یک مرد دریافت $1,000 استنادی برای گشت و گذار در Manhatthan ساحل در شنبه پس از او نادیده گرفته هشدارهای متعدد پلیس و نجات غریق هشدار او را به رفتن در آب به دلیل coronavirus ساحل تعطیلی.

منهتن ساحل پلیس گروهبان. مایک Sistoni گفت: این تنها استنادی برای عدم پیروی از اقامت در خانه سفارشات این گروه تا به حال صادر شده است.

“هر کس دیگری بود در انطباق” Sistoni گفت. “مردم شده اند و خیلی خوب در مورد آن است.”

مقامات در نیروی بیش از آخر هفته را به مطمئن شوید که مردم دور ماندن از سواحل پارک ها و پیاده روی مسیرهای پیاده روی به عنوان بخشی از محدودیت های بی سابقه ای در حرکات به سرعت گسترش coronavirus.

تبلیغات

ترین سواحل, مسیرهای پیاده روی, امکانات تفریحی و همچنین غیر ضروری کسب و کار بسته شد به دلیل ایالتی و محلی سفارشات و بسیاری از مردم اطاعت.

یک Ventura County Sheriff بخش رزمناو دیده می شود می تواند امنیت ورود به محبوب نوین در جنگل های منطقه ای پارک در هزار اوکس که بر اساس آن صدها نفر از کوهنوردان و خانواده های فرود در روز شنبه. در ونیز یک Los Angeles Police Department هلیکوپتر دیده می شد گردان یک پارک اسکیت اعلام کرد که افرادی که نه ترک منطقه خواهد بود “دستگیر و برای خاطی.”

هنوز هم برخی از جمعیت ادامه به گله به برخی از مناطق در فضای باز, مقامات گفت.

بسیاری از پارک های ایالتی در حال حاضر بسته بودند به وسیله نقلیه ترافیک اما کسانی که باقی مانده شنبه باز “بار دیگر تجربه ملاقات موج ساخته شده است که آن را غیر ممکن است برای پیاده سازی مناسب اجتماعی/جسمی از فاصله شیوه” California State Parks در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

به عنوان یک نتیجه, دولت, سیستم پارک های یکشنبه اعلام کرد که آن را به طور موقت قطع دسترسی به وسیله نقلیه به همه 280 پارک دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im