این اتصالات که عمده قوانین برای مبارزه با بناهای شهری با اجبار متراکم تر مسکن کشته شد توسط قانونگذاران از لس آنجلس ملت بناهای پایتخت است.

به خصوص اتصالات است که یک رهبر L. A. جوخه مرگ نشان دهنده دره Fernando سان مظهر خاطره.

او سناتور. باب Hertzberg (D-Van Nuys) بومی ریویرا که به ضربت سخت زدن یک لایحه تحت فشار قرار دادند توسط یک نماینده مجلس از سان فرانسیسکو مسلما دولت پرجمعیت ترین شهرستان است.

خوب شاید سنا لایحه 50 بود کمی سنگین دست تخیلی و غیر واقعی درخواست بیش از حد از کالیفرنیا که عشق خود را به تگزاس-خانه فرهنگ. وجود دارد معتبر استدلال در برابر این لایحه: از دست دادن کنترل محلی به دولت و چشم انداز از قراردادن ساختمان به محله.

تبلیغات

قانونگذاران محلی — مانند بهداشت ، هالی میچل (D-لس آنجلس) که در حال اجرا است برای شهرستان سرپرست — همچنین شکایت این لایحه نیست به اندازه کافی برای مسکن مقرون به صرفه.

اما وضع موجود غیر قابل تحمل است. ما باید ساختمان حداقل 250,000 مسکن واحد از یک سال و ما در حال تولید کمتر از 100,000. زمانی که تقاضا بیش از عرضه باشد قیمت ها افزایش می یابد. مسکن شهری به طور فزاینده ای غیرقابل تحمل برای خانواده های طبقه متوسط اجازه دهید به تنهایی این کار ضعیف است.

با 40 میلیون نفر در حال حاضر بسته بندی شده به کالیفرنیا ما نمی تواند نگه داشتن تنه زدن خانه به کرانههای وادار به مدت دو ساعت در اتوبان-گرفتگی گاز گلخانه ای ساطع درایو به کار می کنند.

SB 50 توسط سناتور. اسکات وینر (D-سان فرانسیسکو) را مجبور شهرها و استان ها اجازه می دهد تا متراکم تر مسکن — مانند کاپشن آپارتمان — در نزدیکی عمده حمل و نقل متوقف می شود و کار مراکز مهم محلی ى احکام.

تبلیغات

Fourplexes می تواند ساخته شده است در بسیاری از خانواده های تک محله. هر پروژه بیش از 10 واحد را انجام توسعه دهنده هزینه ها برای کمک به صندوق مسکن مقرون به صرفه و یا مورد نیاز تا 25 درصد از واحدهای محفوظ شود و کم درآمد ساکنان. دولت های محلی بود که دو سال به تدبیر خود را در برنامه های توسعه قبل از دولت چکش سقوط کرد.

این قانون پیچیده و ترسناک به خصوص برای بسیاری از دولت های محلی. L. A. شورای شهر مخالف آن است.

اندازه گیری مورد نیاز 21 سنا رای اما موفق توسط سه: 18 به 15 با شش رای ممتنع.

ده L. A. شهرستان سناتور — نه نفر از آنها دموکرات رای “نه” و یا ممتنع. تنها یکی از شهرستان دموکرات لنا — گونزالس از لانگ بیچ — رای “بله.”

یک چیزی طراوت: این مبارزه هیچ ربطی به سیاست های حزبی. آن همه چیز در مورد جغرافیا و حمایت از خانواده های تک زندگی از تجاوز از بالاتر چگالی مجتمع. تقریبا 75% از L. A. شهرستان است که طبقه بندی برای خانه های تک خانواده.

در طبقه سنا بحث Hertzberg گفت: این لایحه را فرض شد که شهرداران و اعضای شورای شهر “در حال ایستاده در راه خانه سازی در دستور single-family مالکان است.”

“در حالی که ممکن است برخی از شایستگی به این مفهوم در شرایط محدود این جارو تعمیم هر دو oversimplifies مشکل و بی ارزش demeans افرادی که انجام داده اند چیزی بیش از ایجاد خانه برای خود تشکیل خانواده و قوانین بازی.”

