دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg بستری پس از عفونت

بزرگنمایی این تصویر

دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg شمار برای عکس رسمی در دادگاه عالی در واشنگتن دی سی در سال 2018 است. مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg تحت درمان غیر جراحی سهشنبه برای خوش خیم کیسه صفرا, بیماری, با توجه به آزادی مطبوعات از دیوان عالی کشور است. او قصد دارد برای شرکت در دهان استدلال از بیمارستان در روز چهارشنبه با توجه به انتشار.

درد در دوشنبه Ginsburg رفت و به Sibley بیمارستان یادبود در واشنگتن پس از شنیدن اولین دیوان عالی کشور تلفنی از استدلال است. در Sibley, او مبتلا به کوله سیستیت حاد یک بیماری است که در آن سنگ کیسه صفرا مهاجرت به مجرای کیستیک. او با این وجود شرکت در استدلال از خانه در روز سه شنبه بود اما در به اندازه کافی درد که او رفت و به بیمارستان جانز هاپکینز در بالتیمور برای درمان آلوده مجرای بعد شنبه.

پزشکان درگیر در Ginsburg مراقبت گفت: درمان غیر جراحی به طور معمول شامل آنتی بیوتیک ها و درج یک لوله تخلیه آلوده مجرای.

دوستان گفت: عدالت بود و روحیه خوب در سه شنبه شب و تماشای اپرای متروپولیتن بر روی iPad خود را.

Ginsburg را درمان اورژانس همزمان با دادگاه عالی ایالات متحده آمریکا زندگی می کنند جریان از آن شفاهی است که در آن قضات شرکت کننده تلفنی به دلیل coronavirus. با توجه به دادگاه بیانیه Ginsburg, 87 است “استراحت به راحتی” و برنامه ریزی برای شرکت در شفاهی در روز چهارشنبه دوباره زمانی که دادگاه در نظر گرفته و مهم در مورد کنترل تولد.

او انتظار می رود به ماندن در بیمارستان برای یک روز دیگر یا دو.

در سال گذشته Ginsburg تکمیل سه هفته از پرتو درمانی پس از یک تومور سرطانی کشف شد در لوزالمعده. این چهارمین بار در 20 سال است که او تا به حال شده است برای درمان سرطان و دومین بار در یک سال. در دسامبر 2019 او تحت عمل جراحی برای سرطان ریه است.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>