نظرسنجی: 3 درصد از آمریکایی ها نقل مکان کرد و با توجه به همه گیر

بزرگنمایی این تصویر

دانش آموزان حرکت از خوابگاه در دانشگاه ایالتی سن دیگو در ماه مارس پس از دانشگاه لغو بقیه ترم و خواسته است دانش آموزان را به حرکت در عرض 48 ساعت. نه درصد از بزرگسالان جوان می گویند که آنها نقل مکان کرد و با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. سندی Huffaker/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سندی Huffaker/خبرگزاری گتی ایماژ

به عنوان coronavirus گسترش به جوامع در سراسر ایالات متحده در میان اثرات آن شده است فیزیکی تحول. افراد منتقل شده از یک مکان به مکان دیگر و یا استقبال اعضای جدید به خانواده خود را به دلیل یا ویروس و یا اثرات اقتصادی آن.

شده اند وجود دارد بسیاری از داستان ها و مردم در حال حرکت به عقب در با پدر و مادر خود را, جدید, دو فاک, در حال حرکت در کنار هم و نیویورک ترک آپارتمان برای خانه در حومه شهر و یا روستا.

اما چگونه مشترک هستند و این حرکت ،

با توجه به بررسی مرکز تحقیقات پیو 3 درصد از بزرگسالان ایالات متحده نقل مکان کرد و به طور دائم یا موقت با توجه به همه گیر و 6% تا به حال کسی را به حرکت خانواده خود را به دلیل آن است.

در میان جوان شماره شات راه: 9 درصد از بزرگسالان سنی 18-29 باید نقل مکان کرد و با توجه به کوروناویروس.

“اما بسیاری از می دانستم که کسی دیگری نقل مکان کرده بود می گوید:” D’Vera Cohn ارشد نویسنده و سردبیر پیو که نویسنده مطالعه است. “بنابراین اگر شما اضافه کردن تعداد بزرگسالانی که هر کسی می دانستند که نقل مکان کرد و یا نقل مکان کرد و خود را در حدود یک پنجم بزرگسالان ایالات متحده انجام داد.”

آسیایی و اسپانیایی پاسخ دهندگان به احتمال زیاد – در 7 ٪ و 6 ٪ — از سیاه و سفید و یا سفید پاسخ دهندگان — 4 ٪ و 2 ٪ — به نقل مکان کرد.

مردم تا به حال به دلایل مختلف در حال حرکت: برخی تحت فشار قرار گرفتند که برخی از کشیده. برای 28% کاهش خطر ابتلا به ویروس بود مهم ترین دلیل برای حرکت می کند. یکی دیگر از 23 درصد بی خانمان شدند که خود دانشگاه بسته شده است. یک پنجم از محرک می خواستم با خانواده. هشت درصد نقل مکان کرد و با توجه به از دست دادن شغل و یکی دیگر از 10 درصد از دیگر دلایل مالی.

کوهن می گوید وجود یک نشانه است که آموزش و پرورش و درآمد یک عامل در اینکه آیا کسی نقل مکان کرد اما اثر آن بیشتر قابل توجه اگر از شما خواسته در مورد دانستن کسی که نقل مکان کرد.

کسانی که با آموزش و پرورش بیشتر و درآمد بالاتر تمایل به بیشتر احتمال دارد به کسی را می شناسید که تا به حال نقل مکان کرد و بزرگسالان جوان می دانستم که بیشتر محرک از افراد مسن بود.

اما اگر اخراج افزایش است که ممکن است بر سطح درآمد از کسانی که در حال حرکت در ماه های آینده.

این نظر سنجی که انجام شد در اوایل ماه ژوئن بپرسید نیست که در آن افراد منتقل شده به و یا از پس جغرافیایی نتیجه از بسیاری از حرکت است هنوز مشخص نیست. U. s. خدمات پستی اطلاعات از مه و مه نشان داد که ساکنان شهر نیویورک که ارسال ایمیل-حمل و نقل درخواست کرده بود decamped برای مناطقی مانند جنوب فلوریدا, کانکتیکات و جنوب کالیفرنیا.

اما پیو بررسی می کند به برخی از بینش به شرایط مسکن مردم به دنبال در میان ویروس.

حدود 61 درصد از بزرگسالان رفت با یکی از اعضای خانواده در حالی که 13 درصد از نقل مکان به یک خانه و یا در یک خانه تعطیلات. دیگران پوسته برای یک نقطه جدید: 9% اجاره و یا خرید محل.

آن را بیش از حد به زودی به او می گوید که چگونه بسیاری از از این حرکت دائمی خواهد بود.

“ممکن است که برخی از مردم نمی دانند و در عین حال به دلیل عدم قطعیت در مورد مدرسه و کار از خانه ترتیبات می گوید:” کوهن.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet