دیوان عالی کشور قرار می دهد موقت نگه منظور انتشار Redacted مولر مواد

بزرگنمایی این تصویر

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته دیوان عالی کشور به بلوک کنگره از دنبال مواد و گفت: “دولت را دچار آسیب های جبران ناپذیر غایب بماند.” اندرو بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو بیلبائو/AP

دیوان عالی کشور را به طور موقت در انتظار انتشار redacted هیئت منصفه مواد از روسیه بررسی به یک خانه پنل.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش است برای جلوگیری از انتشار.

در ماه اکتبر گذشته یک قاضی دادگاه منطقه حکم وزارت دادگستری تا به حال به نوبه خود بیش از این مواد که نا گهان از سابق مشاور ویژه رابرت مولر گزارش به دخالت در انتخابات 2016.

یک دادگاه تجدید نظر تایید این تصمیم اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امیدوار به نگه داشتن شواهد محرمانه به دادگاه تجدید نظر به دیوان عالی کشور.

قاضی جان رابرتز ” منظور به طور موقت متوقف می روند. وکلای کمیته قضایی مجلس باید تا مارس 18 به فایل پاسخ خود را به وزارت دادگستری تلاش برای نگه داشتن این مواد از خانه پنل.

وزارت دادگستری بود تا روز دوشنبه به نوبه خود بیش از این مواد پس از تجدید نظر در حکم دادگاه. اما در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته دیوان عالی کشور برای جلوگیری از کنگره به دنبال آن گفت: “دولت را دچار آسیب های جبران ناپذیر غایب بماند.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>