سوپر مارکت ها swarmed ، coronavirus افزایش مرگ و میر در کالیفرنیا

با سوپر مارکت ها تاخت و تاز کردن محل کار پاکسازی و coronavirus, پخش كردن, عمیق تر به جوامع کالیفرنیا مقامات به شدت اقدام به آهسته ویروس ها با محدودیت های جدید و یکپارچه پیام: اجتماعی فاصله.

تماس با شیوع “یکی از تاریخی ترین بهداشت عمومی چالش های زمان ما,” سلامت افسر دره سیلیکون جدید صادر شده تهاجمی ممنوعیت تجمعات عمومی — محدود کردن تجمعات از 35 یا بیشتر مگر اینکه سازمان هشدار می دهند شرکت کنندگان آن به شمار افزایش خطر عفونت و ممنوعیت های عمومی و خصوصی تجمعات از 100 یا بیشتر. سایر استان ها لغو رویدادها و معرفی محدودیت های جدید.

دولت در حال حاضر گزارش 247 مورد تأیید و شش مرگ و میر با موارد جدید در حال شمارش هر چند ساعت. اما مقامات می گویند بسیاری از ویروس اما هنوز آزمایش شده است.

لس آنجلس عامه و تایید هشت مورد جدید از این ویروس در آوردن مجموع به 40 به عنوان جامعه گسترش شدت یافته است.

تبلیغات

سه تا از این موارد فکر کردم به نتیجه جامعه انتقال به عنوان منبع قرار گرفتن در معرض ناشناخته است. دو نفر از این افراد در بیمارستان بستری هستند, بهداشت عمومی, مدیر دکتر باربارا فرر گفت. مقامات می گویند آنها انتظار دارند این موارد به گسترش به طور قابل توجهی به عنوان مردم بیشتر تست شده است. فرر گفت: L. A. شهرستان رو بیشتر تست کیت های این هفته اشاره کرد که آزمایش اولیه محدودیت ها ساخته شده اند برآورد دشوار است برای جمع آوری.

نارنجی شهرستان در روز جمعه گزارش سه مشکوک coronavirus موارد آوردن آن در مجموع به نه. جدید شمارش آمد به عنوان اورنج کانتی سرپرست مدارس گفت: او حمایت تعلیق تمام مدرسه عملیات برای حداقل دو هفته.

شاید بزرگترین نماد نگرانی بیش از این ویروس در سوپر مارکت ها, که در آن بسیاری از قفسه های خالی بودند در میان وحشت خرید.

این Ralphs پارکینگ در Koreatown در صبح روز جمعه شبیه شلوغ راهنمایی و رانندگی ،

تبلیغات

هر چند پارکینگ شد و در دسترس gridlock حاکم بود به عنوان رانندگان سوار در مسیر اشتباه مسدود شده و مسیر کاسته و به آرامی در اطراف پیاده راه رفتن هر کدام راه.

داخل سوپر مارکت آف 3rd خیابان و خیابان ورمونت بود یک کندو فعالیت است.

به عنوان سه تحویلدار زنگ زد تا خرید ده ها تن از مشتریان منتظر در صف های طولانی که snaked از طریق بازار گذشته میوه و سبزیجات نمایش و پایین نمک و فلفل و شیر راهرو. بسیاری از آنها تحت فشار قرار دادند و چرخ دستی های خرید لود شده با کوزه گالن آب پشته از گوشت منجمد و موارد رشته فرنگی رامش.

یکی سرشار سبد بود تحت فشار قرار دادند توسط دو, دوستان, آماده به کودکان خود را از مدرسه به خانه برای بقیه ماه.

“من در اینجا به وان در سراسر خیابان ما شده ایم به هدف گفت:” مونیکا بوید, 30 که پسر نوجوان خواهد بود یکی از هزاران نفر در سراسر شهرستان ماندن در منزل و دوشنبه. “من تا به حال دوستان شما از من بپرسید به آنها غذا چرا که آنها در دره و آنها می گویند همه چیز نوع از تمیز کردن وجود دارد. بنابراین این ترکیب از من گرفتن مواد غذایی برای دوستان و بیشتر برای بچه من است.”

بوید را دوست Shulanda عجله 28 پیوست او برای سفر. مدیر اموال در Koreatown عجله گفت: 5 سال ممکن است مجبور به ماندن با پدر دختر برای چند هفته آینده چرا که او بیشتر حمایت خانواده برای مراقبت از او در طول ایام کار در هفته.

دوستان می دانستند که مردم تمیز کردن قفسه های فروشگاه, اما آن را هنوز هم شگفت زده و آنها را به آن را ببینید در فرد است.

بسیاری از رامش در فروشگاه رفته بود. پس از آن شیر خشک ترین آب و دستمال توالت خشک و ماکارونی و برنج و حساسیت به دارو. آن را بسته بندی شده تر از قبل از سوپر باول Cinco de Mayo, شکرگزاری یا چهارم جولای خرید عجله.

تبلیغات

“من واقعا نگران در مورد آنچه من فکر می کنم آن را به من می ترساند که بیشتر مردم وحشت پس از آن کسب و کار به طور معمول” بوید گفت. “آنها فقط مانند ‘بیایید و خرید هر … چیز.'”

“من رفتم اینجا شب گذشته به آلرژی طب بود و همه آن را رفته است. حساسیت به دارو نیست بلوک ویروس ها. آنچه اتفاق می افتد در اینجا?” او گفت: در غضب. “من فقط فکر می کنم این مسخره در یک مفهوم کلی. این واقعیت است که وجود دارد هیچ کاغذ توالت دیوانه است. من درک نمی کنم که چگونه است که رفتن به شما صرفه جویی از هر چیزی است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im