سودان می گوید آن است که حل و فصل دعوی در دادگاه از خانواده ها و قربانیان USS Cole حمله

بزرگنمایی این تصویر

سودان می گوید آن است که حل و فصل یک دعوی در دادگاه واصل شده توسط قربانیان و خانواده های افراد کشته شده در کشتی یو اس اس کول در سال 2000 حمله تروریستی است. ناوشکن دیده می شود در اینجا در نورفولک., در سال 2016. متخصص 2 کلاس Ryan Seelbach/نیروی دریایی ایالات متحده / ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

متخصص 2 کلاس Ryan Seelbach/نیروی دریایی ایالات متحده / ایسنا

سودان می گوید آن را امضاء کرده است یک قرارداد برای حل و فصل دعاوی مربوط به بمب گذاری USS Cole 20 سال پیش یک حرکت است که می تواند در نهایت پرونده های حقوقی ثبت شده توسط قربانیان و خانواده های آنها و همچنین بهبود سودان شانس گرفتن ایالات متحده در فهرست کشورهای حامی تروریسم است.

سودان دولت انتقالی ساخته شده است آن را یک اولویت برای دریافت کردن که تنبیهی لیست پس از آن در زمان شارژ در بهار گذشته.

“در یک بیانیه سودان وزیر دادگستری گفت: سودان است نه گرفتن مسئولیت اما از آن است که انجام این کار برای دیدار با آمریکا خواسته” NPR Eyder پرالتا گزارش از نایروبی. “سودان نیز گفت: آن را خواهد پرداخت قربانیان 1998 بمب گذاری سفارت آمریکا در کنیا و تانزانیا است.”

دولت انتقالی می گوید که می خواهد برای عادی سازی روابط با ایالات متحده و بقیه جهان — بخشی از طرح خود را به یک جرقه جدید به اقتصاد کشور و سهولت آن سرسام آور بدهی. آن را نیز می گوید و با هر گونه روابط به ناو یو اس اس کول حمله رخ داده است تحت رژیم به رهبری دیکتاتور سابق و متهم جنایتکار جنگی Omar al-Bashir.

هدایت ناوشکن موشک مورد حمله قرار گرفت در اکتبر. 12 سال 2000 و پس از آن وارد بندر عدن در یمن به سوخت گیری. دو القاعده داعش با نزدیک شدن به کشتی جنگی در یک قایق کوچک بسته بندی شده با مواد منفجره. یک انفجار منفجر سوراخ خمیازه, در کشتی, کنار, کشته شدن 17 آمریکایی و زخمی شدن ده ها تن بیشتر است.

سودان دولت به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک پناهگاه برای تروریست ها متهم شد از ارائه حمایت مادی برای USS Cole حمله.

آمریکایی ها که عزیزانشان را از دست داده در بمباران مبارزه کرده اند برای سال ها به یک اندازه از عدالت و اجرای احکام علیه سودان از جمله حدود 315 میلیون دلار خسارت شد که اعطا شده توسط ایالات متحده قاضی. اما دیوان عالی ایالات متحده انداخت که قضاوت در سال گذشته موافقت با وکلای مدافع از هر دو سودان و دولت ایالات متحده گفت که این پرونده باید از طریق پست به سودان وزارت امور خارجه در خارطوم به جای آن سفارت در واشنگتن است.

هفته پس از ایالات متحده آمریکا دیوان عالی حکم al-Bashir سرنگون شد از قدرت توسط ارتش سودان نظامی پس از ماه از تظاهرات. پس از آن بوده است به رهبری یک مخلوط شورای نظامی و رهبران.

در یکی دیگر از نشانه ای از سودان تلاش برای بهبود آن جهانی ایستاده دولت انتقالی گفت که این امر به یک توافق طولانی مدت درخواست از دادگاه جنایی بین المللی به دست al-Bashir و دیگران که متهم به ارتکاب جنایات علیه بشریت و نسل کشی در دارفور است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im