بزرگنمایی این تصویر

ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز در اینجا نشان داده شده در طول یک کنفرانس خبری در کاخ سفید در ماه گذشته خبر داد و گفت: او انتظار دارد که برخی از مکان قادر به “آرامی بازگشایی” پس از پایان ماه آوریل است. شاون Thew/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

شاون Thew/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز گفت که او می بیند “نور از پایان این تونل” در مصاحبه روز سه شنبه. در همان زمان او گفت که او هنوز هم معتقد است ملت را رنج می برند بالا تعداد coronavirus-مرگ و میر ناشی از این هفته.

“من کاملا باور دارم این است برای رفتن به یک فوق العاده غمگین و فوق العاده هفته سخت برای کشور ما” آدامز گفت: ABC “صبح بخیر آمریکا” در روز سه شنبه. “اما مردم آمریکا باید از این قدرت برای تغییر مسیر از این بیماری اگر ما با هم مثل ما بعد از گذشته فجایع در این شهرستان است.”

آدامز گفت: 30 روز آینده بسیار مهم هستند به سرعت گسترش ویروس در ایالات متحده و خواست عمومی برای عمل اجتماعی فاصله.

“ما نیاز شما را به ادامه انجام بخشی خود را. و اکثر مردم در واقع بیش از 90 درصد از کشور است که در واقع کار درست انجام می دهند در حال حاضر” آدامز گفت.

بیش از آخر هفته Adams هشدار داد که این شهرستان باید آماده خود را برای یک هفته از فاجعه قابل مقایسه با تعدادی از زندگی از دست رفته در سپتامبر. تروریستی 11 یا 1941 حمله هوایی علیه پرل هاربر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هشدار داد در اواخر ماه گذشته در این کشور باید بریس برای 100 ، 000 یا بیشتر مردم به مرگ ناشی از این بیماری همه گیر.

در روز سه شنبه, Adams گفت که او در حال دیدن برخی از علل خوش بینی.

وی با اشاره به اصطلاح نقطه ایالات مانند کالیفرنیا و واشنگتن نیوجرسی و زمان coronavirus کانون نیویورک بود که نشان داد امیدوار کننده می خواند در روزهای اخیر با تعداد گزارش coronavirus موارد همچنان به “سطح و پایین آمده است.”

“من می خواهم مردم آمریکا بدانند که وجود یک نور در انتهای این تونل و ما احساس اعتماد به نفس است که اگر ما در حفظ و انجام درست برای بقیه از این ماه که ما می توانیم به آرامی شروع به بازگشایی در برخی از اماکن” آدامز گفت.

در حال حاضر ایالات متحده منجر جهان در مجموع تایید موارد با بیش از 369,000 با توجه به شمارش از دانشگاه جانز هاپکینز. حدود 11000 نفر در آمریکا فوت کرده اند از عوارض مربوط به COVID-19.

آدامز همچنین گفت: بازگشت به حالت عادی هر زمان که آن اتفاق می افتد نگاه متفاوت از آنچه آمریکایی ها عادت کرده اند به قبل از این بیماری همه گیر.

“ما می دانیم که طبیعی است برای رفتن به یک های مختلف طبیعی و هر زمان که ما فراموش بازگشایی” آدامز گفت:, و اضافه کرد که یک بار واکسن توسعه کشور به احتمال زیاد می تواند درمان کروناویروس “راه درمان آنفولانزا فصل است.”

آدامز نیز تا به حال یک پیام برای ساکنان ویسکانسین که در حال رفتن به پای صندوق های رای در ایالت مقدماتی پس از دادگاه عالی ایالت در روز دوشنبه لغو یک حکم اجرایی فرماندار که با تاخیر در شخص رای گیری تا ماه ژوئن.

او پیشنهاد رای گیری از راه دور در صورتی که یک گزینه است. اما اگر مردم در رای گیری خطوط باید هدف به اقامت حداقل شش فوت از هم جدا.

“و همچنین لطفا این است که یک وضعیت که در آن من واقعا می گویند در نظر گرفتن پوشیدن پارچه صورت پوشش” آدامز گفت. “اگر شما بیرون رفتن در ویسکانسین برای رای دادن لطفا فصل یک برای محافظت از همسایگان خود چون ما همه در این با هم.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im