی در مقادیر کوچک است.

شراب برنج به طور معمول به خانه دم و محبوب در گردهمایی های اجتماعی هر چند پلیس گفت: در این مورد شراب یک نام تجاری است که از این سرمایه پنوم پن و فروخته شده است در استان بازار برای چندین سال بدون حادثه است. ات خم گفت: مقامات به دنبال شراب شرکت مالک برای بازجویی.

ات خم گفت: تحقیقات مقدماتی پیشنهاد شراب آلوده شد با یک ماده سمی است. نمونههای جمع آوری شده از قربانیان برای آزمایش در یک آزمایشگاه در پایتخت.

در مارس 2018, 14 روستاییان کشته و بیش از 200 نفر دیگر بیمار در شمال شرقی استان Kratie پس از نوشیدن شراب برنج حاوی متانول.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>