دیوان عالی کشور به دولت: پرداخت Obamacare بیمه

بزرگنمایی این تصویر

دیوان عالی ایالات متحده در یک 8-1 حاکم گفت: دولت فدرال باید پرداخت بیمه سلامت 12 میلیارد دلار تحت یک ماده از قانون مراقبت مقرون به صرفه. پاتریک Semansky/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

پاتریک Semansky/AP

دیوان عالی ایالات متحده گفته است که دولت فدرال است که آن را به پرداخت 12 میلیارد دلار به شرکت های بیمه پول که وعده داده شده بود در قانون مراقبت مقرون به صرفه به عنوان بخشی از هزینه های راه اندازی از Obamacare در سه سال اول از وجود آن است.

این قانون به تصویب وعده داده شده به حد سود و زیان برای شرکت های بیمه در سه سال اول Obamacare برنامه. برخی از شرکت ها ساخته شده پول بیشتر از حد مجاز با استفاده از فرمول و مجبور به پرداخت برخی از پشت به دولت و شرکت های دیگر پول از دست داده بودند و بدهکار پول توسط دولت تحت فرمول.

اما در سال 2014, سال اول که ACA طرح در محل جمهوریخواهان کنترل کنگره reneged در وعده مناسب برای شرکت هایی که از دست داده بود پول است. آن را برای دو سال آینده و همچنین اضافه کردن به تخصیص صورتحساب سوار که منع دولت از تحقق وعده در اساسنامه. رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن از انتخاب دولت او پشتیبانی ایران با رهبری امتناع از پرداخت.

شرکت های بیمه شکایت کرد و روز دوشنبه دیوان عالی کشور حکم داد که دولت فدرال به پرداخت کردن.

رای 8 به 1 با عدالت Sonia Sotomayor نوشتن برای اکثریت است که این تصمیم نشان دهنده اصل “به عنوان قدیمی به عنوان کشور خود را. دولت باید افتخار تعهدات خود.”

او اشاره کرد که زبان ACA شد “نادر” است که در آن مجاز دعاوی به اجرای مقررات در موضوع اینجا مقررات که اعلام دولت”پرداخت” را دچار ضرر و زیان توسط شرکت های بیمه است که شرکت در طول سه سال اول.

تنها مخالف بود عدالت ساموئل Alito که به نام تصمیم “عظیم نجات” برای صنعت بیمه است که “در زمان محاسبه ریسک و از دست داده است.”

روز دوشنبه تصمیم سوم مربوط به Obamacare در دیوان عالی کشور است. محافظه کار گروه و در حال حاضر برگ برنده دولت همواره به دنبال باطل کردن یا تضعیف قانون — تا کنون با محدود و یا بدون موفقیت است. اما در سال آینده به دیوان عالی کشور برنامه ریزی شده است به نظر یک بار دیگر که آیا این قانون خلاف قانون اساسی است.

با وجود تلاش های مکرر توسط جمهوری خواهان در کنگره و تهمت به دولت یا تضعیف و یا به طور کامل انجام دور با برنامه Obamacare محبوب باقی مانده است به احتمال زیاد به دلیل فعال بودن آن است میلیون ها نفر از آمریکایی ها از جمله کسانی که با شرایط موجود از قبل برای به دست آوردن بیمه درمانی و پزشکی پوشش برای اولین بار.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>