Demeans? که یک برسد. چگونه می تواند هر خانواده صاحب خانه احساس demeaned هستند با تلاش بیشتر برای ساخت مسکن چند? ناراحت اما شخصا demeaned هستند.

تبلیغات

نه Hertzberg و نه هیچ حریف این لایحه آشکارا در دفاع از خاطره. که یک کلمه کثیف. آنها بسیج پشت کنترل محلی همیشه محبوب موقعیت.

اما آن استان ها و شهرستانها که مدتها پیش اجازه غیرقابل دفاع خاطره پاره کردن باغ های میوه و کاشت نواحی مسکونی ایجاد رفت و آمد طولانی. به جای ساختمان به سمت بالا آنها ساخته شده است یک وری.

Hertzberg سرزنش کالیفرنیا سیستم مالیاتی برای دولت های محلی’ نادیده گرفتن مسکن در استفاده از زمین گیری. او به طور خاص به انتقاد از گزاره 13 سال 1978 ابتکار عمل که تا حد زیادی کاهش می یابد, مالیات بر املاک, اما اشاره کرد که منبع اصلی درآمد محلی شد, مالیات بر فروش.

همین دلیل است که دولت های محلی “می گویند بله به صورت خودکار از مراکز بله گفتن به دیگران خرده فروشی, فروشگاه, اما می گویند هیچ به مسکن” سناتور تأکید کرد. “است که بزرگترین دلیل ما که در آن ما هستند.”

سناتور. استیو گلیزر (D-اوریندا) سابق حومه شهردار تماس آشفته بازار از شهری مشاغل غیرقابل تحمل مسکن و رفت و آمد طولانی “ناکارآمد است.” او در برابر این لایحه رای دادند.

گلیزر می گوید: دولت باید با ارائه مشوق های مالی برای کسب و کار برای ایجاد مشاغل بیشتر در حومه که در آن مردم زندگی می کنند به طوری که آنها مجبور به رفت و آمد فاصله طولانی است.

“در گردن من از جنگل” سناتور همچنین می گوید, شهرستانها “بد نیست سیب. ما مورد تایید هزاران نفر از مسکن های جدید [واحد] اما آن را به حال ساخته شده است.”

دن Dunmoyer رئیس کالیفرنیا صنعت ساختمان Assn., تایید می کند که 550,000 واحد مسکن تایید شده اند در سراسر کشور اما تا کنون آنها فقط تعداد زیادی خالی.

تبلیغات

“هزینه ساخت آنها را بیشتر از بازار,” او می گوید. Dunmoyer مقصر دولت محلی هزینه — برای فاضلاب مدارس و پارک ها و هزینه های نیروی کار. “آن را سودآور برای ساخت در حال حاضر.”

پس از آن پیچیده است.

هنوز هم وجود دارد زمان به تولید عمده مسکن لایحه این سال است. قانونگذاران خواهد بود در جلسه تا Aug. 31.

“در قوه مقننه هفت ماه است یک ابدیت” وینر می گوید. “اما ما نیاز به عبور از چیزی است که در واقع یک مسکن تولید بیل — و نه فقط به نام آن است.”

از آن خواهد شد یک آزمایش از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom رهبری است. در ماه ژوئن فرماندار می توانید با استفاده از بودجه دولت دلار برای قوی بازو آرا برای مسکن قانون — و بعد از آن زمانی که او شروع به ثبت نام و یا وتو صدها نفر از اسکناس.

سنا رهبر Toni اتکینز (D-سن دیگو) chided مخالفان که ارائه هیچ جایگزین ش 50.

“من می خواهم آنها را به من بگویید آنچه در آن است که آنها را پشتیبانی,” او می گوید. “جایی که آنها مایل به مصالحه؟”

بله L. A. قانونگذاران. دقیقا چه چیزی در ذهن دارید ؟ امیدوارم بیشتر خاطره.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر