مشکوک به نام کشنده پارکینگ تیراندازی در آتلانتا مرکز

آتلانتا پلیس شناسایی متهم از کشیدن ماشه در یک تیراندازی مرگبار در خارج از مجلل بازار پس از یک بحث بیش از یک فضای پارکینگ.

مقامات روز دوشنبه اعلام کرد که حکم بازداشت شده اند به دست آمده برای ریکی جیمز Lafargue در مبارزه مرگبار 8 مارس در لنکس مربع اخبار رسانه ها گزارش شده است.

Lafargue, 19 می بازداشت شده است اما به گفته پلیس او را به اتهام قتل جنایت.

پلیس گفت: دو گروه جداگانه وسایل نقلیه رو به یک بحث بیش از این فضای پارکینگ. گروه رفت داخل بازار اما استدلال تشدید زمانی که هر دو طرف عقب آمد بیرون.

Thuan Nguyen, 31, انطاکیه, تنسی بود به ضرب گلوله در سر کشته شده است.

یک مظنون که اقدام به فرار از صحنه پس از تیراندازی دستگیر شد اما این فرد بعدها منتشر شد بعد از محققان مشخص شد تیرانداز.

“آتلانتا قتل محققان تایید کرد که آقای Lafargue تنها کسی که می خواستم در ارتباط با این جرم و کارآگاهان به طور جدی به کار او را به بازداشت” آتلانتا افسر استیو اوری گفت: مجله آتلانتا قانون اساسی در روز دوشنبه.

تیراندازی چهارم در چهارمین ماه در بازار رسانه های خبری گزارش شده است. دیگر تیراندازی نبودند کشنده است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet