مشکوک در شهرستان ریورساید گورستان قتل دستگیر و در وایومینگ

یک مرد می خواست به اتهام کشتن سه نفر در شهرستان ریورساید گورستان دستگیر شد پنج شنبه در طول یک توقف ترافیک در وایومینگ, مقامات گفت.

Jose Luis Torres گارسیا را بازداشت گرفته شده در Cheyenne Wyo., با توجه به کنار رودخانه شهرستان کلانتر. مقامات همچنین گفته اند که آنها کشف 15 پوند ماری جوانا در خودرو.

وایومینگ گشت بزرگراه کشیده و دستگیر گارسیا پس از لکه بینی یک GMC Yukon در بزرگراه بین ایالتی 80 شرق شایانی گشت سخنگوی Sgt. جرمی بک گفت. ریورساید مقامات قبلا خواسته اجرای قانون و به دنبال یوکان.

سه قربانیان — Jaime Covarrubias Espindola, 50; Jose Maria Aguilar-Espejel, 38; و رودریگو Aguilar-Espejel, 28 — کشته شدند در همان زمان در پرریس. بدن خود را داشت و از Feb. 17 در پرریس دره گورستان.

تبلیغات

Riverside County Sheriff چاد بیانکو گفته گارسیا, 33, به تنهایی عمل کرده و می دانستم که سه قربانیان. آنها کشف شده در نزدیکی قبر یک مرد که در مکزیک درگذشت. مقامات گفته اند که آیا یک رابطه وجود داشته است بین فرد به وجود و قربانیان.

ریورساید مقامات تا به حال قرار دادن یک حکم گارسیا بازداشت Feb. 20 گفته او “مسلح و بسیار خطرناک است.” مقامات گفته اند که آنها نمی دانند گارسیا انگیزه در slayings.

کلانتر گفت: گارسیا دارای روابط سان خوزه و مکزیک است. او تبعید شده دو بار. اما مقامات مشخص نیست او در حال حاضر وضعیت مهاجرت. در حال حاضر وجود دارد دو بزه حکم برای دستگیری او در مورد موارد دیگر.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر گارسیا تا به حال یک وکیل است که می تواند صحبت می کنند از طرف او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de